Zamknij
REKLAMA

Potrącenie w centrum Przodkowa. Pieszy w ciężkim stanie

16:09, 02.08.2019 | W.D.
REKLAMA
Skomentuj
fot.nadesłane/Dawid Marszałkowski

Do poważnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 w centrum Przodkowa. Doszło tam do potrącenia pieszego. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR.

Jak informuje Artur Socha, rzecznik prasowy kartuskiej policji, ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-latka kierująca skodą fabia potrąciła przechodzącego przez jezdnię 59-letniego mężczyznę. Kobieta powiedziała policjantom, że nie zauważyła pieszego wchodzącego na pasy. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

fot.nadesłane/D. Marszałkowski

(aktual. godz. 19:23)

REKLAMA
(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (60)

Wojtek96Wojtek96

5 4

Korek od Pępowa do Przodkowa... 16:24, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Ja Ja

3 5

Ale ty *%#)!& !!! 16:39, 02.08.2019


Do jaDo ja

4 5

A Ty sie weż za ortografie 16:49, 02.08.2019


Do juzwa Do juzwa

7 6

Ty sie weż za ortografie . Bo to akurat przypadek że obie kobiety a ilu facetow ma wypadki i to po spozyciu alkocholu i narkotykow. 16:51, 02.08.2019


@juzwa@juzwa

8 9

a ty ić lepij w pole 16:37, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NoNo

8 10

*juzwa
Weź ty się za słownik i puknij się nim w łeb, bo na czytanie chyba za późno. 16:39, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

5 7

Super korek !!! Do Krakowa niech sięga a co tam 17:01, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

--------------------

3 17

podejrzewam że przyczyną mogła być awaria układu hamulcowego albo kierowniczego i tego trzeba się trzymać 17:09, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

KosowoKosowo

6 10

Juzwa a ty idź do szkoły, może Cię nauczą polszczyzny 17:18, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TT

5 0

Mimo braków w ortografii juzwa mądrze prawi 18:22, 02.08.2019


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


????????

14 7

A statystyki jakie są??? tępe chłopy ile faceci robią wypadków...A ile kobiety.zastanówcie się za nim coś powiecie 18:01, 02.08.2019


aa

8 4

*%#)!& tam statystyki, fakty się liczą 18:10, 02.08.2019


BabsztylBabsztyl

10 13

Taka prawda i proszę się nie burzyć Drogie Panie. Refleks u was raczkuje, tak samo z rozsądkiem na drodze. Bo można zapier****ć, ale nie trącać przy tym człowieków. 18:43, 02.08.2019


AbcgAbcg

8 6

Wiecie co! takie pisanie że znowu baba, to jest chore, jak facet *%#)!& a nawet zginie to nic nie komentowane.Na
swojej skórze doświadczyłam, jeśli kobieta ma wypadek to już Ci zgredzi wiedzą co pisać, normalnie krew się gotuje czytając te komentarze, choć w bardzo wielu przypadkach gdy babka bierze udział w kolizji to druga strona jest facet i to on ma winę, ale komentarze znawców zza ekranu wiedzą lepiej i taki oto osąd idzie w świat. 18:59, 02.08.2019


Baba Baba

16 7

Podyskutowalabym, ale po co się wysilać na kogoś, kto mózg ma pomiędzy nogami... 19:04, 02.08.2019


KierowcaKierowca

6 4

Baby to Ty masz w nosie... Trochę szacunku. 19:26, 02.08.2019


HahaHaha

8 2

Gdyby nie Baba to by Cię nie było 😂 22:18, 02.08.2019


Do hahaDo haha

1 4

Chyba nie robili mnie za kierownicą prawda ? :D Do kuchni i rodzenia dzieci 09:37, 03.08.2019


PfffPfff

21 10

Przepraszam bardzo ! Ale jakim prawem wgl komentujesz skoro tak naprawdę nie wiesz czy jej nie wyskoczył w ostatniej chwili . A poza tym jakby nie było to ostatnio większość mężczyzn ma wypadki ! I jeszcze ci powiem, że uważasz, że lepiej jezdzicie bo co bo *%#)!& 200 i zdążycie się zatrzymać i ,,Baby" przepuścić przez pasy no nie wydaje mi się ! Więc łaskawie przymknijcie dzioby i zastanówcie się co piszecie "MĘŻCZYZNI". 18:02, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Oczywiście Oczywiście

8 7

Męski mózg szybciej przetwarza informacje. Ile jest przypadków, że kobiety mylą gaz z hamulcem ????? 18:09, 02.08.2019


Codzienny kierowca Codzienny kierowca

5 12

Myślę że facet wtargnął na jazdnie bo nie przypominam sobie przejście dla pieszych w tym miejscu. Poza tym można dużo zarzucić kobietom za kółkiem poza jednym, trzy razy pomyślą zanim coś zrobią więc ich błędem jest opieszałość a nie pośpiech, dlatego myślę że wina będzie po stronie pieszego. 18:10, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

asadasad

9 0

Tam jest przejście, na wysokości banku. Z takim impetem uderzyła, że go odrzuciło. Jest w ciężkim stanie przecież 18:13, 02.08.2019


zygmuntzygmunt

11 1

Tam jest przejscie.Nawet znak na zdjeciu widac.Druga sprawa ze tam predkosci zadnej nie idzie zrobic samochodem w godzinach ruchu w piatek.Gora 40 km/h wiec albo sie pani zagapila albo ktos wtargnol.Dowiemy sie niebawem. 18:40, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TT

6 1

Dokładnie Panie Zygmuncie. Choć stawiam na to, że mimo wszystko wina roztargnionej kobiety 18:44, 02.08.2019


Gang bangGang bang

5 2

Jeśli Falkonetti nie przeżyje kobieta ma problem, współczuje tej pani... 19:18, 02.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

WD moderator WD moderator

2 2

usuwa na bieżąco merytoryczne / bez hejty / wpisy . 19:45, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

kruckkruck

3 0

Co się dziwisz, przecież to EK. 21:20, 02.08.2019


pasypasy

6 9

Są pasy, kobieta nie ustapiła pierwszenstwa pieszemu i tyle, zabrac prawo jazdy i niech płaci rete temu facetowi, bo jest naprawdę w krytycznym stanie 19:46, 02.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Boli głowaBoli głowa

1 5

*%#)!& jesteś ona wtargnęła na pasy i jej wina Baba powinna ponieść wszystkie koszty naprawy auta 20:15, 02.08.2019


GggggGgggg

5 0

To facet dostał strzał a nie baba 20:16, 02.08.2019


PrzodkowoPrzodkowo

0 10

Tam nie ma przejścia w tym miejscu 20:18, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Baby Baby

3 0

Przejście jest 21:52, 02.08.2019


 nie widzialam nie widzialam

2 5

Ślepy czołón przez takich ludzie giną 20:27, 02.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Janka w.Janka w.

1 2

Potrafisz napisać to samo po polsku? 20:33, 02.08.2019


przejscieprzejscie

0 3

niech ktos teraz szybko zrobi zdjecie jak te pasy sa widoczne na jezdni,

tylko szybko zanim odmaluja 09:48, 03.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

MakarMakar

3 1

Ale jest znak i to wystarczy a farba się ściera 10:39, 03.08.2019


Dożywocie Dożywocie

0 0

A od czego są znaki myślisz że stoją dla picu.i 50 metrów przed przejściem informują cię o tym żebyś się zatrzymał 22:52, 04.08.2019


jaja

3 2

Nie osadzajcie kierowcy, jezeli pieszy idac chodnikiem nagle skreci pod samochod to ciekawe kto z was wyhamuje przed nim...
Nie wiemy jak było wiec nie osadzajmy. Na pewno kobieta nie jechala 100 km/h tak jak pewnie niektorzy z was przez przodkowo.
Gdzie jest nasza policja przodkowska??
Wogole Was nie widać. 10:32, 03.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Prawda Prawda

