Zamknij
REKLAMA

Smętowo Chmieleńskie. Audi poza drogą. Młodym ludziom nic się nie stało

12:37, 14.06.2021 | W.D.
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

Na odcinku drogi wojewódzkiej nr 228, między Smętowem Chmieleńskim a Ręboszewem audi wpadło do rowu. Na szczęście nikomu z podróżujących autem nic się nie stało. W miejscu zdarzenia, do momentu usunięcia uszkodzonego pojazdu, ruch odbywać się będzie wahadłowo. 

Z ustaleń policji wynika, że 19-latek kierujący audi, jadąc w stronę Brodnicy Górnej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad autem i zjechał do rowu. Mężczyzna był trzeźwy. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

Młody kierowca został ukarany mandatem. 

fot.W.D.

(aktual. godz. 20:36)

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (41)

TirowiecTirowiec

32 3

Knypy w kałdi myślały, że tym mogą latać...no to polatali. 12:57, 14.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Matka kierowcyMatka kierowcy

0 20

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało i dlaczego, to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę. Matka kierowcy 13:45, 14.06.2021


KierowcaKierowca

12 0

Młodego stara się zacieła. Nawija wkoło to samo. 14:18, 14.06.2021


Twój wielicielTwój wieliciel

27 4

Teraz zacznie się festiwal pojazdów lądujących w rowach, oraz ich obrońców, którzy będą pisać, nie wiecie jak było więc nie oceniajcie.
No co jest kuźwa w tym takiego trudnego aby utrzymać pojazd na drodze, zwłaszcza o tej porze roku?
Kot pewnie zawinił, albo może nietoperz? Ach nie.. aplikacja nie ogarnęła utrzymywania pojazdu na zadanym pasie ruchu. 13:02, 14.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Matka kierowcyMatka kierowcy

0 15

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej i bezpiecznej drogi życzę. Matka kierowcy 13:46, 14.06.2021


dees do matkadees do matka

2 0

A za co synek ma prawko? W czipsach znalazł?
Noga z gazu to się nie wyleci z drogi. Proste. 11:04, 15.06.2021


The winner The winner

13 1

Brawo brawo brawo. Zwycięzca dnia dzisiejszego 🤣🤣🤣 13:21, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Matka kierowcy Matka kierowcy

0 17

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę. Matka kierowcy 13:47, 14.06.2021


??????

20 2

Skąd te dzieci mają takie samochody ? 13:27, 14.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Odp.:Odp.:

11 3

Takie samochody? No przestań, ten samochód ma z piętnaście lat, jeszcze trochę i byłby starszy od nich.
Ten ulep kosztuje może z 7 tyś, jak chłopaczek obrotny to za 3 wypłaty ma takie cuś. 13:37, 14.06.2021


Matka kierowcy Matka kierowcy

0 17

Guzik cię obchodzi skąd i za ile.
Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę. Matka kierowcy 13:48, 14.06.2021


UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Matka kierowcy Matka kierowcy

0 4

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę.
Na auto sam sobie zapracował ciężka praca.
Matka kierowcy 13:49, 14.06.2021


hmmm....hmmm....

12 1

ja wiem ja k by sie im co stało to wyeliminowało by się zródło niebezpieczeństw drogowych 13:45, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Matka kierowcyMatka kierowcy

0 16

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę. Matka kierowcy 13:50, 14.06.2021


DtajwerXXXDtajwerXXX

15 1

Kiedyś kretynom wyskakiwały drzewa na ulicę, teraz wyskakują im rowy 🤣🤣🤣 13:48, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Matka kierowcyMatka kierowcy

0 13

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej i bezpiecznej drogi życzę. Matka kierowcy 14:13, 14.06.2021


Twój wielbicielTwój wielbiciel

17 0

A co się stało Matko kierowcy? Co tam synek nabajrzurzył? kotek wyskoczył mu przed maskę? 14:00, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Matka kieroqcyMatka kieroqcy

0 13

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej i bezpiecznej drogi życzę. Matka kierowcy 14:14, 14.06.2021


Matka kierowcy Matka kierowcy

1 16

Stuknij się w łeb. Jak nie wiesz co się stało to nie komentuj. Tobie szerokiej obezpuecznej drogi życzę. Matka kierowcy 14:13, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

deesdees

1 0

Co synek prawko w czipsach znalazł??
Noga z gazu to pobocza nie zaliczy a nie płacz teraz że go oceniają... Jaka jazda taka ocena 11:06, 15.06.2021


Twój wielbicielTwój wielbiciel

8 0

Dzieki takim kierowcom ta droga bezpieczna nie będzie. 14:26, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

tynkarztynkarz

11 1

Karina, nie gorączkuj sie 14:41, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


Matka kierowcy Matka kierowcy

0 6

Nawet nie skomentuję. 16:26, 14.06.2021


Wygrali internetyWygrali internety

10 1

Zakręt bokiem brali? 🤣🤣🤣 15:46, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

xdxd

1 12

ciekawe czy którykolwiek z komentujących *%#)!& wie co tak naprawde sie tam stało 16:25, 14.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hahahaha

2 0

codziennie jeżdżę tą trasa i wiem, że tego zakrętu nie oszukasz
nadmierna prędkość i auto w rowie, tam już nie jeden tak kończył 10:33, 15.06.2021


@xd@xd

8 1

Młody zawał serca dostał. 16:35, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

czyli możnaczyli można

8 0

https://tvn24.pl/biznes/z-kraju/tablice-rejestracyjne-publikacja-zdjec-aut-z-numerami-rejestracyjnymi-wyrok-sadu-5120756 16:42, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

# czyli można# czyli można

9 0

No pewnie że można. Niedouczone pismaki zamazują tablice rejestracyjne. 16:56, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Młody Młody

11 0

No jo, za pomału tym sztruclem. 17:55, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Obserwator123Obserwator123

1 13

Czytając te komentarze tracę wiarę w ludzkość. 'Niedoinformowane Janusze i Grażyny' , którzy sami sobie znajdują swoją najprawdziwszą wersję zdarzeń powinny zamilknąć i cieszyć się że oni nie musieli mieć takiej sytuacji albo zrozumieć ludzkie nieszczęście. Takie komentarze naprawdę są zbędne i niczego nie wnoszą. Udowadniają tylko jak gł*pi i bezduszny może być człowiek 18:36, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Kaszeba997Kaszeba997

7 3

Zapraszamy na Kaszuby, można przeżyć dreszczyk emocji na drodze.
Zapraszamy na Kaszuby. 20:05, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

# kaszeba 997# kaszeba 997

6 2

Racja, Szybcy i wściekli na żywo 🤣🤣🤣 20:35, 14.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MSMS

0 7

Życzę Wam, aby Wasze dziecko spotkało to samo, a wtedy zamknięcie te *%#)!& mordy. Gówno wiecie, a cuda niestworzone piszecie, nie skomentuję już sposobu wyrażania się i obrażania. 06:36, 15.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Memento_MoriMemento_Mori

0 0

pamiętaj ćwoku/ćwoczko karma wraca, życzysz źle ludziom, to spodziewaj się jeszcze większego nieszczęścia... 11:08, 15.06.2021


ElirngElirng

3 0

A ja sobie bym życzył, aby Twoje dziecko jeździło wolniej, najlepiej zgodnie z przepisami, kierowało się rozsądkiem i wyobraźnią za kierownicą.
08:36, 15.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Do elirngDo elirng

0 3

To nie koncert życzeń zebys " sobie życzył " 08:44, 15.06.2021


do MSdo MS

4 0

Dziwne masz życzenia. I jeszcze dziwisz się, że ludzie wkurzają się na gówniarzy, którzy rozbijają się furami niedopasowanymi do ich wieku i umiejętności. Mało to razy widzimy tych "rajdowców" którzy szaleją swoimi beemkami, audikami i vw, bo dziś kupienie takiego auta to pryszcz. Ale co z tego, że auta mocne i na wypasie, skoro kierowcy bez wiedzy, doświadczenia i najczęściej jeszcze z sieczką w głowie. 09:08, 15.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

deesdees

2 0

Co synek prawko w czipsach znalazł??
Noga z gazu to pobocza nie zaliczy a nie płacz teraz że go oceniają... Jaka jazda taka ocena 11:48, 15.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz