Zamknij
REKLAMA

Sierakowice. Postrzelona sarna w okolicy ul. Brzozowej. Sprawę bada policja

11:04, 12.09.2020 | W.D.
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

W Sierakowicach, w rejonie ul. Brzozowej znaleziono martwą, postrzeloną sarnę. Zwierzę znajdowało się w niewielkiej odległości od zabudowań. Policja sprawdza czy zwierzę zostało zranione podczas polowania, czy też w grę wchodzą inne okoliczności.

Czytelnik, który poinformował nas o postrzelonej sarnie odnalezionej w okolicy ul. Brzozowej w Sierakowicach nie kryje niepokoju.

- Jeżeli ktoś polował nielegalnie i strzelał w niewielkiej odległości od zabudowań, to mamy się czego obawiać - mówi. 

fot.W.D.

Policjanci nie mają wątpliwości, że zwierzę zginęło na skutek postrzału, ale wyjaśniają w tej chwili, czy sarna mogła zostać trafiona na terenie, który objęty był polowaniem i po prostu zdołała przebiec pewną odległość, a następnie padła właśnie w rejonie ul. Brzozowej. Odpowiedź na to pytanie ma dać sekcja, którą przeprowadzi lekarz weterynarii. Na jej potrzeby zabezpieczono truchło zwierzęcia. 

Jak informuje Piotr Gdaniec, rzecznik prasowy KPP Kartuzy, funkcjonariusze będą ustalali z jakiej broni zostało postrzelone zwierzę, sprawdzą też książki polowań kół łowieckich. 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (31)

kartuzyinfokartuzyinfo

3 5

Czas zmienić nazwę na *%#)!& 12:33, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Maryjan 🤤Maryjan 🤤

6 18

Przecie wiadomo kogo ,to sprawka 👹 Co chwila w tych Serakojcach jakieś diabelstwa się wyprawiają ,tam siedzi diabeł. 13:52, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

do  Maryjando Maryjan

1 2

wiem ty gnoju jesteś tym diabłem 21:26, 12.09.2020


Ja.Ja.

8 14

Tą sprawą powinien się zająć Express Reporterów, wraz ze swoimi wybitnymi specjalistami. 14:08, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

A co...A co...

14 6

...boli ,że jednym oszustem się zajęli 15:01, 12.09.2020


Myśliwy Myśliwy

5 5

Postrzelona czy zastrzelona. Oto jest pytanie. 14:30, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Super myśliwySuper myśliwy

4 1

Może być także przestrzelona, niedostrzelona, nadstrzelona, ustrzelona albo zestrzelona (jeśli siedziała na drzewie). Oto jest pytanie ! 14:42, 12.09.2020


To te zlodzieje To te zlodzieje

3 8

To mogli być narkomani jak to blisko owczarnii to napewno oni 14:38, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PewniePewnie

4 4

Byli głodni i musieli coś ustrzelić albo walà do wszystkiego co się rusza 14:50, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kiedy ?kiedy ?

7 8

Nastąpi , wietrzenie , wymiana , funkcjonariuszy Policji na posterunku Sierakowice ?
Przecież tam jest kolesiostwo z mieszkańcami ! 15:37, 12.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

He heHe he

12 3

Dopiero gdy pojawią się nowi kandydaci do służby, a tych brak. Nikt za te pieniądze nie chce być wiecznie hejtowany i pracować w niedzielę i święta. 16:53, 12.09.2020


@hehe@hehe

7 4

Byłeś w KWP Gdańsk w wydziale doboru i widziałeś ile jest chętnych że tak mówisz? Byłeś w szkole policji w słupsku? Kandydatów akurat jest dużo ale niewielu przechodzi całą rekrutację. 17:12, 12.09.2020


a gdziea gdzie

2 0

a gdzie nie jest, jak sobie wyobrażasz pracę policji, oni muszą znać ludzi 21:27, 12.09.2020


He heHe he

5 5

1. I co to zmienia?
2. Widzą w co wdepneli i daj sobie spokój. 17:53, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Maryjan👹Maryjan👹

0 0

Taka patologia nic nie widzi jest głucha tępa i ślepa i ubabrana w kale nawet jak śmierdzi to nic nie czuje 14:26, 14.09.2020


Śmiech na sali. Śmiech na sali.

4 3

Czy zwierzę na zdjęciu to na pewno sarna? A może jelonek bambi!
To ciele jelenia. 19:30, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

niecna gazeto !niecna gazeto !

4 7

Owa sarna nie zdechła , ona POLEGŁA pod Sierakowicami. Ponoć trzy inne sarny dobijano w oparach helu, ale to mi mówił znajomy Antek (bosy) po pysznym obiedzie w knajpie, po którym czmyhnął do Warszawy. Do zobaczenia za 30 dni na miesięcznicy, aha i zbieram parówki i puszki po piwie na eksperymenta. Nic się nie bójcie, moje wielomilionowe honoraria zapłacicie i tak, z podatków
🤣 20:14, 12.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

orPoGorPoG

2 1

Przez roztargnienie dałem ci łapkę w dół. Wracam honor.


21:30, 12.09.2020


von nogayvon nogay

3 4

Oświadczam kategorycznie, że to nie jest sarna, to jest osioł!!! 20:48, 12.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

d/wd/w

2 2

ty też jesteś osioł z jednym miękkim rogiem 21:26, 12.09.2020


# von nogay# von nogay

1 0

To jest osioł omyłkowo zwany człowiekiem 22:03, 12.09.2020


DrajwerDrajwer

5 3

Zamieszanie większe niż jak zabiją człowieka. 🤣 21:16, 12.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

no niestety ...no niestety ...

1 4

*%#)!& nie brakuje , trzeba uwazac 09:11, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AA

2 3

Policja musi zmienic postepowanie na inne, bo to nie jest sarna.
To jest jeleń - cielak. 09:46, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

............

2 1

Skoro to jest jeleń to jest to rogacz, skoro jest to rogacz to żona przyprawiła mu rogi. Zagadka więc rozwiązana, rogacz załamał się i popełnił samobójstwo - wyszedł przed ambonę. 10:42, 13.09.2020


Myślący myśliwyMyślący myśliwy

3 2

Może sarna popełniła samobójstwo. Może gdzieś zostawiła list pożegnalny, może rodzina ją odtrąciła, hmmm 10:13, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

realistarealista

2 3

Jeżeli ktoś faktycznie strzelał w tamtej okolicy to wtedy przestaje być śmieszne. 11:35, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

🤠🤠

0 0

To nie sarna to ćpun 14:28, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

i tak..i tak..

1 0

zamiotą to pod dywan kłusownik się wywinie i dalej będzie kłusował ale dużo musi tego być że nawet w środku sierakowic kłusują 10:43, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ha ha ,.ha ha ,.

0 0

może bada to jeszcze ten policjant który jest myśliwym ... to jest możliwe tylko w sierakowicach 10:47, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz