Zamknij
REKLAMA

Nowa impreza w Przodkowie: powitanie lata ze znanymi DJ-ami

11:19, 14.06.2019 | M.D
REKLAMA
Skomentuj
Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay

W piątek 21 czerwca w Przodkowie o godz. 20.00 odbędzie się nowa impreza zorganizowana z myślą o młodzieży: Powitanie Lata z DJ’ ami. Wystąpią znani na całym świecie DJ: Hazel oraz Prisoners Show, zagra też DJ Space Kid.

DJ Hazel to polski DJ i producent muzyczny pochodzący z Legionowa.Gra głównie w stylach: house, electro house, progressive house, trance, hard, trance, hardstyle, techno. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy Dj-ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umiejętności techniczne. Rywalizował z 80-oma dj-ami z całej Europy. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił, że w Polsce też są dj-e na skale światową. Tytuł Vice – Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już za sobą występy z największymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ TONKA, RANDY KATANA, ANDAIN, MARCEL WOODS, PERAN VAN DIJK, DJ JEAN, ATB, ALEX MORPH BLANK & JONES, E-CRAIG, MARCO V, ANTOINE CLAMARAN, ARMAN VAN HELDEN, NU NRG, WOODY VAN EYDEN oraz DJ TIESTO. 

Prisoners show to muzyczny duet, który swą mroczną oprawą uświetnia klubowe imprezy. O co chodzi? To nic innego jak dwójka dj'ów, którzy imitują zbiegłych osadzonych z więzienia Alcatraz traktując klub jako miejsce napadu, a klubowiczów jako zakładników. Brzmi groźnie, ale koniec końców nikomu nie dzieje się krzywda. Każdy może przeżyć za to muzyczne emocje w nieco innym wymiarze.

fot. nadesłane

 

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

Spity kidSpity kid

9 3

Ten to już mógłby miejsce komuś innemu zrobić... Dróżkę do gminy też jeż sobie zrobił jak widać hej 12:13, 14.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Buu....Buu....

2 2

Na to kasa jest a dzieciom wójt zabiera kasę np na wycieczki z języka kaszubskiego, gdzie kasę na język kaszubski dostaje. panie wójcie to pieniążki dla dzieci a nie pana widzimisie 20:19, 14.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OkońOkoń

0 0

W jakim miejscu to ma być 11:00, 18.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone