Zamknij
REKLAMA

Organizatorzy festiwalu "Ludzie dla Ludzi" czekają na zgłoszenia

10:18, 11.07.2019 | nadesłane/oprac. K.K
REKLAMA
Skomentuj

Już niebawem w Chmielnie odbędzie się Festiwal "Ludzie dla Ludzi". Zarząd Powiatu Kartuskiego i Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Kartuskiego zaprasza organizacje pozarządowe, którym festiwal jest dedykowany, do zgłaszania swojego udziału.

Dotychczas festiwal towarzyszył Dniom Powiatu Kartuskiego, teraz ma być osobnym wydarzeniem. 7 września na stadionie gminnym w Chmielnie na zainteresowanych czeka sporo atrakcji. Dzień rozpocznie się od meczu siatkówki i piłki nożnej pomiędzy przedstawicielami organizacji pozarządowych a samorządowcami. Oprócz tego zaplanowano konkursy, występy wokalne i taneczne. Zwieńczeniem Festiwalu "Ludzie dla Ludzi" będzie występ zespołu JARY Oddział Zamknięty.

Przedstawiciele organizacji będą mieli okazję zaprezentować swoją działalność w formie stoiska. Dla najciekawszego stoiska zostanie przyznana nagroda. Również koła gospodyń wiejskich powalczą o Widelec Starosty Kartuskiego za najlepsze pierogi. 

Organizacje pozarządowe mogą zgłaszać swój udział do końca lipca na formularzu dostępnym na stronie powiatu kartuskiego.

(nadesłane/oprac. K.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone