Zamknij
REKLAMA

Stężyca. Kamera uchwyciła moment potrącenia motocyklistki

13:05, 18.06.2021 | W.D
Skomentuj fot.screen/yt/udostępnione przez Martę
REKLAMA

Dzięki kamerze monitoringu udało się uchwycić moment wypadku, do którego doszło w środę w Stężycy. Nagranie w sieci umieściła pani Marta z apelem do ewentualnych świadków zdarzenia o pomoc w identyfikacji sprawcy. 

Chodzi o zdarzenie, do którego doszło w środę przed południem na ul. Jana III Sobieskiego w Stężycy. Z ustaleń policji wynika, że osobówka wyjeżdżająca z drogi podporządkowanej potrąciła kierującą jednośladem. 

41-letnia motocyklistka przewróciła się. Na szczęście nie doznała poważniejszych obrażeń i nie wymagała hospitalizacji. Kierowca osobówki jednak nie zatrzymał się, by udzielić jej jakiejkolwiek pomocy. 

Na nagraniu udostępnionym w sieci widać moment kolizji czerwonej osobówki - prawdopodobnie vw golfa - z motocyklistką. Jest apel o pomoc w identyfikacji kierowcy tego auta. 

(W.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (17)

Ormowiec_KartuskiOrmowiec_Kartuski

19 11

Jeszcze nie złapali bandyty drogowego?! Brawo kulsony! 13:11, 18.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

KulsonKulson

7 6

Lato jest to jak tu robić, na urlop trzeba iść ! 14:58, 18.06.2021


Audi Audi

5 5

Poszukuję kierowcy Audi a3 czarne trasa maks Brodnica Górna 18.06.2021 godzina ok 5.40 13:40, 18.06.2021

Odpowiedzi:4
Odpowiedz

Audi A6Audi A6

3 5

A co przeskrobał coś bo jeżdżę to trasą i widzę jak czasami rano tam jeździ. 13:53, 18.06.2021


DrajwerXXXDrajwerXXX

3 7

A co chcesz od audi ? Wisisz mu kasę ? 14:44, 18.06.2021


Audi Audi

1 4

Zgubił coś chce oddać właścicielowi 15:35, 18.06.2021


Audi A6Audi A6

3 1

A to chyba pani jeździ tym audi. 16:26, 18.06.2021


DrajwerXXXDrajwerXXX

11 29

Pokazali nagranie bo chociaż raz motocyklista jechał prawidłowo. Gdyby motocyklista jechał nieprawidłowo to na pewno filmik byłby schowany. 14:43, 18.06.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

DrajwerXXXDrajwerXXX

0 5

Bez względu na ilość X, dalej że mnie taka sama *%#)!& 15:23, 18.06.2021


SindbadSindbad

1 1

Kolego wsiąďź raz w życiu na motocykl i przejdź się miastem. Nie będziesz pisał głupot o motocyklistach. Jak nie masz uprawnień weź skuter 11:44, 19.06.2021


VwVw

10 1

Bora lub golf 4 combi to jest. A nawiasem mówiąc 21 wiek nagrywają nawet co jest na Marsie ale u nas monitoring to jakby kalkulatorem nagrywać 15:32, 18.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SkądSkąd

4 5

Nieco dziwne, że tak długo szukają czerwonego golfa kombiaka, w dzisiejszych czasach gdzie prawie w każdej bazie wydziału komunikacji czy CEPiK moża wyfiltrować najpierw model samochodu, a nastepnie po numerze nadwozia dojść jaki kolor samochodu.. Albo kierowca był nagrzany, albo jakaś panienka z telefonem.

Ciekawi mnie też aspekt monitoringu, czy jest informacja, że ten obszar jest monitorowany?
Bo monitoring prywatny nie powinien obejmować przestrzeni publicznej.
15:44, 18.06.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

hejhej

2 1

Nawet nie masz pojęcia ile jest w powiecie kartuskim czerwonych kombiaków wyglądem zbliżonych do tego z nagrania do tego pojazd mógł równie dobrze pochodzić z powiatu kościerskiego w sumie to ok. 800 pojazdów. Powiedz jak można by było zweryfikować te 800 pojazdów i nie czepiaj się się monitoringu jakby tobie to się stało byś chodził od domu do domu i płakał o udostępnienie nagrania nie patrząc czy przestrzeń publiczna z którą akurat także nie trafiłeś.
Pozdrawiam 08:00, 19.06.2021


# Vw# Vw

5 8

Może to jakaś prywatna kamerka, pełno świrów teraz nagrywa wszystko i wszystkich 15:45, 18.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

infoinfo

3 2

co to jest za monitoring ? mam starą kamerę na xcmos z aliexpress i lepszą ostrość mam w nocy. Marnowanie pieniędzy.
20:12, 18.06.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz