Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji dot. pozyskania Funduszy Europejskich

13:10, 16.04.2019 | nadesłane
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay
REKLAMA

W  siedzibie Centrum Informacji Turystycznej w Kartuzach zostanie zorganizowany Mobilny Punkt Informacji dla osób zainteresowanych Funduszami Europejskimi. Bezpłatne konsultacje odbędą się w piątek 26 kwietnia.

Specjalista ds. Funduszy Europejskich 26 kwietnia (piątek), w godzinach 9:15 - 14:45 podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego będzie udzielać konsultacji osobom zainteresowanym Funduszami Europejskimi. W ramach MPI pracownik LPI FE w Słupsku udzieli bezpłatnych konsultacji w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

- W trakcie dyżuru będzie można się dowiedzieć m.in.: czy planowane przedsięwzięcie kwalifikuje się do wsparcia w ramach założeń Funduszy Europejskich na lata 2014-2020, jakie są zasady ubiegania się o środki oraz gdzie należy szukać przydatnych informacji - wymieniają organizatorzy spotkania.

Lokalne Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich rozpoczęły swoją działalność 2 stycznia 2015 r. w ramach ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zadaniem Punktów jest świadczenie usług informacyjnych o wszystkich Funduszach Europejskich w perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

W województwie pomorskim działa obecnie 5 Punktów Informacyjnych, w tym 4 Lokalne w Słupsku, Gdańsku, Chojnicach i Malborku oraz Główny Punkt Informacyjny w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku prowadzony przez Agencję Rozwoju Pomorza S.A. świadczy bezpłatne usługi informacyjne w zakresie szczegółowej diagnozy potrzeb klienta oraz pomocy w dopasowaniu pomysłu do oferty Funduszy Europejskich. Prowadzi również konsultacje na etapie przygotowania  i na etapie realizacji projektu. Dodatkowo organizuje bezpłatne spotkania informacyjne i szkolenia oraz Mobilne Punkty Informacyjne – spotkania z klientami w miejscowościach, poza siedzibą Punktu. 

Szczegółowych informacji na temat MPI udziela:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
ul. Portowa 13 B; 76-200 Słupsk
tel. 59 714 18 44; 59 714 18 45
email: [email protected]

fot. nadesłane
 

(nadesłane)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Może nasi włodarzeMoże nasi włodarze

0 0

spytają jak prosić o dofinansowanie gazyfikacji zaczadzonych zimą Kartuz ?? Jak oddychać u nas, no JAK ?? 20:30, 17.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA