Zamknij
REKLAMA

W piątek Kino Letnie w Kartuzach. Wieczór z polską, dobrą komedią

10:37, 04.08.2020 | M.Dz./info: Kartuskie Centrum Kultury
Skomentuj Zdj. ilustracyjne. fot. archiwum/Magda Dzienisz
REKLAMA

W najbliższy piątek 7 sierpnia w Kartuzach kolejny seans w ramach Kina Letniego. Wyświetlony zostanie film "Gotowi na wszystko. Exterminator" z Pawłem Domagałą w roli głównej. Dobra zabawa gwarantowana!

Fabuła opowiada o Marcysiu – nieudaczniku, którego jedynym życiowym sukcesem był wokal w zespole heavy-metalowym. To było jednak dawno temu, teraz cała ekipa ma żony, dzieci, nie żyje, albo się między sobą nienawidzi. Pewnego dnia miejscowa burmistrz postanawia jednak reaktywować zespół i pokazać, że ich miasteczko również może być atrakcyjne i wypuścić w świat wielkich ludzi. W końcu nadchodzi „dzień ziemniaka” i wypadałoby zorganizować z tej okazji jakiś wielki koncert. Początkowo byli przyjaciele mają opory, ale z czasem 80 tysięcy z unijnego budżetu wpływa na ich decyzję i… uruchamia lawinę kłopotów.

W rolach głównych występują: Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot, Piotr Żurawski, Piotr Rogucki, Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Hamkało, Dominika Kluźniak, Eryk Lubos, Janusz Chabior czy Dorota Kolak.

Seans rozpocznie się o godz. 21:30 w Parku Solidarności w Kartuzach. Wstęp wolny.

fot. KCK

(M.Dz./info: Kartuskie Centrum Kultury)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

vbnvbn

0 1

Nie ma obecnie czegoś takiego jak "polska dobra komedia". 19:20, 06.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA