Zamknij
REKLAMA

Kolizja w Migach na drodze woj. nr 214

12:56, 25.07.2021 | W.D.
Skomentuj fot.w
REKLAMA

W Migach (gm. Sierakowice) na trasie Sierakowice - Lębork, doszło do kolizji busa z osobówką. Jak informują strażacy, zespół ratownictwa medycznego przebadał na miejscu jedną z osób poszkodowanych, ale okazało się, że nie wymaga ona hospitalizacji. 

(aktua. godz. 14:28)

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (18)

no i cono i co

10 1

zwykła kolizja jak co dzień w powiecie jest ich około 20 14:00, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

coś tu nie pasujecoś tu nie pasuje

2 4

Jeden rozbity z tyłu , drugi z boku .
Jak oni w momencie kolizji poruszali się ? Chyba że (W.D) znowusz jakiś błąd .
Może Busa z DWIEMA osobówkami ? 14:19, 25.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DrajwerXXXDrajwerXXX

5 1

Pewnie straszaki jeszcze nie donieśli o co kaman 🤣🤣🤣 14:39, 25.07.2021


DrajwerXXXDrajwerXXX

5 5

Katastrofalnie kiepscy kierowcy, zabrać prawko i niech wożą pustaki na budowie 🤣🤣🤣 14:24, 25.07.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Ozzi z NazaretuOzzi z Nazaretu

2 3

Na budowie to ty na głowie sobie noś pustaki,bo czerwone peści nie nie powinni mieć prawo jazdy 👍👍 20:13, 25.07.2021


&&

1 12

Panie Drewka jak tam przestrzeganie praw? Tablice nie powinny być zamazane?
15:00, 25.07.2021

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

Jawne daneJawne dane

10 0

Tablice rejestracyjne są zawsze wystawione na widok publiczny. Nie są to tajne dane. Przecież każdy na co dzień jeździ z widocznymi tablicami. 15:06, 25.07.2021


..........

7 2

Twojego ryja trzeba zamazywać żebyś nie straszył ludzi 15:23, 25.07.2021


Nie mazaćNie mazać

1 0

Wyrok NSA z 2019 jednoznacznie wskazuje, że tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi, sądy powszechne również takie wyroki wydawały.
Owszem, po tablicy rejestracyjnej może określić kto jest właścicielem pojazdu, ale do tego typu danych nie ma dostępu zwykły Kowalski, tylko uprawnione organy administracji państwowej, oraz służby.
A co za tym idzie pozyskanie takich danych przez zwykłego Kowalskiego jest nielegalne, a tym samym ktoś przekroczył swoje uprawnienia udostępniając te dane.
Jak nie wierzysz spisz sobie numery rejestracyjne pojazdu zaczynające się na GD i sprawdzić kto jest właścicielem pojazdu.
13:12, 27.07.2021


ManunaManuna

6 9

Przed pielgrzymka czy po pielgrzymce??Pewnie tak do kosciolka sie spieszyli,dac na tace.... 15:17, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

pluskwapluskwa

11 0

Wygląda to tak, jakby ten na GD cofał z bocznej drogi na główną. Jak widzę trójmiejskie blachy to podkręcam koncentrację razy trzy. Ci "kerofcy" są nieprzewidywalni. 15:58, 25.07.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

Jolka 123Jolka 123

1 4

Tak się składa że nie. Kierowca busa jechał z taką prędkością że nie zauważył że ford sygnalizuje zamiar skrętu. Bus hamował, stracił panowanie nad samochodem. I uderzył bokiem w tył Forda. Jak to łatwo oceniać innych... 13:00, 26.07.2021


Brunon KaBrunon Ka

3 2

@ Jolka 123
Chcesz powiedzieć, że bus "leciał" bokiem i walnął w skręcającego forda? Ślady opon i uszkodzenia samochodów wskazują na wersję pluskwy. 16:03, 26.07.2021


OnOn

3 3

Brawo draiweraxxx podaj swój adres to ci teczkę kupię na gwiazdkę będziesz mógł sobie pojeździć balwanie wokół chlewa 🤣🤣🤣 17:15, 25.07.2021

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

DrajwerXXXDrajwerXXX

3 2

Nie stać cię nawet na taczkę, biedaku 🤣🤣🤣 20:46, 25.07.2021


wesoła Kryśkawesoła Kryśka

1 1

Teczkę? A po co teczkę?
"Jedziemy na wycieczkę
Bierzemy misia w teczkę
A misiu jak to misiu
Narobi w teczkę pisiu." 16:08, 26.07.2021


On On

1 3

To może używana już od uboju dla Ciebie to nawet lepiej🤣🤣🤣 21:01, 25.07.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz