Zamknij
REKLAMA

W Kartuzach odbędą się Mistrzostwa Polski w wyścigach dronów

13:24, 16.05.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane/K. Hilbrycht

Kartuzy będą gospodarzem Mistrzostw Polski w wyścigach dronów. Zawody odbędą się w dniach 25-26 maja, na boisku treningowym przy ul. Słonecznej.

Zawodnicy z całej Polski przyjadą do Kartuz, by zmierzyć się w wyścigach dronów. O mistrzostwo kraju walczyć będzie kilkudziesięciu uczestników. To już piąte zawody organizowane przez team Dronfestiwal.pl. W sobotę 25 maja odbędą się kwalifikacje, w niedzielę, w godz. 10.00-16.00 - finały.

- Wyścig dronów: drone race, to nowa forma e-sportu łącząca najnowsze technologie, drony i hobby a to wszystko w emocjonującej oprawie sportowej - zapowiadają organizatorzy.

Wstęp dla kibiców jest wolny. Będą oni mogli obserwować ścigające się oświetlone drony, pokonujące tor przeszkód. W tym samym czasie na telebimie wyświetlany będzie obraz z kamer z każdego z dronów. Widzowie będą mogli więc zobaczyć obraz, jaki widzi pilot drona.

Chętni wciąż jeszcze mogą zapisywać się na zawody. Warunki uczestnictwa to: posiadanie licencji sportowej AP na 2019 r., posiadanie ubezpieczenia OC, zarejestrowanie się i dokonanie opłaty startowej w terminie do 19.05. 

Szczegóły i regulamin TUTAJ.

fot. nadesłane

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mam drona osobowegoMam drona osobowego

2 3

Czy mogę też uczestniczyć, czy jestem zbyt duży wobec zwykłych zabaweczek ??? 22:29, 16.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone