Zamknij
REKLAMA

Załakowo. Utonął 25-letni mężczyzna. Reanimacja trwała ponad godzinę

17:44, 13.09.2020 | W.D.
Skomentuj fot.nadesłane
REKLAMA

Po południu na Jeziorze Świętym w Załakowie (gm. Sierakowice) utonął 25-letni mężczyzna. Ratownicy ponad godzinę walczyli o jego życie.

Do zdarzenia doszło około godz. 17.00. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna poszedł popływać w Jeziorze Świętym w Załakowie i zniknął pod wodą. Po krótkim czasie strażakom udało się zlokalizować mężczyznę i wyciągnąć na brzeg. Reanimacja trwała ponad godzinę. Jak informuje Piotr Gdaniec, rzecznik prasowy KPP Kartuzy, mimo starań ratowników nie udało się przywrócić funkcji życiowych 25-latka. Zmarły jest mieszkańcem powiatu słupskiego. 

(aktual. godz. 20.00)

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (49)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Jest niewinnyJest niewinny

1 7

JEZIORO winne !! ZASYPAĆ natychmiast !!!
18:25, 13.09.2020


Ludzie..Ludzie..

16 1

Reanimują człowieka A wy takie rzeczy piszecie.. brak słów.. 18:30, 13.09.2020


............

1 0

Zdążyli zasypać jezioro ? 19:29, 13.09.2020


@ Ludzie ...@ Ludzie ...

0 1

No więc KTO jest winny tej tragedii ???
Masz jakieś przemyślenia ?? Napisz coś wartościowego i ostrzeż innych przed powtórką. 19:43, 13.09.2020


hgghhhgghh

1 23

I tak pewnie nadaremna reanimacja 19:00, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość 5Gość 5

1 1

Facet nie przeżył 19:06, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

TitanicTitanic

1 2

Dziwne co piszesz, dwie godziny pod wodą i zwątpił ? 19:20, 13.09.2020


YrvhfgfYrvhfgf

0 1

Skąd wiesz? 19:20, 13.09.2020


TitanicTitanic

1 1

Z TVN 19:30, 13.09.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


PawełPaweł

4 0

Żebyś się głupku pytał 22:06, 13.09.2020


Michał Michał

0 0

Po co twoja matka się męczyła 9 miechów żeby wy s rać takie g ó wno jak Ty? 23:35, 13.09.2020


MontiniMontini

9 2

Nie wpadł tylko wskoczył, wyciągnął go dopiero płetwonurek który przyjechał po godzinie od utoniecia. 19:20, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ErreerrErreerr

0 4

Przeżył ten człowiek? 19:21, 13.09.2020


#eterr#eterr

5 13

Pewnie że przeżył, godzinę pod wodą każdy wytrzyma 🤣 19:26, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

TtttttTttttt

5 2

Szkoda człowieka 19:29, 13.09.2020


JaJa

1 1

Można wytrzymać nawet więcej, tylko w zimniejszej wodzie. 08:34, 14.09.2020


RTrtRTrt

0 0

szkoda, że takie cos przezylo w lonie matki, a nie zostalo usuniete tepy luju
20:29, 16.09.2020


... ...

3 2

To w końcu kto go wyciągnął. Nurek czy strażacy? 19:33, 13.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Mick Mick

0 2

Nurkowie 19:42, 13.09.2020


Świadek Świadek

1 1

Straż znalazła, nurek wyciągnął na powierzchnię, a potem straż wciągnęła na łódkę.. 20:50, 13.09.2020


JaJa

0 1

W straży pracują strażacy nurkowie. 08:35, 14.09.2020


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


nmnm

21 3

poknijcie wszyscy sie w leb
19:46, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

P.P.

21 3

Wyrazy współczucia dla rodziny [*] znów to jezioro zabrało młodego człowieka... 20:00, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Niedobre to jezioro,Niedobre to jezioro,

5 1

niedobre, co ono wyprawia z ludźmi ?? ZASYPAĆ .... czy co ??? 22:03, 13.09.2020


DmDm

29 6

Ludzie jesteście nienormalni. Młody chłopak utonął a wy sobie kpicie. Straszna tragedia dla rodziny i znajomych, a dla tych co się śmieją niech im też się przydarzy taka tragedia, wtedy i my się posmiejemy wszyscy.... 20:06, 13.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

orPoGorPoG

8 5

Tak właśnie działa lewacka znieczulica. Zwierzątka ważniejsze od ludzi. 20:26, 13.09.2020


do wyżejdo wyżej

3 3

Ale przecież 95 % piszących na tym forum to ANTY-lewacy, więc skąd ta znieczulica u anty-lewaków ??
Antylewacy chodzą zawsze z " sercem na dłoni " - gotowi życie oddać w obronie prawdy, dobra i miłości między ludźmi !! 22:43, 13.09.2020


Mick Mick

15 1

Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich😥 20:42, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

pytekpytek

1 7

Skad wiesz że miał rodzinę 21:27, 13.09.2020


NnnNnn

5 1

Wyrazy współczucia (*) 21:39, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AaaaeeeAaaaeee

0 1

Czy w tym jeziorze nie utonął ok. 1997r. młody chlopak, Andrzej? 21:45, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

TakTak

0 1

Tak 06:56, 14.09.2020


Szanowny Panie W. D.Szanowny Panie W. D.

7 1

Czy nie uważa Pan, że dodawanie komentarzy do różnego rodzaju tragedii jest zbędne??? Tylko te treści które są wg Pana nieodpowiednie lub naruszają regulamin są usuwane? Czas pomyśleć nad rozpaczą rodzin które straciły swoich bliskich. 21:45, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Tak, tylko pytaniaTak, tylko pytania

0 0

które są zadawane ze współczuciem w sercu CO BYŁO PRZYCZYNĄ tragedii powinny być drukowane - aby ustrzec innych przed powtórzeniem się jeszcze raz tego samego !
Eliminować PRZYCZYNY rozpaczy rodzin, to chyba zbożny cel ??? 22:09, 13.09.2020


Szanowny Panie W. D.Szanowny Panie W. D.

7 5

Uważam, że komentarze powinny być zablokowane. 22:18, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

d/wd/w

1 1

Być może po wypadkach śmiertelnych powinny być drukowane wyłącznie ustalenia policji, lekarzy oraz świadków zdarzeń, bo im nie wolno mieć zablokowanego myślenia o wszystkich faktach i szczegółach tragedii. 23:06, 13.09.2020


&#&#&##&&#&#&##&

7 1

Oczywiscie ktos sobie kpi to nie usuwa ale jak ja dałem jakis komentarz gdzie nie bylo obraznia po godz zostal usuniety i po co takie co? Skoro tam usunał to niech i robi to teraz a nie takie sie podobaja a takie na nie 22:49, 13.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mick Mick

26 2

Byłam świadkiem tej sytuacji widziałam rozpacz Rodziny i znajomych.Nikt z nas nie wie co życie przyniesienie proszę zanim skomenujecie postawcie się w tej sytuacji ,każdy jest tylko Człowiekiem 22:56, 13.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

JuzwarosJuzwaros

1 2

Byli świadkowie i mu nie pomogli???? Nie odwiedli od tego czynu???? 16:45, 14.09.2020


Maryjan👹Maryjan👹

1 4

A tych zlodziejii z sierakowic oni złapali czy dalej kradną brudasy jedne 14:23, 14.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

do maryjando maryjan

2 1

na razie spokój bo ciebie namierzają ty plugawy baranie 22:52, 14.09.2020


OooooOoooo

1 1

To chyba jeden z nich się odezwał D....to zabolala buhaha 07:28, 15.09.2020


PatomorfologosPatomorfologos

1 0

Pytanie zasadnicze, czy był trzeźwy? 16:46, 14.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Jo jo Jo jo

1 0

Tych z sierakowic już mają tylko szykują dla nich coś specjalnego 07:29, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZbędnyZbędny

1 0

Kolejna tragedia, powinni zasypać te jeziora, tak jak powycinac wszystkie drzewa przy drodze. 09:27, 15.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

NIELUBIELUDZINIELUBIELUDZI

0 1

Typowe zachowanie KASZEB tfu na was kaszeby zawistne, wieśniackie, śmierdzące i grube oraz brudne społeczeństwo. Jest tragedia, pewnie rodzina z kolan nie podniesie się a wy dalej kpicie. Chce to zobaczyć jak ci śmieszkowie będą w takich sytuacjach. Chyba ten kaszebski czyt. falszywy usmiech z obtluszczonego ryja spadnie, a wtedy chętnie z rodziną po heheszkujemy sobie.
Jak kuba bogu tak bog kubie.
JAK KASZUBY RODZINIE, TAK RODZINA DWA RAZY MOCNEJ KASZUBOWI ZASRANEMU 20:22, 16.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz