Zamknij
REKLAMA

Szklana. Zderzenie osobówek, jedna osoba ranna

17:11, 17.09.2020 | W.D.
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

W Szklanej, na drodze powiatowej relacji Sierakowice - Borucino, doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedno z aut wypadło z drogi do pobliskiego rowu. Ranna została jedna osoba, która została przekazana zespołowi ratownictwa medycznego. Według świadka zdarzenia do wypadku doszło podczas manewru wyprzedzania, ale policja wyjaśnia co się stało. 

Z ustaleń policji wynika, że 21-latka kierująca vw, jadąc od strony Kamienicy Szlacheckiej, najprawdopodobniej nie upewniła się co do możliwości wykonania manewru skrętu w lewo i uderzyła w prawidłowo wyprzedzającego ją vw, którym kierowała 31-letnia mieszkanka pow. gdańskiego. Właśnie ona z obrażeniami trafiła do szpitala. 

fot.W.D.

(aktual. 18.09. godz. 09:18)

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (39)

DrajwerDrajwer

10 14

Pewnie przyczyną coronawirus a asfalt chorobą współistniejącą 🤣 17:23, 17.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Wątpiący Wątpiący

0 0

Nosz Zablysles wszędzie to już piszą a ty chciałeś być cool i kopiuj wklej brawo ty


Te komenty to już nie są śmieszne a wręcz żałosne 13:08, 18.09.2020


WitamWitam

6 3

Co tam je ?
Za mało koni pod maską
Wirus korona koni dostarczy
Nawet na sygnałach

17:40, 17.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

KonieKonie

0 0

Ty pewnie ani połowy nie masz to że GTI itd nie znaczy że za mało koni. Wsiądź w swoją 60tke i jedź w pole widocznie nie jesteś stworzony do komentowania
06:47, 18.09.2020


Menel rajderMenel rajder

0 0

Ty gti to złom i i jeszcze jeden będzie
09:19, 18.09.2020


WooooWoooo

3 1

Ale te czerwone idą 17:59, 17.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

GTI złom??GTI złom??

0 0

Mówi to gość co pod sklep składaniem podjeżdża. Ciebie to nie stać ani na jedno Aku do takiego auta chyba że od flinty weźmiesz ha ha 😂🤣 13:02, 18.09.2020


Maryjan 🤤Maryjan 🤤

7 17

Jeżeli, to Sierakowice i okolice, to wiadomo kogo to sprawka 👹 ,trudno się mówi, ale musicie się do niego przyzwyczaić i jeszcze bardziej nauczyć się z nim żyć .Tak,tak w Sierakowicach siedzi diabeł! 18:02, 17.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Janusz Nosacz Janusz Nosacz

5 0

Taaa i pewnie jeszcze napisał ten komentarz 😱 19:50, 17.09.2020


Czy to sam BelzebubCzy to sam Belzebub

0 0

czy jakiś szeregowy Kosmaty ??
Maryjan, powiedz nam !!
A czy jakichś diabelskich sztuczek nie mógł by nas nauczyć ??? 00:55, 18.09.2020


Sofronow Sofronow

6 1

Czy to jeden z tych gulfuf co to wieczorami na Słupskiej urządzają sobie nit for spit ? 18:13, 17.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

000000

0 1

Nie. 21:07, 17.09.2020


DrajwerDrajwer

3 4

Pewnie szklanka w szklanej jak zwykle 18:38, 17.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kaczorkaczor

4 2

On myślał, że jest doświadczonym kierowcą i pokazał jak trzeba jechać i wyprzedzać, a teraz zapamięta na całe życie. 20:29, 17.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

d/wd/w

3 3

jeszcze miał mleko po nosem i brakuje mu praktyki z jazdy pojazdem z motorem. 20:36, 17.09.2020


Ty kaczorTy kaczor

1 1

Mam nadzieję że mowa o tym z srebrnego o czerwonym kierowała kobieta i nie od nas nr gd. A to że GTI nie znaczy że zapier... 06:37, 18.09.2020


SoltysSoltys

1 1

Życzę aby wszystkie szczeniaki bez tłumików tak skończyły.Nie jest może dobre życzenie ale ...Tez byliśmy młodzi ale włączcie myślenie,odblokujcie swoje mózgi!!! Nie jestescie sami na drogach. Ciekawe jak u kierowców środki odurzające. 21:22, 17.09.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

KaxiiiKaxiii

2 2

Twoja stara jest pod wpływem środków odurzających cały czas 🙂 żeby zapomnieć że cię jeszcze ma 22:39, 17.09.2020


Ty sołtys Ty sołtys

2 0

Idź drogi naprawiać jak nie wiesz co się stało i kto miał winę. Szczeniak to może i jechał ale srebrnym bo czerwony kobieta prowadziła. 06:39, 18.09.2020


A ktoA kto

2 0

A kto tu wspomniał o kolorach samochodów. Jeszcze raz powtarzam szczyle włączcie swoje mózgi!!! 09:13, 18.09.2020


XX

5 5

Gwono wiecie a sie wypowiadacie frajerzy 22:59, 17.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

YY

4 5

Sam gowno wiesz młody szczylu 23:52, 17.09.2020


juzwajuzwa

2 0

pałuj się knypie! 11:41, 18.09.2020


ORMOORMO

6 1

Tylko guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda .
Lać gumą ile wlezie . 07:24, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

dopdrogówkadopdrogówka

1 0

Było prawdopodobnie tak:
1. Prosta znak ostrzegawczy skrzyżowanie z droga wyjazdową z prawej strony z ograniczeniem 70km/h,
2. Kierowca czerwonego golfa zaczął wyprzedzać a międzyczasie kierowca srebrnego wyjechał z podporządkowanej i ciach uderzenie a następnie odbicie w las. 07:45, 18.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Hmm tak??Hmm tak??

