Zamknij
REKLAMA

Jutro wzmożone kontrole na drodze krajowej nr 20

10:29, 02.12.2020 | W.D.
Skomentuj fot.archiwum
REKLAMA

Policjanci z powiatu kartuskiego i bytowskiego będą jutro wspólnie prowadzić kontrole na drodze krajowej nr 20. Akcja odbywać się będzie pod hasłem "Bezpieczna dwudziestka".

Jak informuje Piotr Gdaniec, rzecznik prasowy KPP Kartuzy, należy się spodziewać przede wszystkim kontroli prędkości, trzeźwości. Policjanci będą też zwracali uwagę, czy kierowcy poruszają się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i czy dostosowują prędkość do warunków na drodze. 

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (13)

... ...

17 5

Dobrze, że informujecie. Dużo osób przygotuję się jutro na to i pewnie będą omijać ta drogę... Brawo. Co to za kontrole z wcześniejszym uprzedzeniem? 11:06, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Sukces?Sukces?

6 0

A już myślałem, że informują, że poczynione w ostatnim czasie kontrole na tym odcinku, doprowadziły do mniejszej ilości zdarzeń, i że teraz część patroli zostanie przeniesiona w inne rejony.
A tu się dowiaduję że jutro oni jadą do pracy, wykonywać swoje zwyczajowe czynności należące do ich codziennych zadań. 12:05, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

jasekjasek

7 7

w końcu ciężarowe zwolnią brawo 👍 12:11, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

cała prawdacała prawda

5 3

cha , cha , przecież zrobiło się zimno ,
nie wypada stać na mrozie , na komendzie jest cieplej . 12:20, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SKANDALSKANDAL

5 3

Jeździmy jak *%#)!& Niektórych solidny mandat czegoś nauczy... NA C H H UUUJ o tym mówić? Może zróbcie narodwy system ostrzegania przed policja? brak sensu i logiki witamy POLSKA... 17:33, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Informować publiczniInformować publiczni

5 1

o kontrolach WOLNO, ale migać światłami tym z naprzeciwka, że kontrola w okolicy to NIE WOLNO !!
Proste, jak kłębek sznurka w kieszeni !🤣🙄🤣 18:26, 02.12.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Anatol.28 Anatol.28

4 0

Wolno , tylko trzeba mieć ja.a ! 19:38, 02.12.2020


d/wd/w

1 1

Ja jestem baba i migam nadjeżdżającym, że lizak w krzakach się chowa.
To pewnie nazwiesz mnie babą z nabiałem, jo ? 00:08, 03.12.2020


do d/wdo d/w

0 0

pomigaj staremu w buksach...co za baba... 15:38, 03.12.2020


No to....No to....

4 2

...jutro cały poranny ruch z Kościerzyny pojedzie na Nową Karczmę , Kolbudy..... 18:42, 02.12.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz