Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
09:50, 04.08.2021
Ozonowanie jest to proces, podczas którego następuje odkażenie przedmiotów i pomieszczeń, bez wykorzystania chemicznych środków za pomocą ozonu. Proces ten skutecznie niszczy nieprzyjemny zapach, wirusy, grzyby i bakterie, dlatego jest szczególnie polecany do pomieszczeń zawilgoconych, zalanych, a także wszędzie tam, gdzie mieszkają alergicy i małe dzieci.
09:15, 04.08.2021
Podjąłeś decyzję o zakupie pojazdu i zdecydowałeś się na leasing? To bardzo popularna forma finansowania. Nie każdy jednak wie, jak wyglądają kwestie ubezpieczenia takich przedmiotów jak np. ciągnik siodłowy. Zebraliśmy wszelkie najważniejsze informacje w tym zakresie - zachęcamy do zapoznania się z nimi!
09:10, 30.07.2021
Szybki, ale skuteczny – każdy pracodawca chciałby, żeby właśnie tak wyglądał proces rekrutacyjny. Niestety rzeczywistość nie zawsze odpowiada wyobrażeniom. Nawet osobom, które już przeprowadziły kilka rekrutacji, zdarzają się potknięcia. Jak w krótkim czasie znaleźć odpowiednią osobę do pracy i czy to w ogóle możliwe? Podpowiadamy, jakie są najlepsze metody rekrutacji i selekcji pracowników.
09:38, 27.07.2021
Płacenie za zakupy i usługi w formie bezgotówkowej jest coraz popularniejsze. W niektórych grupach wiekowych karty płatnicze wyparły wręcz gotówkę. Dużym zainteresowaniem cieszą się też płatności wykonywane przy pomocy telefonu. Równie dobrze za zakupy i usługi można płacić za pomocą zegarków z NFC. Kto może korzystać z takiego rozwiązania?
09:27, 26.07.2021
Mlecze, zwane również mniszkami lekarskimi przyozdabiają nasze łąki pod koniec kwietnia i w maju. Niektórzy traktują je jako chwasty, ale inni uważają, że są wspaniałe. Rację mają raczej ci drudzy, gdyż sok z mleczu charakteryzuje się wieloma cennymi właściwościami. Warto byłoby więc sięgnąć po tę dobroczynną roślinę, bo nasze samopoczucie, zarówno psychiczne, jak i fizyczne może na tym sporo zyskać. 
09:25, 26.07.2021
Niektórzy z nas nie wiedzą, czym może być ten podstawowy ekwipunek na żagle, ale to zazwyczaj ta wygodna żeglarska odzież, obuwie w którym bardzo wygodnie porusza się po pokładzie. Niekiedy jest to także ta kamizelka ratunkowa noszona cały czas i do tego elektronika która ratuje życie, czyli opcja taka jak telefon satelitarny. Rzecz jasna nie każdy pamięta o tych konkretnych sprzętach.
09:23, 26.07.2021
Hotel w Gdyni nad morzem, czy też w innej miejscowości nadmorskiej kusi do tego, aby wybrać się tam na odpoczynek. Raz na jakiś czas należy nam się taki solidny wyjazd nad morze, dzięki czemu będziemy mogli zmienić klimat. Warto więc pomyśleć o tym, aby odpocząć w miejscowości nadmorskiej. Dlaczego warto wybrać hotel, który położony jest bezpośrednio nad samym morzem?
09:19, 26.07.2021
Łuszczyca jest przewlekłą chorobą, o nawrotowym charakterze. Typowym objawem są zaczerwienione zmiany skórne, przypominające ciemnobrunatne przebarwienia. Mogą one nadmiernie się łuszczyć, co powoduje świąd. Efektem jest przesuszona i szorstka skóra. Aby temu zapobiec, warto zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty. Czym się kierować podczas ich wyboru? Tego dowiesz się, czytając nasz artykuł.
08:42, 21.07.2021
Rynek pracy się zmienia. Trudno jest przedsiębiorcy połapać się we wszystkich nowych regułach i możliwościach. Uczynienie przedsiębiorstwa nowoczesnym, prężnie działającym to główne zadania właściciela, można to zrobić na różne sposoby. Koniecznym narzędziem będą dobrze dobrani pracownicy. Nie trzeba ich wszystkich zatrudniać. Dużo lepszym rozwiązaniem będzie leasing pracowniczy.
00:00, 20.07.2021
Branża IT to kierunek przyszłości ze względu na rosnące zapotrzebowanie na specjalistów właśnie z tej dziedziny. Dlatego tak wiele osób chce skorzystać z możliwości, jakie daje IT – dotyczy to zarówno samorozwoju, jak i dobrych perspektyw zawodowych. Chcesz dołączyć do tego grona? Zatem przekonaj się, jak zacząć pracę w branży IT!
11:04, 19.07.2021
Kredyt hipoteczny na mieszkanie czy dom to zawsze trudna decyzja. Podczas tego rodzaju postanowień stawiamy sobie kilka najważniejszych pytań. Przede wszystkim czy będzie nas stać na spłatę rat? Co się stanie, jeśli nasze finanse nie pozwolą spłacić naszych zobowiązań? Na szczęście teraz pojawił się kredyt refinansowany. W tym artykule dowiemy się, jak działa kredyt refinansowany.
10:53, 15.07.2021
W pracach budowlanych żuraw samochodowy stanowi często nierozłączny czynnik, nie tylko znacznie przyspieszający wykonywane czynności, ale również ułatwiający szereg zadań. Niezależnie od tego, czy jest to egzemplarz o napędzie mechanicznym, hydraulicznym czy elektrycznym, dzięki swojej specjalistycznej budowie sprawdzi się w przeładunku towaru, a także montażu poszczególnych elementów. Sprawdź dlaczego wynajem dźwigu jest pomysłem najlepszym z możliwych!
10:49, 15.07.2021
Wielu z nas wydaje się, że prawidłowe dbanie o higienę jamy ustnej wymaga częstych wizyt w gabinecie stomatologicznym, w którym poddajemy się licznym zabiegom pielęgnacyjnym. Tymczasem okazuje się, że zadbać o zęby możemy nawet w domu, a co więcej możemy robić to w sposób naprawdę efektywny.
10:33, 14.07.2021
Wbrew powszechnemu przekonaniu każda relokacja może być łatwym a nawet przyjemnym wydarzeniem. Ale w tym celu należy zwrócić szczególną uwagę na wstępne przygotowanie i wziąć pod uwagę te niuanse, które tradycyjnie wpływają na proces przenoszenia się w inne miejsce. Dotyczy to zarówno osób prywatnych, które zmieniają adres zamieszkania jak i firm, które zmieniają siedzibę swojego biura. Najprostszym rozwiązaniem jest we wszystkim zaufać profesjonalistom, powierzyć im wszelkie kłopoty związane z pakowaniem, transportem, montażem i porządkowaniem mienia. Taką usługę można nazywać pod klucz i u nas ją zamówić. Nasza firma przeprowadzkowa zdobyła już wiedzę na temat zabezpieczenia ładunku i bierze odpowiedzialność za jego dostarczenie.
10:53, 13.07.2021
Złota biżuteria nie tylko prezentuje się fenomenalnie, ale również jest bardzo wytrzymała. Jeśli będziesz o nią odpowiedni dbać, posłuży Ci przez wiele lat. Niestety złote błyskotki, tak jak każde inne akcesoria, są podatne na zabrudzenia. Jak wyczyścić złote kolczyki? Poznaj najskuteczniejsze sposoby!
REKLAMA