0 0

Z tego co widać to stało się to o wiele szybciej od skrzyżowania jakieś 400 m. Ew że z drogi z boku srebrny wyjeżdżał 08:46, 18.09.2020


123@[email protected]

3 0

Srebrnym autem też jechała kobieta. 08:03, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BugahaBugaha

2 3

Te chłopy nie potrafią jeździć zabrać im prawko 10:36, 18.09.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

155golfv155golfv

3 3

Ten srebrny golf to znany jest, ze swoich dziwnych i niebazpiecznych zachowań na drodze. 10:50, 18.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

111111

1 0

Chyba ci się golfy mylą kolego. 😉 11:51, 18.09.2020


111111

1 0

Ten srebrny to polo A nie golf 11:55, 18.09.2020


DrogowskazDrogowskaz

0 3

Hmm... bo 70km/h było jednak za wolno, no i mandat za wyprzedzenie w miejscu, w którym się tego nie powinno robić, a więc skrzyżowanie - gdyby do tych informacji czerwony się dostosował nie wylądował by w rowie.
Teraz srebrny, bo to on przyczynił się do kolizji, nie skręcamy, nie zmieniamy pasa ruchu, jeśli ktoś jest na sąsiednim pasie, to nic, że to skrzyżowanie, przepis mówi, nie wykonujemy manewru, który spowoduje zajechanie drogi pojazdowi znajdującemu się na pasie ruchu, który chcemy "przeciąć"- tak kolokwialnie mówiąc.
A więc były dwa mandaty? dla czerwonego za wyprzedzanie w niedozwolonym miejscu, a srebrnemu za doprowadzenie do kolizji? Czy znów policja nie ogarnęła tematu? 11:05, 18.09.2020

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Ty drogowskazTy drogowskaz

0 0

Po pierwsze jest tam linia przerywana po drugie skrzyżowania nie ma. Jest 400 m dalej srebrne polo wyjeżdżało z polnej czy tam z działki. Skończ *%#)!& jeśli się nie znasz najwidoczniej dużo drogowskazów masz zciete ale pojęcia zero 12:54, 18.09.2020


DrogowskazDrogowskaz

0 0

Nie wiem, może ja tam czytać nie potrafię, ale jest napisane jak byk, że pojazd A wyprzedzał pojazd B, który wykonywał manewr skrętu.
Na załączonym zdjęciu, stoi jak byk znak informujący o ograniczeniu prędkości, oraz o tym, że zbliżamy się do skrzyżowania z droga podporządkowaną. Nie przypominam sobie aby takie znaki były ustawiane prawie pół kilometra przed skrzyżowaniem - jest to niezgodne z przepisami, a te określają ile w tym przypadku może wynosić odległość- więc chłopcze na dzień dobry 100m przesadziłeś, a w rzeczywistości o jakieś 150-200m.
Poza tym zdjęcie jest zrobione niefortunnie, a srebrny jest zapewne odwrócony o 180 stopni.
Jedno jest pewne kierowca srebrnego doprowadził do kolizji. Tam jest kawałek ładnej prostej, a sądząc po odległości gdzie wylądował czerwony, to nie miał mało km/h. Szansa dla srebrnego jest udowodnienie, że sygnalizował manewr skrętu, nim czerwony się do niego dokleił, być może nie sygnalizował takiego manewru (wyprzedzania) być może srebrny za późno sygnalizował swój manewr.
Może być i tak że czerwony śmigał 40m/s a może i lepiej, srebrny nie wyczaił jego prędkości i po 4 sekundach czerwony przeleciał prawie 200m.
Wiesz naoglądałem się już tyle szkiców z podobnych sytuacji, że powód jest zawsze ten sam, skręcający w lewo, nie upewnia się co do możliwości bezpiecznego skręcenia, a ten co go wyprzedza, jedzie zazwyczaj nazbyt szybko, aby zrozumieć, że ten przed nim nie zwalnia po to, żeby się zatrzymać na jezdni i przepuścić tego co jedzie za nim, tylko będzie skręcać, do tego nakłada się przekonanie, bo tu nic nie powinno jechać, albo że on tu nie powinien wyprzedzać bo to przecież skrzyżowanie. 16:03, 18.09.2020


Drajweros_KillerosDrajweros_Killeros

2 3

Te baby jeździć nie potrafią, jak one zdają egzaminy na prawko????? 11:43, 18.09.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz