Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Kino plenerowe przełożone na 12 czerwca. Jakie będą zasady?

11:15, 03.06.2020 | M.D
Skomentuj Zdj. ilustracyjne. fot. pixabay
REKLAMA

W najbliższy piątek 5 czerwca w Kartuzach rozpocznie się pierwszy seans w ramach tegorocznego kina plenerowego. Widzowie będą mogli zobaczyć komedię romantyczną pn. "Anglik, który mnie kochał". Ze względu na stan epidemii organizatorzy i uczestnicy muszą przestrzegać wytycznych: przed wejściem na plac widzom mierzona będzie temperatura, a leżaki będą oddalone od siebie o 2 metry.

Seans rozpocznie się o godz. 21.00 w Parku Solidarności. Stanie tam duży ekran, a na ogrodzonym taśmą placu 120 leżaków. Każdy z nich będzie musiał ustawiony co dwa metry, a przed wejściem na seans widzom zmierzona zostanie temperatura. Porządku pilnować będą ochroniarze.

- Wszystko organizujemy według wytycznych ministerstwa. Niezalecane jest przemieszczanie się pomiędzy leżakami, chyba, że ktoś będzie musiał wyjść. Na placu nie można spożywać alkoholu. Maseczki czy inne osłony nosa i ust nie będą wymagane - mówi Leszek Przewoski z Kartuskiego Centrum Kultury. - Widzów będziemy wpuszczać już od 20.30 tak, aby każdy zdążył zająć miejsce.

Mieszkańcy i turyści będą mogli zobaczyć komedię romantyczną pn. „Anglik , który mnie kochał”, w reżyserii Toma Vaughana. W obsadzie: Pierce Brosnan, Salma Hayek, a także Jessica Alba.

W razie niepogody seans zostanie przeniesiony na inny dzień. Kartuskie Centrum Kultury planuje kolejne seanse, które odbędą się 19 czerwca, 4 i 25 lipca oraz 7 i 21 sierpnia.

[Aktualizacja]

W związku z padającym deszczem, seans przeniesiono na piątek 12 czerwca.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

triotrio

0 0

W piątek będzie padało 🤣🤣🤣🤣🤣 12:12, 03.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

W razie deszczu -W razie deszczu -

0 0

otwieramy parasol i oglądamy. No chyba że ktoś nie ma parasola ... to może być foliowa pelerynka ! 08:14, 05.06.2020


REKLAMA
0%