Zamknij
REKLAMA

Łączyno. Krowa weszła na zamarznięte jezioro, załamał się lód. Interweniowali strażacy

18:00, 27.02.2021 | M.D
Skomentuj fot. OSP Stężyca
REKLAMA

W piątkowe popołudnie strażacy z OSP Stężyca interweniowali w Łączynie, gdzie pod krową załamał się lód. Zwierzę nie przeżyło. 

Jak informują strażacy z OSP Stężyca, krowa najprawdopodobniej uciekła z gospodarstwa i weszła na zamarznięte jezioro. Do zdarzenia doszło po godz. 16.00 w piątek 26 lutego.

Lód nie wytrzymał ciężaru i zarwał się, a krowa utonęła. Nasi ratownicy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, dotarli do zwierzęcia i za pomocą linek wydobyli krowę na brzeg - relacjonują druhowie. - Warto dodać, że ćwiczenia z ratownictwa lodowego bardzo pomogły nam w przeprowadzeniu sprawnej i szybkiej akcji.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (33)

krowakrowa

13 9

Sprawna i szybka akcja a krowa i tak utonęła👎 18:11, 27.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

..........

8 3

Co tam akcja , najważniejsze że zdjęcia udały się strażakom . 18:49, 27.02.2021


ze Stężycyze Stężycy

18 10

Cały czas zastanawia mnie dlaczego portale piszą i utopionej krowie a o przekręcie gminy Stężyca na pensjach nauczycieli na ponad milion złotych żadnych artykułów ? Czyżby lokalne portale też miały układy z lokalnymi watażkami ? 18:36, 27.02.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Dobrze piszesz, ale.Dobrze piszesz, ale.

12 5

Napisz choćby do tych portali w czym tkwi problem, konkretnie opisz swój przypadek. Daj im punkt zaczepienia. Ciągle krzycząc złodzieje, złodzieje nic nie wskórasz...
18:58, 27.02.2021


ze Stężycyze Stężycy

14 5

To jest przypadek każdego nauczyciela w gminie Stężyca a nie tylko mój. Próba zainteresowania mediów tym przekrętem spotkała się z zerowym odzewem. Ważniejsze jest utonięcie krowy niż oszukanie nauczycieli na ponad milion złotych. 19:23, 27.02.2021


@ że Stężycy@ że Stężycy

11 3

A sąd pracy.? 20:16, 27.02.2021


ze Stężycyze Stężycy

14 1

Wszystko w swoim czasie. Pytanie dlaczego utopiona krowa jest ważniejsza od wielkiego przekrętu na ponad milion złotych ? 20:35, 27.02.2021


SomsiadSomsiad

5 20

Cyrk. Ja właściciel mógł tak nie dopilnować zwierzęcia. Powinii go ukarać. 19:01, 27.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ze Stężycy @ze Stężycy

6 8

Co ma krowa do nauczycieli.....??? 19:29, 27.02.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

ze Stężycyze Stężycy

10 3

Krowa mieszkała w tej samej gminie w której zrobiono przekręt z pensjami nauczycieli . Teraz już zrozumiałeś ? 20:32, 27.02.2021


Mgr. Krowa Mgr. Krowa

7 1

Jak to co? Są po tych samych studiach i biorą jedną dotacje Unijną 22:04, 28.02.2021


CiekawskiCiekawski

11 9

Pytanie do strażaków, po co wyciągać truchło z wody ? Hmmmmm... 22:14, 27.02.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

@Ciekawski@Ciekawski

8 1

Bo może przyczyną był COVID 02:39, 28.02.2021


Odpowiadający Odpowiadający

3 9

Może żeby dzieci które będą się kąpać latem nie musiały oglądać na wpół rozłorzonego truchła.A pozatym trzeba ja zutylizować przepisy... 10:08, 28.02.2021


..............................

11 1

Zabłysnąłeś. Dzieci będą chodziły po dnie jeziora i oglądały truchło ? Zdechłe szczupaki też wyciągacie ? Matko boska, co za ćwierćinteligenty, "rozłorzyłeś" mnie na łopatki .
10:19, 28.02.2021


JaJa

2 7

Ty głupku z Nikiem Ze Stezycy !!! Jak masz jakiś problem to zgłoś to na policję albo do prokuratury *%#)!& jeden a nie stękaj tutaj w komentarzach 21:35, 28.02.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ze Stężycyze Stężycy

7 2

Zamilcz pachołku, nieładnie jest okradać uczciwie pracujących ludzi. Ty pewnie robisz tak całe życie i denerwuje cię, że ktoś wytyka szujom takim jak ty okradanie pracowników. Nie denerwuj się tak prostaku tylko zacznij uczciwie traktować ludzi. 10:00, 01.03.2021


NiiiiiNiiiii

10 1

Co jej odbiło żeby iść i się utopić a wczoraj z nią wieczor spędziłem i nic nie wskazywało na to że taki numer wywinie se razem grilla zrobili piwo popili ona jeszcze dytki miała bo ostatnio przelew Na konto Unii dostała kto mi tera brovara postawi szkoda łani 22:10, 28.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LekarzLekarz

11 0

Skandalem było to, że żaden strażak nie resuscytował biednej mućki, wstyd panowie, wstyd ! 08:51, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Ormowiec_KartuskiOrmowiec_Kartuski

11 0

Widać szkolenie nieskuteczne było skoro krowy nie uratowali...szkoda mućki bardzo, ale pytanie dlaczego ona uciekła z tego gospodarstwa? Czy nie padła ofiarą przemocy? 10:36, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

# ormowiec# ormowiec

8 0

Podobno mućka miała założoną niebieską kartę ale gbur i tak nie chciał opuścić obory 12:19, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

Rzeźnik Rzeźnik

6 0

No jak to co ma krowa z nauczycielami?
Tu *%#)!& krowa się utopiła... a nie raz słyszało się że ta nauczycielka to .. patrz początek zdania.

Ona chciała do stada żubrów, jak taka jedna sławna z Puszczy Białowieskiej 15:28, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Powiatowy szpitalPowiatowy szpital

8 0

Operacja zakończyła się sukcesem, wszystkie procedury zadziałały, niestety pacjent zmarł z przyczyn niezależnych od procedur. 15:29, 01.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do biduli ze StężycyDo biduli ze Stężycy

1 5

Ten nieborak co tu tak od roku chyba już jęczy o tą swoją pensję, zabierz się do roboty, to kasa będzie, skoro masz problem, że pracodawca Ci nie wypłacił to masz sąd pracy, to obecnie jedyna droga, ale widać jesteś zbyt leniwy, pewnie będą i tacy co powiedzą, że zbyt leniwy jak reszta nauczycieli, aby zgłosić to do sądu pracy, skoro zgłosiłeś/aś, to co płaczesz, myślisz, że ktoś Ci będzie współczuł? Albo że nagle wójt się przestraszy pionka i poleci na kolanach z kasą do Ciebie? Zapomnij.
Lepiej poszukaj innej pracy, takiej prawdziwej, bo na tej długo się nie utrzymasz.

19:33, 01.03.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ze Stężycyze Stężycy

1 0

To nie oszukani nauczyciele będą szukali nowej pracy ale ten który oszukał nauczycieli. Może ty zmień ciepły stołek bo popierając oszukiwanie pracowników nadajesz się co najwyżej do zamiatania chodników. 08:57, 02.03.2021


Do biduli ze StężycyDo biduli ze Stężycy

0 5

Mi tam zamiatanie nie jest straszne, do tego nawet nie jest potrzebne wyższe wykształcenie, choć niektórzy takowe posiadają a miotły trzymać nie potrafią.
Jęczysz od roku czasu, idź z tym do SĄDU PRACY, nikt tego za Ciebie nie zrobi, a jeśli to zrobiłeś, to pochwal się o efektach Twojego zawiadomienia.
Tylko proszę nie jęcz już, ile można tego czytać.
A o mój stołek się nie martw, jest póki co niezagrożony, co nie oznacza, że będę trwał na nim wiecznie. 13:54, 02.03.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ze Stężycyze Stężycy

1 0

Więc niedługo będziesz zamiatał przed moim domem. Pieniądze które ukradziono nauczycielom będą im zwrócone z nawiązką a ty już ćwicz z miotłą. Moim zdaniem tylko do miotły nadajesz się nieudaczniku. Ja nie stękam jak ty tylko powiadamiam opinię publiczną o przekrętach w twojej śmiesznej gminie. Sądy działają powoli więc spokojnie czekaj na wyrok. Na wszystko przyjdzie czas, szujo. 15:28, 02.03.2021


@ do biduli.....@ do biduli.....

5 0

A ty jesteś derektor szkoły czy wójt że aż tak cię to boli ? Jeśli faktycznie oszukaliście nauczycieli to sąd zrobi z wami porządek. Weź gościu coś na uspokojenie i siedź cicho. 17:05, 02.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Po coPo co

0 5

Do sadu wystarczy się zapisać do partii PiS i mu zalatwiaja sprawę od formie komuna działa w ten sposób 08:48, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@ po co@ po co

5 0

W sądach cały czas rządzą komuniści i ich spadkobiercy. Niestety ale czerwone pająki z nadzwyczaj kasty zamiast wydawać wyroki na podstawie prawa to wydają wyroki na podstawie legitymacji partyjnej. Ty pewnie masz czerwoną legitymację więc zawsze wygrasz w czerwonych sądach. 09:46, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

LindsayLindsay

0 0

Hi,

I hope you are doing well.

I want to contribute a guest post article to your website that may interest your readers.

It would be of high quality and free of cost. You can choose the topic of the article from the topic ideas that I'll send you in my next email once you approve this offer.

Please note that I will need you to give me a backlink within the guest post article.

Please let me know if I shall send over some amazing topic ideas?

Regards,

Lindsay Johnson 15:21, 03.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz