Zamknij
REKLAMA

Odkryj uroki Polski z pożyczką na wakacje

10.43, 12.07.2021 materiały partnera

Sezon urlopowy trwa w pełni. Nie sposób zaprzeczyć jednak, że w tegoroczne wakacje trudniej wybrać się w spontaniczną podróż. Państwa całego świata nieustannie trzymają rękę na pulsie w związku z aktywnością koronawirusa, a przekroczenie granic wiąże się z odpłatnymi testami, a nawet koniecznością odbycia kwarantanny.

Jeśli pragniesz zminimalizować ryzyko problemu z zagranicznymi wakacjami, najlepszym rozwiązaniem może być wycieczka po Polsce. Warto jednak odrzucić oblegane miejscowości turystyczne i udać się na zasłużony urlop daleko od uczęszczanych szlaków. Poniżej przedstawiamy cztery ciekawe kierunki na wyjazd, który pomoże zrealizować pożyczka na wakacje.

1.     Białowieski Park Narodowy i okolice

Białowieski Park Narodowy znajduje się niecałe 100 km na południowy wschód od Białegostoku. To miejsce pełne wyjątkowej fauny i flory, stanowiące naturalne środowisko m.in. majestatycznych żubrów. Pobliskie miejscowości obfitują w liczne agroturystyki, które stanowią doskonały wybór dla osób szukających ucieczki od miejskiego zgiełku i niezbyt kameralnym charakterem wielu miejscowości o charakterze turystycznym.

2.     Bory Tucholskie

Bory Tucholskie to położony na północy Polski kompleks borów sosnowych. Na terenach tych żyją również dzikie zwierzęta, które trudno napotkać w innych rejonach kraju. Turyści mogą udać się na liczne trasy rowerowe i piesze, czekają na nich również atrakcje wodne, takie jak kajakarska wyprawa po rzece Brda. Warto zajrzeć również do Chojnic, gdzie znajduje się charakterystyczna Brama Człuchowska, stanowiąca pamiątkę po średniowiecznych budynkach miasta.

3.     Przylądek Stilo

Polskie morze to od zawsze jeden z najbardziej obleganych kierunków turystycznych – atmosfera błogiego spokoju jest domeną nielicznych miejsc nad Bałtykiem. Należy do nich przylądek Stilo, znajdujący się na wschód od Łeby. Najważniejszym punktem na mapie tej okolicy jest latarnia morska o wysokości 34 m, zbudowana w 1906 r. Ze znajdującego się tam tarasy widokowego rozpościera się imponujący widok na okoliczną panoramę.

4.     Okolice Pienin i Przełomu Dunajca

Jeśli cenisz sobie aktywny wypoczynek pośród zapierających dech w piersiach widoków, Przełom Dunajca z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Spływa majestatyczną rzeką z widokiem na Trzy Korony i Zbójnicki Skok (miejsce legendarnej ucieczki Janosika) to dostarczy Ci niezapominanych wrażeń, a trzy trasy turystyczne o różnym poziomie trudności stanowią atrakcyjny cel dla miłośników pieszych wycieczek.

Pożyczka na wakacje pomoże Ci zrealizować wymarzony wyjazd

Jeśli brakuje Ci środków na letnie wakacje, lecz nie chciałbyś wiązać się miesięczną chwilówką, długoterminowa pożyczka na wakacje może być propozycją w sam raz dla Ciebie. Oferta firmy TAKTO Finanse opiewa na nawet 10 000 złotych, które są podzielone na 40 komfortowych do spłaty rat. Już dziś zapoznaj się z kalkulatorem pożyczkowym firmy TAKTO i przekonaj się, że pożyczka na wakacje może być tańsza niż sądzisz.

Odwiedź stronę TaktoFinanse.pl i sprawdź sam, że pożyczka pozabankowa na raty jest udzielana szybko i na prostych zasadach.


Źródło: taktofinanse.pl

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%