Zamknij
REKLAMA

Dubowo. Toyota "owinęła" się na drzewie. Kierowca dostał mandat

10:40, 14.06.2021 | W.D
Skomentuj fot.źródło:OSP Stężyca
REKLAMA

Do groźnego wypadku doszło w sobotę przed północą w Dubowie, na trasie Stężyca - Klukowa Huta.

Z ustaleń policji wynika, że kierujący toyotą nie dostosował prędkości do warunków na drodze i uderzył w drzewo. Jak informują strażacy, mężczyzna został przewieziony do szpitala. 

Wszystko wskazuje jednak na to, że nie doznał poważniejszych obrażeń. Jak informuje Karolina Jędrzejczak, zastępca rzecznika prasowego kartuskiej policji, mężczyzna był trzeźwy. Został ukarany mandatem. 

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (27)

JaaaaaaJaaaaaa

8 3

A czemu mandatem? Przecież w kobysewie został kierowca pouczony po wypadku z innym autem. 11:00, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

......

5 0

Bo policja nie wierzyła że nie było dużej prędkości i jak to stwierdzil policjant drzewo nas zaatakowało samo.. 12:02, 14.06.2021


PogodynkaPogodynka

6 3

A jakie warunki na drodze panowały? Slisko, mokro może oblodzenie🙂🤣🤣🤣🤣 11:30, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

kaczorkaczor

13 4

Brak doświadczenia jazdy,brawura ,głupota i skutki natychmiastowe----teraz to dało do myślenia!!! 11:39, 14.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Dziewczyna kierowcyDziewczyna kierowcy

3 11

Chłopie sam jestes nie doświadczony jestem świadkiem i zarazem dziewczyna wiem osobiście co tam się stalo wiec zamknij ryj bo nie było cie tam 11:58, 14.06.2021


DziewczynoDziewczyno

4 2

Niedoświadczony. To po pierwsze. Po drugie doświadczenie nie polega na tym, że się potrafi bardzo szybko jeździć info tej pory nic się nie stało. Po trzecie podaj z jaką prędkością jechał chłopak, a z jaką powinien. 16:12, 14.06.2021


Wiem co i jakWiem co i jak

4 5

Kłamać to oni potrafią... ta policja nadaje się Do pchania karuzeli. *%#)!& 12:09, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Wiem co jakWiem co jak

0 2

Skoro jesteś taki niedoj**any to po prostu nie komentuj i jak zdasz prawko będziesz miał auto na gwincie to wtedy pogadamy.i szkoda mi słów na Ciebie bo najwidoczniej jedyne gdzie jeździsz to po podwórku dalej się boisz 12:18, 14.06.2021


@Dziewczyna kierowcy@Dziewczyna kierowcy

0 0

Ja tam nie muszę mieć jakiegoś specjalnego pojazdu do poruszania się, wystarczy, że samochód jedzie, hamuje, skręca.
Póki co, to ja mam więcej km przejechanych samochodem do tyłu, niż ten Twój chłoptaś w ogóle. 12:40, 14.06.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Wiem co i jak Wiem co i jak

0 1

A co byłeś tam że oceniasz kierowcę czy tylko czytasz wszystkie głupoty co ci pokażą 12:20, 14.06.2021


DziewczynaDziewczyna

3 10

Lubie ludzkie *%#)!& niestety to tylko wasze domysły nie było cie tam ? Nie komemtuj i się nie wypowiadaj. Świadkowie potwierdzają że nie jechal z dużą prędkością 12:20, 14.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Do: DziewczynaDo: Dziewczyna

11 1

Wystarczy jechać 50km/h aby zabić człowieka.
A skoro nie jechał z dużą prędkością i wypadł z drogi, to tym gorzej dla niego, bo to świadczy tylko jak baardzo jest doświadczony, oj bardzo. 12:43, 14.06.2021


pikuśpikuś

12 1

Czyli drzewo wyskoczyło na jezdnie i owinęło się Toyotą? 13:24, 14.06.2021


OjejOjej

5 1

Podaj prędkość. Słowo "powoli" jest względne. 16:09, 14.06.2021


@Wiem co jak@Wiem co jak

8 3

Nie ośmieszaj się już, co za znaczenie czy samochód na gwincie, czy na pneumatyce, jak kierowca do bani, to mu żadne "wspomagacze" w prowadzeniu nie pomogą, to kierowca ma utrzymać pojazd na drodze a nie zawieszenie.
Macie szczęście, że za szybko nie jechał, bo gdyby to było naście km/h więcej, to przy tego typu uderzeniu pewnie już byś go w kostnicy odwiedzała.
12:37, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Pemetrator2000Pemetrator2000

0 1

*%#)!& się znacie wszyscy Kaszuby *%#)!& 17:07, 14.06.2021


DrajwerXXXDrajwerXXX

5 5

Jedzie toyota a w środku ydyota 🤣🤣🤣 16:37, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

st182ownerst182owner

2 6

z zeznań wynika że auto "spotkało" się z drzewem wynikło ze słabego stanu drogi (kierującego podbiło przez dziurę) moim zdaniem komentarze typu "młody i nie doświadczony" należy odłożyć na bok i jednak powstrzymać się czasem od głosu 19:18, 14.06.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Beka misiuBeka misiu

4 1

Przy predkosci 50km/h nie ma takiej dziury co wyrzuci cię w powietrze , rzuci na drzewo i zniszczy nowoczesny samochód. Samochód do kasacji. No chyba że prędkość była większa, ale doświadczony kierowca o ty wie. 20:26, 14.06.2021


st182ownerst182owner

1 4

to ciekawe a o tym że zawieszenie może być sztywne słyszałeś? 21:31, 14.06.2021


Beczka misiuBeczka misiu

3 0

Cała Polska usłana dziurami. Druga sprawa drogę znam. Codziennie tam jeżdżą samochody. Sztywne, miękkie, wozy drabiniaste, rowery, hulajnogi, a nawet przebiegają krowy. Prawa fizyki robią swoje, ale co ty możesz o tym wiedzieć. Bez prędkości nie ma miłości z drzewem. Podajcie prędkość samochodu , a wtedy się posmiejemy. Oby chłopak był cały. 23:31, 14.06.2021


REKLAMA

Kaszeba997Kaszeba997

1 3

Zapraszamy na Kaszuby, można przeżyć dreszczyk emocji na drodze.
Zapraszamy na Kaszuby. 20:04, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

@st182owner@st182owner

4 1

Człowieku, co Ty pitolisz, co tu ma do rzeczy rodzaj zawieszenia? To kierowca decyduje jak jedzie.
A to wasze gwintowane zawieszenie, różni się od "zwykłego" tylko i wyłącznie możliwością regulacji wysokości, oraz twardości poprzez "ręczne ustawienie śrubami". Zasada tłumienia działa na takiej samej zasadzie jak w każdym innym zawieszeniu, równica jest w amplitudzie tłumienia. Nawet więcej, na takim twardym obniżonym zawieszeniu, właściwości trakcyjne są lepsze kosztem komfortu jazdy.
Tutaj winę spychacie na drogę i zawieszenie a nie katastrofalnie kiepskiego kierowcę, który miał fajne autko, ale nie potrafił jeździć. 07:58, 15.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz