Zamknij
REKLAMA

Wysoka nagroda za pomoc w ustaleniu sprawców włamania

15:46, 07.12.2018 | Komunikat płatny
REKLAMA
fot.pixabay

Właściciele okradzionego przed dwoma tygodniami domu koło Sierakowic odbierają sporo telefonów ze wskazówkami na temat możliwych sprawców. Nadal aktualna jest nagroda - 100 tys. zł za pomoc w ustaleniu sprawców lub pomoc w znalezieniu skradzionych przedmiotów.

Do zdarzenia doszło 23 listopada (piątek) między godziną 18:30 a 19:15. Nieznany sprawca, bądź sprawcy włamali się do domu jednorodzinnego w okolicy Sierakowic. Skradzione przedmioty były pamiątkami rodzinnymi, dlatego właścicielom zależy na ich odnalezieniu.

Po publikacji pierwszego komunikatu odebrali sporo sygnałów i wskazówek dotyczących włamania. Dlatego ponawiają prośbę o kontakt w tej sprawie.

Wyznaczyli nagrodę w wysokości 100 tys. zł dla osoby, która pomoże w ujęciu sprawcy/sprawców albo w odnalezieniu skradzionych przedmiotów. Informatorzy mają zapewnioną pełną anonimowość. Osoby mające jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub osoby, które widziały podejrzany samochód w okolicach Sierakowic lub Puzdrowa albo zauważyły podejrzane osoby w tamtym rejonie, proszone są o kontakt pod nr tel.: 533 308 076.

(Komunikat płatny)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone