Zamknij
REKLAMA

Którzy bukmacherzy w Polsce przyjmują zakłady na Mistrzostwa Świata?

00.00, 10.11.2022 materiał partnera

Emocje związane z Mistrzostwami Świata wzmagają się z każdym dniem. Fani piłki nożnej już od dawna przygotowują się na to wielkie piłkarskie święto. Mundial 2022 dla wielu osób będzie okazją do postawienia pierwszego w życiu zakładu na piłkę nożną.

Ale jak się do tego zabrać? Gdzie znaleźć zaufanych bukmacherów?

Bukmacherzy w Polsce

Znalezienie bukmachera to pozornie proste zadanie, ale kiedy bliżej przyjrzymy się wynikom wyszukiwania na tym bardziej jesteśmy zdezorientowani. Dlatego wraz z ekspertami branży bukmacherskiej przygotowaliśmy listę wszystkich 23 firm bukmacherskich, legalnie działających w Polsce. Wszyscy bukmacherzy w Polsce, muszą posiadać zalegalizowaną działalność, czyli inaczej posiadać polską licencję. Przyznaje ja Ministerstwo finansów. Co oznacza, że zakłady bukmacherskie na ich stronach internetowych są bezpieczne.

 1. LV BET
 2. Noblebet
 3. STS
 4. Betclic
 5. Fortuna
 6. GO+BET
 7. TOTALbet
 8. Totolotek
 9. eWinner
 10. Superbet
 11. Forbet
 12. PZBuk
 13. Betters
 14. Betcris
 15. BestBet24
 16. BEetX
 17. Betfun
 18. Fuksiarz
 19. Etoto

U których polskich bukmacherów nie można obstawiać Mundialu:

Nie u wszystkich bukmacherów, którzy są w Polsce zarejestrowani i posiadają już licencję, uda się postawić zakłady na Mundial. Zakłady na piłkę nożną nie są u nich dostępne, ponieważ:

1.Traf Online - posiada ofertę zakładów tylko na wyścigi konne

2. Betway - jeszcze nie posiada strony online

3. Elitebet - jeszcze nie posiada strony online

4. Bet4Fun - jeszcze nie posiada strony online

Dlaczego najbezpieczniejszy jest polski bukmacher?

Bukmacher, który jest zarejestrowany w Polsce musi posiadać stronę w języku polskim, a także zapewniać obsługę Klienta również w języku polskim, ale też stosować się do polskiego prawa, czyli ustawy zwanej hazardową, która zapewnia graczom wysoki poziom bezpieczeństwa środków i danych.

Graj tylko legalnie

Bezpieczeństwo zakładów bukmacherskich to nie tylko kwestia finansowa, ale tez bezpieczeństwo danych. Bo żeby móc postawić zakład bukmacherski online, musimy założyć u bukmachera konto. Do tego musimy udostępnić bukmacherowi nasze dane, w tym nawet dowód osobisty. Na co z oczywistych względów, powinniśmy pozwalać tylko zaufanym firmom. Bukmacherzy, którzy działają legalnie i posiadają polską licencję, są zobligowani do wdrożenia systemów bezpieczeństwa.

Nie daj się skusić przez nielegalnych bukmacherów

Żaden z bukmacherów, których można kojarzyć np. z reklamy, którą widzieliśmy w innych krajach, a który nie posiada polskiej licencji, nie może działać legalnie. Oczywiście nielegalni bukmacherzy znajdują sposób, żeby mimo wszystko oferować zakłady polskim graczom. Szczególnie przed Mistrzostwami Świata można spodziewać się bardzo aktywnych działań. Jednak jak atrakcyjna wydawać by się mogła oferta nielegalnych bukmacherów, nie warto z niej skorzystać.

Warto wiedzieć, że znane i popularne międzynarodowe marki bukmacherskie często nie posiadają polskiej licencji. Owszem, są to uznani na świecie bukmacherzy, ale ponieważ nie posiadają w Polsce licencji, stawianie zakładów poprzez ich strony internetowe nie jest legalne i zagrożone konsekwencjami prawnymi.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie to zabawa dla osób pełnoletnich. Graj tylko u legalnych bukmacherów.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%