0 0

Prawda święta PRAWDA. Wkoncu ktoś napisał tak jak było NAPRAWDE , a nie wyssane z palca bzdety. 13:56, 03.08.2019


JasneJasne

1 0

Dlatego w terenie zabudowanym się nie z.a.p.i e.r.d.a.la 22:49, 04.08.2019


DekDek

7 1

Policji nie widać w całym powiecie. 10:57, 03.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

..........

4 0

dlatego wcale nie powinni podwyżek dostać, a nie długo zaroi się od 40-paroletnich emerytów! 14:14, 03.08.2019


OlfazOlfaz

1 0

Przepraszam nie zauważyłam pana 00:03, 04.08.2019

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

RtyRty

0 0

Współpraca dla sprawczyni znam ten ból 00:38, 07.08.2019


TyugTyug

0 0

Wspieram wiem co czujesz miałem podobną tragedie ale możemy porozmawiać 00:08, 02.09.2019


kontroli więcejkontroli więcej

6 3

jak się słyszy polowa twierdzi ze sprawdzenie stanu auta to ściema
większość wycina filtr dpf - dzieci w maskach maja chodzić za mało kontroli na drogach
powinna od czasu do czasu przyjeżdżać stacja kontroli pojazdów ( składaki won )
diesle kopcą legalnie a dzieci maja alergie ,astmę
06:55, 04.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zgłaszajcie takie spzgłaszajcie takie sp

2 1

jak się słyszy polowa twierdzi ze sprawdzenie stanu auta to ściema
większość wycina filtr dpf - dzieci w maskach maja chodzić za mało kontroli na drogach
powinna od czasu do czasu przyjeżdżać stacja kontroli pojazdów ( składaki won )
diesle kopcą legalnie a dzieci maja alergie ,astmę 07:02, 04.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Szeroki Szeroki

1 2

zakres komentarzy od wypadku doszło do astmy. 10:22, 04.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@szeroki@szeroki

2 1

Zaraz będzie o wierze Jehowy, PO. oraz 500+ a to kwestia czasu 22:56, 04.08.2019


diesel kopcidiesel kopci

4 1

niektórzy nie pasuje ze piszę się o wycince dpf - dzieci chorują - spaliny tez zabijają 05:58, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

organizacja ruchuorganizacja ruchu

0 2

A nie można było postawić strażaka lub policjanta przy rondzie, aby nie wpuszczał samochodów na ten krótki ślepy odcinek? Każdy wjeżdżał, a następnie zawracał, a rondo zapchane, bo każdy czekał na możliwość wjechania na ten krótki odcinek. Gdyby ktoś kierował ruchem, korek byłby o połowę mniejszy. 08:18, 05.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kontrolowac dieslekontrolowac diesle

2 1

zawsze powtarzam pijani - zabijają
wycięte filtry dpf - zabijają ( dzieci zatrute maja alergie , astmę )
więcej kontroli na drogach stanu auta 11:39, 05.08.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Diesle, nawet bez DPDiesle, nawet bez DP

0 0

Dają około 7% zanieczyszczeń o których mówisz. Właśnie opublikowano badania z miejsc, gdzie zabroniono w ogóle dieslom wjeżdżać i poziom zanieczyszczeń powietrza nie spadł. Wycofują się już tego. Nawiasem DPF: a mają je ciągniki rolnicze? Kombajny? Lokomotywy trakcyjne? SAMOLOTY ??? STATKI ? 10:28, 07.08.2019


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


@Monika@Monika

0 0

Zjeżdżaj hieno, bez takich jak ty też sobie poradzą 21:51, 06.08.2019


ThggfThggf

0 0

Współczuję kobiecie znam ten okrutny bul 00:44, 07.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz