Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
13:21, 20.01.2020
Oczywistością jest to, że korzystamy z internetu w niemal każdym miejscu, do którego idziemy lub jedziemy. Coraz więcej aktywności przenosi się do sieci, chętniej też oglądamy filmy lub programy online. A jednak w dalszym ciągu większość z nas lubi wieczorem rozsiąść się wygodnie w fotelu i zrelaksować przed ekranem telewizora.
13:15, 20.01.2020
Twisto to stosunkowo młoda, bo obecna rynku od niespełna dwóch lat marka, która jednak może sporo namieszać w sektorze finansowym. Oferowany przez nią produkt to bowiem absolutna nowość, a jego szeroka funkcjonalność sprawia, że grono potencjalnych klientów jest naprawdę duże. Jego możliwości coraz częściej doceniają osoby szukające prostego, wygodnego, niezawodnego i taniego sposobu na finansowanie nieprzewidzianych wydatków. Na czym jednak polegają innowacje oferowane przez Twisto? Czy warto się nimi zainteresować? Co o tym startupie sądzą dotychczasowi klienci?
10:29, 15.01.2020
Zdjęcia z wakacji, ważne dokumenty, kopie zapasowe „na wszelki wypadek” – to wszystko możemy przetrzymywać na dysku komputera. Jednak w razie jego awarii, zaginięcia czy kradzieży wszystkie dane przepadają bezpowrotnie. Właśnie z tego względu, chociaż nie tylko, popularnością cieszą się dyski zewnętrzne. Jaki dysk zewnętrzny sprawdzi się do domowych, codziennych zastosowań?
11:19, 09.01.2020
Świat staje się coraz mniejszy. Częste wyjazdy za granicę, również w celach zarobkowych, nie są już niczym wyjątkowym, nic więc dziwnego, że również przedsiębiorcy coraz częściej zaczynają się zastanawiać czy przeniesienie ich firmy do innego kraju nie przyniosłoby im większych korzyści. Pytanie to nie jest bezzasadne, ponieważ faktycznie istnieją kraje, w których prawo sprzyja prowadzeniu biznesu bardziej niż to, które obowiązuje w Polsce. Jednym z takich miejsc jest Wielka Brytania, warto jednak wiedzieć, że nie każdy biznes ma możliwość przeniesienia tam swojej działalności. Dlatego właśnie przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji istotne jest zapoznanie się ze szczegółami tego rozwiązania, ponieważ wiedza o tym, jak założyć firmę w Poznaniu, nie sprawia, że jesteśmy w stanie załatwić wszystkie formalności również w UK.
10:35, 09.01.2020
Stając przed dylematem kupno czy wynajem, stajemy jednocześnie przed wieloma pytaniami dotyczącymi naszego stylu życiu, możliwości, potrzeb i planów na przyszłość. Prosta odpowiedź na pytanie co się bardziej opłaca, brzmi: kupno, ponieważ kupione mieszkanie można potem komuś wynająć i na nim zarabiać. Jednak, jak to zwykle w życiu bywa, rzeczywistość nie jest taka prosta. Zarówno kupno, jak i wynajem mają swoje zalety, a wszystko zależy od naszej konkretnej życiowej sytuacji. Poniżej prezentujemy różne kwestie dotyczące realiów kupna i wynajmu mieszkań, które należy wziąć pod uwagę, inwestując swoje pieniądze.
10:33, 09.01.2020
Każdy plac zabaw jest inny. Niektóre znajdują się w przedszkolach lub na boiskach szkolnych, inne można znaleźć wśród budynków na swoim osiedlu, a jeszcze inne umieszczane są w przydomowych ogrodach. To, co łączy je wszystkie to radość, jaką dają korzystającym z nich dzieciom. Jednak by dawały nie tylko okazję do świetnej zabawy, ale też zapewniały bezpieczeństwo, należy wiedzieć, na jakie elementy warto zwrócić uwagę i co powinno się na takim placu znajdować.
14:02, 07.01.2020
Problem z mikrofonem i głośnikiem w iPhone'ach pojawia się w raz z upływem czasu. Jeżeli zauważysz, że podczas rozmowy źle słyszysz rozmówcę lub on nie jest w stanie zrozumieć, co do niego mówisz, to znaczy, ze nastąpiła awaria głośnika w iPhone. Jak się jej pozbyć?
12:50, 07.01.2020
Bory Tucholskie to wyjątkowa część Polski, która zachwyca przede wszystkim pięknymi lasami. Osoby uwielbiające przyrodę z pewnością będą w pełni usatysfakcjonowane. Nie brakuje tutaj miejsc na długie spacery w towarzystwie rodziny, czy też przyjaciół. Bory Tucholskie atrakcje są zlokalizowane w różnych częściach regionu. Właśnie dlatego w pierwszej kolejności warto jest ustalić, jakie miejsca zostaną odwiedzone. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć dobry obiekt noclegowy, który będzie znajdował się w dogodnym położeniu. Poniżej opisano kilka miejsc, które z pewnością warto jest odwiedzić będąc w tej okolicy.
12:03, 07.01.2020
Perkusja akustyczna w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością. Doceniono bowiem jakość dźwięku, jaką daje oraz to, jak zmienia całkowicie brzmienie danej kompozycji. Odnotowuje się także coraz większy wzrost osób na niej grających. Zarówno dzieci, młodzi ludzie, jak i starsze osoby coraz chętniej biorą lekcje gdy na perkusji i zaopatrują się w takie sprzęty dla własnego użytku. Co warto wiedzieć więc o tym instrumencie i czy zacząć na nim grać? Jakie modele perkusji to absolutny "must have"? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.
00:00, 07.01.2020
Woda, wilgoć, zachlapanie – teraz nie muszą być już groźne dla Twojej podłogi laminowanej. Swiss Krono – renomowany producent paneli podłogowych – wprowadza na rynek kolekcję Symfonia, która zapewnia rozwiązanie, jakiego dotychczas na rynku nie było. To podłogi laminowane w pełni odporne na działanie wody. Znajdziesz je w ofercie sieci Abler – sklep i hurtownię znajdziesz w Gdyni.
08:27, 03.01.2020
Wysoki poziom edukacji żywieniowej sprawia, że coraz większa liczba osób decyduje się na spożywanie zdrowych posiłków. Dzięki temu organizm ma zapewnione wszystkie składniki odżywcze, niezbędne w prawidłowym funkcjonowaniu. Świadomość konsumentów jednak nie zawsze łączy się z posiadanym czasem i umiejętnościami, które są wymagane przy przygotowywaniu zbilansowanych posiłków. Dlatego też powstały firmy cateringowe zapewniające dostosowaną, zdrową dietę dostarczaną prosto pod drzwi klienta.
00:01, 25.12.2019
Niektóre są praktyczne, niektóre osobiste, mogą być zabawne, symboliczne, ale mogą być także... nietrafione. Bożonarodzeniowe podarunki, choć są ważnym elementem ludzkich relacji sprawiają nie lada kłopoty. Jesteś rozczarowany tegorocznymi prezentami? Nic straconego. Jeszcze można to naprawić! Sprawdź, jak to zrobić.
00:00, 21.12.2019
W domu świętego Mikołaja trwają przygotowania do rozwożenia gwiazdkowych prezentów. Wigilia tuż, tuż. Renifery czekają na znak by ciągnąć zaprzęg świętego Mikołaja. Tylko śniegu brak. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć nawet tam, gdzie nie ma śniegu?
12:05, 20.12.2019
Niedotlenienie okołoporodowe mózgu u noworodka przy porodzie to jedno z najbardziej powszechnych powikłań okołoporodowych. Nadal jest to jedna z najczęstszych przyczyn śmierci dzieci w okresie noworodkowym oraz jedna z istotnych przyczyn zaburzeń rozwoju. Niedotlenienie okołoporodowe mózgu u noworodka przy porodzie ma negatywny wpływ na cały organizm dziecka, jednak to właśnie ośrodkowy układ nerwowy cierpi zwykle najbardziej. Rozwój medycyny i wzrastające standardy opieki neonatologicznej niestety - na tę chwilę - nie wystarczają i niedotlenienia okołoporodowe nadal są na polskich porodówkach spotykane. Na czym polega niedotlenienie i co zrobić, jeśli podejrzewasz, że doszło do niego z winy lekarza? Czy Tobie i dziecku przysługują jakieś świadczenia? O tym wszystkim piszemy w dzisiejszym artykule.
11:43, 20.12.2019
W sypialni spędza się nawet 1/3 doby, dlatego pomieszczenie powinno być zaaranżowane w taki sposób, by sprzyjało wypoczynkowi i szybkiemu zasypianiu. Co powinno znaleźć się w sypialni, by stała się przytulna? Na co zwrócić szczególną uwagę?
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone