Zamknij
REKLAMA

Kartuzy. Internetowy Otwarty Szachowy Turniej "Siedmiu Gwiazd"

13:55, 16.11.2020 | M.D
Skomentuj Zdj. ilustracyjne/fot. pixabay
REKLAMA

W sobotę 21 listopada odbędzie się  XXIII Otwarty Szachowy Turniej Siedmiu Gwiazd, organizowany przez SP nr 2 w Kartuzach. Przeprowadzony zostanie internetowo - ze względu na pandemię.

Turniej zostanie rozegrany na stronie https://www.kurnik.pl/szachy. Zgłoszenie do turnieju należy wysłać na adres e-mail: [email protected], najpóźniej do dnia 20 listopada 2020 r. Numer kontaktowy do przedstawiciela organizatora 510 739 808 (Tomasz Ciesielski).

Zapisy na stronie https://www.kurnik.pl/szachy rozpoczynają się w dniu turnieju od godziny 9:45 do 10:05. Turniej rozpocznie się o godz. 10.10. Gra rozgrywana będzie na dystansie 7 rund, 15 minut na zawodnika. Mogą w nim wziąć udział zawodnicy z rocznika 2004 i młodsi. Prawo startu mają wszyscy zawodnicy bez względu na posiadaną kategorię szachową. Turniej jest bezpłatny.

Dyplomy dla wszystkich uczestników turnieju zostaną wysłane w pliku pdf na podany adres email, medale dla miejsc 1- 3 z podziałem na dziewczęta oraz chłopców. 

- Gramy w szachy przy użyciu komputera, na stronie internetowej, dlatego każdy uczestnik jest zobowiązany do przestrzegania zasad fair-play. Nie korzystamy z podpowiedzi osób trzecich (rodzic, opiekun, inne osoby), nie korzystamy z programów szachowych (wszystkie gry są rejestrowane więc łatwo sprawdzić podpowiedź) - podkreślają organizatorzy konkursu. 

Karta zgłoszenia i więcej informacji na stronie http://www.sp2.kartuzy.pl/.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA