Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:59, 03.04.2020
Zanim wyślesz wniosek pożyczkowy, koniecznie sprawdź wiarygodność pożyczkodawcy. Wszystko przez to, że z roku na rok powstaje coraz więcej nieuczciwych instytucji finansowych oferujących chwilówki i pożyczki online. Poznaj 4 rzeczy, które potwierdzą, że masz do czynienia z godnym zaufania pożyczkodawcą.
00:01, 01.04.2020
Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami, a wiosna budzi się do życia. Niebawem w naszych domach i ogrodach rozpocznie się wielkie sprzątanie, przygotowywanie wielkanocno-wiosennych dekoracji, a także szykowanie smakołyków na świąteczny stół. To zatem dobry moment, aby ogłosić konkurs fotograficzny „Moje przygotowania do Wielkanocy”! Sprawdźcie szczegóły.
15:54, 27.03.2020
Każdy rodzic, który ma małe dzieci wie o tym, że najbardziej praktyczne produkty to te, które można łatwo wymienić bądź wyczyścić. Jeśli jeszcze taki produkt wzbogaca nasze wnętrze, staje się produktem wręcz niezbędnym. Takim produktem są pokrowce na krzesła, które nie tylko spełniają funkcję zabezpieczającą, ale także dodają walorów estetycznych naszemu mieszkaniu czy przydomowemu patio.
10:01, 26.03.2020
Prowadzenie większości biznesów wymaga obecnie posiadania wydajnych i bezawaryjnych serwerów. Dzięki nim unika się przerw w sprzedaży internetowej oraz dostarcza się użytkownikom wysokiej jakości usług multimedialnych. Jeżeli nie masz możliwości stworzenia własnej serwerowni, możesz skorzystać z kolokacji. Sprawdź, czym jest kolokacja serwerów i dlaczego warto się na nią zdecydować.
00:00, 26.03.2020
Na naprawie uszkodzonego płaszcza, butów lub urządzeń elektronicznych, którym przytrafiła się usterka można sporo zaoszczędzić. Zachęca do tego seriws Fixly.pl w ramach akcji “Nie kupuj - naprawiaj!”, pomagając szybko znaleźć odpowiednich specjalistów - złote rączki, stolarzy czy pracownie krawieckie.
09:43, 25.03.2020
Rok 2019 nieubłaganie zbliża się ku końcowi, a co za tym idzie, przychodzi czas na jego podsumowanie. Wydawnictwa literackie bieżący rok mogą bez wątpienia zaliczyć do udanych. Od stycznia na rynku wydawniczym pojawiło się wiele ciekawych nowości książkowych, które szybko zdobyły serca czytelników. Pamiętajmy, że nowy rok to nowe plany, nowe postanowienia, nowe wyzwania i.. nowe książki.
00:01, 25.03.2020
„BARTNIK KUJAWSKI” to rodzinna firma z tradycjami. Zajmujemy się skupem, sprzedażą oraz konfekcjonowaniem miodu i produktów pszczelich. Dzielimy się naszą wiedzą i umiejętnościami z pszczelarzami indywidualnymi, kołami i związkami pszczelarskimi. Zapraszamy do współpracy
15:36, 23.03.2020
Tradycyjna roleta nie sprawdzi się na umieszczonym w dachu skośnym oknie. Aby więc ograniczyć dostęp światła lub udekorować wnętrze, warto zastosować specjalne rolety na okna dachowe. Dzięki sprężynowemu mechanizmowi, ich materiał przylega do szyby i zatrzymuje światło, tworząc przyjemny, intymny klimat wewnątrz pomieszczenia. Jaki model wybrać, by cieszyć się komfortem na poddaszu? Oto kilka cennych wskazówek.
12:57, 23.03.2020
Nieprawidłowa budowa stóp może znacząco wpłynąć na naszą postawę, problemy z kręgosłupem, komfort chodzenia. Jeśli zdiagnozowany zostaje u nas lub u naszych dzieci problem płaskostopia, bo ten pojawia się najczęściej - należy niezwłocznie działać. Deformacje stóp, które bagatelizujemy mogą odbić się na naszym codziennym funkcjonowaniu, naszej sprawności i na odczuwaniu bólu. Czym więc ten problem jest? Jakie są jego rodzaje? Czy płaskostopie można leczyć?
09:28, 23.03.2020
Obowiązek rejestrowania przychodów na kasie fiskalnej ciąży na wielu polskich przedsiębiorcach. Wynika on bezpośrednio z ustawy o VAT, a dodatkowo reguluje go kilka rozporządzeń. W 2019 roku pojawiły się znaczące zmiany w przepisach, według których wszystkie używane dotychczas kasy fiskalne powinny zostać wymienione na nowocześniejsze kasy online.
12:37, 20.03.2020
 Obecność na targach nieruchomości jest dla każdego dewelopera z danego regionu bardzo ważna. Można na nich pozyskać nowych klientów, dlatego trzeba odpowiednio zaprezentować swoją ofertę. Choć wiele osób obecnie szuka jej w Internecie, to jednak możliwość dopytania o szczegóły czy obejrzenia pełnej oferty jest dla wielu klientów biznesowych i indywidualnych wystarczającym powodem, by wybrać się na takie wydarzenie. Potrzebna będzie dobra reklama wizualna dlatego, jeszcze przed zgłoszeniem się na targi, warto zadbać o wizualizacje 3D, które podkreślą atuty budynku. Są one okazją do uwiarygodnienia swojej inwestycji i sposobem na przyciągnięcie większej ilości klientów. Jednak to nie jedyne możliwości aktywnej promocji.       
09:30, 20.03.2020
Pakiety medyczne to oferta odpłatnych usług zdrowotnych udzielanych na bardzo korzystnych warunkach. Z pakietów medycznych może korzystać każdy, niezależnie od tego czy posiada bezpłatne ubezpieczenie zdrowotne czy nie.
09:13, 20.03.2020
Agregat prądotwórczy przydaje się w bardzo wielu sytuacjach, natomiast jego funkcję docenia się szczególnie w momencie awarii, która uniemożliwia dostęp do prądu i trzeba szukać alternatywnego źródła energii. Niestety wtedy też można boleśnie przekonać się, że usługa natychmiastowego wynajęcia agregatu nie jest taka powszechna.
09:03, 20.03.2020
Klamki do okien zazwyczaj znajdują się już w pakiecie ze skrzydłem oraz ramą okienną. Ich dobór nie jest przypadkowy i są dokładnie dopasowane do okna, jednak zdarza się tak, że nie spełniają naszych wymagań. Nie mają żadnych zabezpieczeń, są źle spasowane, lub materiał i kolor nam nie odpowiada. W takim przypadku wystarczy zakupić inne klamki do okien i je wymienić. Warto jednak wiedzieć, że już na etapie zakupu skrzydła można wybrać także odpowiedni rodzaj otwarcia, który będzie idealnie pasować do wystroju wnętrza i zapewniać maksymalne bezpieczeństwo.
13:25, 19.03.2020
Sypialnia to ta część domu czy mieszkania, która odpowiada za odpoczynek i relaks po trudach dnia codziennego. W aranżacji sypialni zwykle celujemy w stworzenie miejsca opartego na prostocie, estetyce, ale przede wszystkim opartego o komfort. Surowa przestrzeń, która jest pozbawiona elementów kojarzących się z wypoczynkiem, nie będzie sprzyjała regeneracji, a sen nie będzie wysokiej jakości. W urządzaniu sypialni warto zadbać o to, żeby była przytulna i urządzona bardzo personalnie. Zastosowanie kilku prostych trików zarówno meblarskich, jak i wykończeniowych zapewni nam spokojny sen, a odpoczynek będzie efektywny. Co więcej - zastosowanie się do kilku porad nie wymaga wysokich nakładów czasowych, a w kwestii przydatnych dodatków - wysokich inwestycji. Na klimatyczną i przytulną sypialnie będą składały się nie tylko podstawowe meble, ale również tekstylia, odpowiednie poduszki czy p
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone