Zamknij
REKLAMA

Ostrzyckie Lato 2019. Zagrają m.in.: Nowator i Dwa plus Dwa

14:40, 15.07.2019 | K.K
REKLAMA
Skomentuj

Już 3 i 4 sierpnia odbędzie się Ostrzyckie Lato 2019. W trakcie dwudniowej imprezy na scenie pojawią się m.in.: Michał Cieśluk z zespołem, Shantel, Dwa plus Dwa i Nowator.

Wydarzenie rozpocznie się w sobotnie popołudnie programem dla dzieci. Później będzie można poruszać się w rytmach zumby, by po chwili móc śpiewać razem z zespołami, które pojawią się na tamtejszej scenie. ThreeTones, Amando. Michał Cieślik z zespołem, Shantel, Biesiada z Piotrem i Dominikiem zapewnią publiczności nie lada wrażeń. Drugiego dnia będzie można posłuchać repertuaru w wykonaniu: Kapeli Manijoce, Fliger, Dwa plus Dwa i Nowatora.

Zespół ThreeTones to trzech młodych mężczyzn, którzy chętnie zaopatrują każdą imprezę w dobrą muzykę. Nie ograniczają się do konkretnego gatunku.

Grupa Shantel powstała w 2014 roku i wykonuje muzykę disco polo oraz eurodance. W jej skład wchodzi duet: Kamil Flisiak i Konrad Kulczyński.

Manijoce to kapela, która zadebiutowała w 2006 roku na antenie TV Gdańsk. Wykonują utwory w języku kaszubskim.

Formacja Fliger na czele z Mariuszem Preihsem, finalistą "Kaszubskiego Idola", wykonuje energiczne, nawet klubowe utwory w języku kaszubskim.

Dwa plus dwa to grupa ze Starogardu Gdańskiego, powstała w latach 90. Grają muzykę discopolową.

Nowator, właściwie Paweł Lipiński jest raperem, znanym z solowej działalności, jak i jako członek TeOer. Współpracował z czołowymi artystami hip-hopowej sceny muzycznej, m.in.: z Pezetem, czy Ten Typ Mes.

 

(K.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

KlipKlip

0 0

Pierwszy klip mikrofalówką nagrywany .... 14:24, 16.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone