Zamknij
REKLAMA

Brodnica Górna. Przyjaciele Kuby wykonają charytatywny koncert kolęd

13:30, 18.01.2022 | M.Dz.
Skomentuj fot. screen z: Facebook/Razem dla Kuby
REKLAMA

W kościele w Brodnicy Górnej w najbliższą sobotę odbędzie się koncert kolęd. Wystąpią przyjaciele Jakuba Makurata, który ucierpiał w wypadku.  Wydarzenie połączone będzie ze zbiórką na rehabilitację młodego mężczyzny.

Jakub Makurat, młody strażak z Borka, w 2020 r. uległ w pracy nieszczęśliwemu wypadkowi - spadł z wysokości. Uszkodził rdzeń kręgowy. Nie mógł samodzielnie oddychać, cierpi na paraliż czterokończynowy oraz zakrzepicę żył kończyn dolnych. Jednak Kuba nie poddaje się i wciąż walczy o powrót do zdrowia: niezbędna do tego jest m.in. kosztowna rehabilitacja.

Przyjaciele Kuby ponownie organizują charytatywny koncert kolęd. Takie wydarzenie odbyło się m.in. 6 stycznia w kościele pw. Św. Marcina w Sierakowicach. 

Tym razem koncert odbędzie się w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Brodnicy Górnej, dzięki uprzejmości ks. proboszcza Stanisława Piastowskiego oraz Wspólnoty Dobrego Pasterza z Parafii w Brodnicy Górnej.

Koncert odbędzie się 22.01.2022 r. (sobota) o godz. 19.00. Podczas wydarzenia zbierane będą  fundusze na dalszą rehabilitacje Kuby. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/a9pjwj

(M.Dz.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%