Zamknij
REKLAMA

Garcz. Rzucił się z siekierą na matkę i siostrę. Tragedia wisiała na włosku

10:04, 14.07.2020 | W.D.
Skomentuj
REKLAMA

Na trzy miesiące do aresztu trafił 28-letni mieszkaniec Garcza (gm. Chmielno), który siekierą zdemolował mieszkanie swojej matki, a następnie groził jej i swojej siostrze pozbawieniem życia. Na miejsce w porę dotarli policjanci.

Do groźnej awantury domowej doszło w sobotę w Garczu. Jak informuje Piotr Gdaniec, rzeczni prasowy kartuskiej policji, 28-letni mężczyzna trzymając w ręku siekierę groził swojej matce i siostrze. Wcześniej zdemolował mieszkanie matki. Zniszczenia oszacowano na około 10 tys. zł. Mężczyzna został w porę zatrzymany, więc nie doszło do tragedii. Na szczęście nie udało mu się też poranić żadnej z kobiet. 

28-latek usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz kierowania gróźb karalnych. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy. 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (19)

BizonBizon

19 26

Pewnie nie był zadowolony z wyniku wyborów i niestety chciał się odreagować na swojej rodzinie .
Smutne . 10:38, 14.07.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Czytanie ze zrozumieCzytanie ze zrozumie

3 4

Jak napisano w artykule zdarzenie miało miejsce w sobotę a wybory były w niedzielę. Ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem. 23:01, 14.07.2020


Po wyborach wrócił Po wyborach wrócił

1 1

mu dobry humor i poszedł do sklepu po "nalewkę babuni" dla matki i siostry.
Sama go widziałam ... uśmiechnięty od ucha do ucha był. 09:09, 15.07.2020


@Bizon@Bizon

19 10

To było jeszcze przed wyborami... 10:47, 14.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@@Bizon@@Bizon

9 10

Pewnie chodziło o 1 turę 11:26, 14.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BorowiakBorowiak

13 19

A w Borowie jadąc w kierunku Sitna po prawej stronie prowadzona jest działalność gospodarcza polegająca na gromadzeniu gruzów i innych piasków. Nikt nie reaguje na to że coś się takiego dzieje. Widać tam uwijającego się tzw Pana Łysego.
Myślę że sprawa jest poważna i odpowiednie służby powinny się tym zająć.
Również Rada Sołecka nie powinna przymykać oczu na tą dewastację. NOWA Droga jest ROZJEŻDŻANA I NISZCZONA 11:35, 14.07.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

BystrzakBystrzak

3 6

Uważaj bo jeszcze pan łysy do ciebie zapuka 😂😂😂 12:44, 14.07.2020


ReszkonReszkon

10 0

No to rusz dupe w troki i jako troskliwy obywatel, powiadom odpowiednie służby, a nie jęczeć tylko, aby ktoś to zrobił za ciebie, widząc nieprawidłowośc i nie reagując u odpowiednich służb jesteś tak samo winny jak ten co tam bruździ. 13:50, 14.07.2020


cydrcydr

23 23

no jo! kolejny który się nabrał na POtrzaska i teraz odreagowuje 12:31, 14.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BystrzakBystrzak

10 8

Borowiak uważaj bo jeszcze pan łysy do ciebie zapuka 😂😂 12:38, 14.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

@Bystrzak@Bystrzak

8 0

To że komuś włosy wypadły nie czyni go silnym ) 12:42, 14.07.2020


PusiaPusia

20 1

Co to narkotyki i dopalacze robią z ludźmi...dramat! Tylko dziękować Bogu za cud i brak ofiar. 12:57, 14.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Redakcja 1Redakcja 1

15 11

Dlaczego nie podajcie imienia np. Dawid. B to bardzo ważne w tak dramatycznym artykule 13:05, 14.07.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ula13Ula13

0 0

Tymoteusz B. 12:51, 16.07.2020


GarczGarcz

6 2

Oj wypisz wymaluj scenariusz serialu "Ballada o Januszku" 23:41, 14.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sąsiedzi słyszeli, żSąsiedzi słyszeli, ż

2 1

wyzywał obie kobiety od "czerwonych ścierw" oraz "tęczowych szambonurków".
Gdzieś to już słyszałam, hmmmmm ... ale gdzie ??? hmmmm !!! 09:21, 15.07.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz