Zamknij
REKLAMA

Inspiracje dla dorosłych, czyli gdzie szukać pomysłów na urozmaicenie życia seksualnego

11.01, 23.09.2022 . Aktualizacja: 12.11, 23.09.2022
foto/canva


Jak podkręcić atmosferę w łóżku, kiedy w życie wtargnie chwilowa rutyna? To naturalne, że w związku pojawiają się momenty, kiedy pożądanie między partnerami maleje. Dlatego niezwykle istotne jest, aby regularnie rozpalać iskierkę pożądania. To wcale nie musi być trudne, jeśli wiesz w jaki sposób czerpać seksualne inspiracje. Pamiętaj jednak, że kluczem ich powodzenia jest rozmowa.

Według przeprowadzonej ankiety portalu https://www.sexklasa.net jest to bardzo istotny element każdej relacji, aby nauczyć
 się mówienia o swoich potrzebach. Opowiadaj dokładnie czego pragniesz i wysłuchaj fantazji swojego partnera. Już sama rozmowa może wprowadzić wiele wartości do waszego związku.

foto/canva


Sklepy internetowe

Świetnym miejscem, w którym odnajdziecie seksualne inspiracje są butiki erotyczne. Jeśli na samą myśl o wizycie w takim miejscu czujesz się niekomfortowo, pamiętaj że istnieje sporo sklepów online, które przysyłają gadżety w bardzo dyskretnym opakowaniu. Inspiracji w tych miejscach jest naprawdę sporo: lubrykanty, olejki, aromatyczne świece do masażu itp. W zależności od preferencji, każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.


Książki i internet

Literatura zdecydowanie może podkręcić atmosferę w życiu erotycznym. Przekonały się o tym chociażby czytelniczki serii książek z cyklu "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Z badań wynika, że książki autorstwa A.L. James wpłynęły o tyle pozytywnie na libido, że kobiety z większą śmiałością eksperymentowały w łóżku.

Kolejnym źródłem inspiracji są blogi erotyczne, które szczególnie polecam. Blogi są łatwo dostępne i poza podkręceniem atmosfery seksualnej, dzięki artykułom dostępnym na blogu, możesz łatwo poszerzyć swoją wiedzę. Seks wcale nie musi być tematem tabu, a artykuły blogowe dają możliwości do rozpoczęcia rozmów w tym obszarze.


Filmy i seriale

Filmy, nie tylko te dla dorosłych, mogą być fascynującym wstępem do seksu. Tutaj inspiracji jest cała masa, wystarczy poszukać na dowolnej platformie z filmami i serialami. Dobrym przykładem może być tytuł "Hot girls wanted" czy nawet popularna w ostatnich miesiącach "Euforia". Co najmniej kilka scen, może wzbudzić pożądanie i podniecenie. Z filmów można czerpać inspiracji pełnymi garściami, sensualne sceny potrafią sugestywnie zadziałać na wyobraźnię. Sprawdź koniecznie!

 

foto/canva


Muzyka

Muzyka i taniec to jeden z bardzo istotnych elementów w życiu seksualnym. Taniec z pewnością zbliży Was do siebie. To świetna okazja, aby wykorzystać zmysł dotyku. Nie skupiajcie się na krokach, tylko płyńcie wraz z muzyką. Dotykajcie swojej skóry i włosów. Poczuj zapach swojego partnera. Zamknij oczy aby jeszcze intensywniej tego doświadczyć.
. Muzyka może być wspaniałym dopełnieniem. Wykorzystajcie nastrojowe piosenki nie tylko do gry wstępnej ale także jako tło i dopełnienie.
Bawcie się w swoim życiu seksualnym, szukajcie inspiracji również w otaczającej Was codzienności. Każde wyjście i każda czułość może być wstępem do zbliżenia. Otwórzcie się na te momenty i na doświadczanie. Czerpcie z waszej relacji wszystkimi zmysłami!. Może spróbujecie sami stworzyć dla siebie erotyczne zdjęcia, filmy czy po prostu wiadomości do siebie?

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%