Zamknij
REKLAMA

Maskarada na Złotej Górze w rytm techno i house. Zdobądź wejściówki!

13:13, 27.07.2021 | mat.pras./oprac.W.D.
Skomentuj fot.archiwum/W.Drewka
REKLAMA

Już w najbliższą sobotę na Złotej Górze, koło Kartuz rozpocznie się Projekt Maskarada. Według organizatorów to jedyne takie wydarzenie tego lata na Kaszubach. - To nie bal karnawałowy w środku lata, ani jeden z letnich festiwali. 31 lipca przywdziejemy maski, których sami jeszcze nie znamy. Nasze prawdziwe, skryte głęboko emocje, uwolni pulsująca ze sceny muzyka techno i house - zapowiadają.

Jak twierdzą organizatorzy, Maskarada to festiwal na miarę czasów, w jakich przyszło nam żyć. Maska to nie tylko symbol pandemii.

 - Wiele sytuacji w życiu zmusza nas do zakładania masek: wesołych, smutnych, zdecydowanych czy uległych. Jedne z nich leżą na nas lepiej, inne gorzej. Z czasem możemy stać się mistrzami tej życiowej maskarady - podkreśla Lord Lake, pomysłodawca wydarzenia.

Opis wydarzenia jest nieco tajemniczy i to ma zdaniem organizatorów być jednym z walorów zabawy:

Kiedy zespół Kraftwerk po drugiej stronie żelaznej kurtyny dokonywał przełomu na scenie muzyki elektronicznej, w kaszubskiej krainie, wśród pagórków, jezior i lasów zaszył się odziany w czerń Lord Lake. Utworzył on gildię, która rosła w siły, by tego lata zorganizować dla was wyjątkowe wydarzenie - Maskaradę. Interesem gildii jest, abyście wzięli w niej udział i przy brzmieniach techno odnaleźli prawdziwy sens, a także wiadomość, jaką niesie wam sam Lord Lake. Zasady naszej gry są proste – zachować swą tożsamość w tajemnicy, a zarazem odkryć kto kryje się za „maską?” przeciwnika.

Kolejnym atutem "Maskarady" ma być muzyka. Po wydarzeniach z muzyką regionalną, czy jazzem przyszedł czas na scenę techno. I to scenę solidną i zdecydowanie różnorodną. Podczas Maskarady festiwalowicze usłyszą DJ-ów sceny trójmiejskiej i nie tylko.

fot.mat.promocyjne

Swoje sety zaserwują nam Le’os x Gretzky, Abedi, Jakub Miernik, N O I (4x4 set) x Adam Chuck Kisssy. Gwiazdą wieczoru natomiast będzie Francesca.

Poza sferą muzyczną, wyobraźnię słuchaczy z pewnością pobudzi pokaz iluminacji i wiele innych atrakcji.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali dla festiwalowiczów specjalną ofertę: w cenie biletu (40 zł) 20 zł zostaje do wykorzystania na miejscu w Burgerowni. Cena regularna biletu na same koncerty wynosi 30 zł. W związku z sytuacją pandemiczną liczba uczestników imprezy jest ograniczona. Bilety do nabycia przez stronę kupbilecik.pl.

Dla Czytelników Expressu Kaszubskiego mamy zaś cztery wejściówki. Aby je zdobyć wystarczy wziąć udział w zabawie na naszym profilu faceboowym - przyślijcie nam zdjęcie z miejsc, w których najchętniej w wakacje słuchacie muzyki. Najciekawsze nagrodzimy biletami na imprezę na Złotej Górze i przekażemy w piątek tuż po południu. 

(mat.pras./oprac.W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (6)

nieźlenieźle

23 3

Nareszcie coś innego niż zenki i inne discopolowe "gwiazdy" 13:35, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PetardaPetarda

10 2

Super muza i klimat. Jezioro, las, house czy można chcieć coś więcej. 18:25, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PytaniaPytania

3 1

Czy na maskarade należy przyjść w przebraniu czy o co chodzi 20:03, 27.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

muzamuza

5 1

I świetnie, że inna muzyka pojawi się na tych tradycjonalistycznych Kaszubach. Nie jestem fanką techno, ale dobry housik lubię. Wszystko byle by NIE DOSCO POLO!! 10:45, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zaraz , zarazzaraz , zaraz

3 5

Złota Góra wybudowana została z naszych podatków ,
między innymi z moich .
Dlaczego mam płacić za wejście ?
A ile kosztował wynajęcie tego obiektu ? 10:53, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DoktorDoktor

1 1

Czytanie tekstu ze zrozumieniem 11:10, 28.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%