Zamknij
REKLAMA

Zamiatarki komunalne - Dlaczego warto dbać o czystość ulic w mieście?

08.27, 14.11.2022 mat.partnera Aktualizacja: 07.31, 16.11.2022

Aby przestrzeń miejska prezentowała się estetycznie i czysto, trzeba regularnie otaczać ją opieką i dbać o czynności mające na celu zapewnienie ładu i porządku. Na ulicach naszych miast świetnie sprawdzą się zamiatarki komunalne. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ich temat oraz pozostałymi kwestiami dotyczącymi czystości na mieście.

Aby przestrzeń miejska prezentowała się estetycznie i czysto, trzeba regularnie otaczać ją opieką i dbać o czynności mające na celu zapewnienie ładu i porządku. Na ulicach naszych miast świetnie sprawdzą się zamiatarki komunalne. Warto zapoznać się z najważniejszymi informacjami na ich temat oraz pozostałymi kwestiami dotyczącymi czystości na mieście. 

Zamiatarki uliczne - jakie jest ich zadanie?

W dzisiejszych czasach utrzymanie czystości na ulicach naszych miast jest bardzo proste z uwagi na możliwość wykorzystania wielu automatycznych sprzętów. Jednymi z bardziej przydatnych maszyn są specjalne zamiatarki uliczne. Sprawdzają się one naprawdę świetnie. 

Zamiatarka sprząta ulice bardzo szybko i dokładnie. Często wykorzystuje się ją także do oczyszczania parkingów, czy innych większych obiektów zewnętrznych. Firmy sprzątające używają zamiatarek niemal przez cały rok. Wiosną, latem oraz jesienią przy ich pomocy oczyszcza się drogę z kurzu, liści czy innych zanieczyszczeń. Natomiast w zimie ułatwiają odśnieżanie. 

Zamiatarki Tuchel Maschinenbau GmbH

Bardzo dobrymi i wartym uwagi modelami są zamiatarki matki Tuchel Maschinenbau GmbH. Wyróżniają się one stosunkowo niską wagą, a także bardzo długą żywotnością. Przez naprawdę spory czas nie zdarzają się w nich żade usterki. 

Poszczególne modele zamiatarek są napędzane hydraulicznie lub mechanicznie. Zależnie od potrzeby i możliwości, można je podłączyć do różnych ciągników, kosiarek czołowych czy ładowarek podwórzowych. 

Warto zapoznać się z informacjami na temat poszczególnych modeli. 

Zamiatarka Kompakt

Jest to bardzo ciekawy i warty uwagi model zamiatarki ulicznej. Dzięki jej wykorzystaniu można z łatwością zbierać różne zanieczyszczenia znajdujące się na ulicach miast. Warto zaznaczyć, że model ten posiada dwa specjalne napędy, a dzięki wykorzystaniu materiałów najwyższej jakości może idealnie spełniać swoje zadanie przez bardzo długi czas. 

Zamiatarka Kompaktowa posiada wiele bezsprzecznych zalet. Między innymi można zwrócić szczególną uwagę na stabilne koła, specjalną regulację boczną, a także możliwość pracy w praktycznie każdych warunkach. 

Zamiatarka komunalna Eco Pro 

Jest to bardzo oszczędny model, który wyróżnia się bardzo wysoką jakością. Można go doczepić do ładowarek, ciągników, a także wózków widłowych. Dużą zaletą tego modelu sprzętu jest specjalne zabezpieczenie mechaniczne, a także możliwość swobodnego regulowania wysokości. 

Zamiatarka Profi Champ

Ten model to idealna propozycja w mniej standardowych sytuacjach. Zamiatarka posiada silnik wewnętrzny, a także szczotkę o dość dużej szerokość i większe koła. Ciekawą kwestią jest także wyjątkowo solidną obudowa, której nie straszne żadne warunki. 

Inne modele zamiatarek 

W ofercie firmy dostępne są także inne modele zamiatarek. Ciekawym rozwiązaniem jest model Plus 590, Profi 660, Profi Gigant, czy Big. W branży związanej z przemysłem lub budownictwem szczególnie dobrze sprawdzi się Zamiatarka ideal 650, natomiast w takich miejscach jak ogrody zoologiczne czy stadniny - zamiatarka Solo. 

Zamiatarki uliczne to bardzo praktyczne i użyteczne sprzęty. Ich atutem jest możliwość montażu różnego typu udogodnień jak np. boczne szczotki, czy zbiorniczek na wodę. Dzięki zastosowaniu tego typu nowoczesnych sprzętów, można mieć pewność, że ulice będą jeszcze bardziej czyste i wysprzątane. Wiele modeli jest zabezpieczonych specjalną listwą, dzięki czemu nie ma obawy o uszkodzenie maszyny w trakcie prac w naprawdę trudnych warunkach. 

AGRO-TECH JUNOSZYN SP. Z O. O.
Junoszyn 1, 64-130 Rydzyna
tel: 735 983 686
https://agrotech-junoszyn.pl/tuchel/zamiatarki/

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%