Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:07, 08.02.2019
Całkiem niedawno zostałeś rodzicem. Do tej pory prowadziłeś aktywny tryb życia, lubiłeś ruch na świeżym powietrzu, zwłaszcza zaś jazdę na rowerze. Chciałbyś jak najszybciej móc zabierać na rowerowe wycieczki także swoją pociechę. Cieszyłbyś się, gdyby Twojemu dziecku też sprawiało to frajdę. Jak to zrobić? Jeżeli twoje dziecko ma już około dwóch lat, zainwestuj w rowerek biegowy.
08:55, 22.01.2019
Oczko wodne to ciekawa ozdoba ogrodu, którą w łatwy sposób można zaaranżować samodzielnie. Potrzebne będą nam do tego specjalistyczne akcesoria oraz rośliny. Konieczne jest również wyznaczenie odpowiedniego miejsca. Poniżej kilka praktycznych porad dla wszystkich osób, które planują urządzenie oczka wodnego. Zobacz, o czym warto pamiętać.
08:48, 17.01.2019
Założenie własnej firmy to dopiero początek. Chcąc promować przedsiębiorstwo, korzysta się z narzędzi marketingowych i różnych kanałów komunikacji. Nie można jednak zapomnieć, że my sami również jesteśmy wizytówką naszego biznesu. Dla osób rozpoczynających dopiero karierę jako samodzielny przedsiębiorca może to wydawać się nieistotne. Jednak odpowiednie zachowanie i wygląd są kluczowe w prowadzeniu negocjacji i rozmów z kontrahentami.
12:46, 15.01.2019
Aranżacja sypialni w bloku może przysporzyć nieco problemów. Zobacz jak w prosty sposób urządzić kłopotliwą sypialnię w bloku mieszkalnym. Każdy wie, że sypialnia w domu wolnostojącym daje szerokie pole do popisu podczas aranżacji wnętrz. Niestety inaczej jest w przypadku sypialni w bloku mieszkalnym. Niewielkie i co gorsza nieustawne sypialnie stwarzają liczne ograniczenia dla aranżacji. Jak się często okazuje wielu niedogodności nie da się przeskoczyć i trzeba z nimi żyć. Na szczęście istnieją pewne aspekty, które można idealnie dopasować do swoich potrzeb. Zobacz jak sprytnie urządzić niewielką sypialnię w bloku i stwórz aranżację jak ze snu.
00:00, 11.12.2018
Pamiętasz jeszcze z dzieciństwa te chwile kiedy zasiadałeś do pisania listu do św. Mikołaja? Na pewno tak! W końcu tych emocji i wiary, że wystarczy poprosić, by marzenia się spełniły, się nie zapomina! Dlatego warto postarać się, by i nasze dzieci miały podobne wspomnienia.
15:55, 10.12.2018
Wszelkiego rodzaju wypadki komunikacyjne należą do najbardziej groźnych w skutkach. Duże prędkości osiągane przez uczestniczące w ruchu pojazdy, nierzadko ich niezadowalający stan techniczny, drogi, które, choć mogą mieć nienajgorszyy stan nawierzchni, bywają niebezpieczne z innych przyczyn – wszystko to powoduje, że zdarzenia tego rodzaju zbierają w naszym kraju śmiertelne żniwo. Wielu ze zgonów, a także ciężkich obrażeń, można było uniknąć zapinając pasy.
14:31, 03.12.2018
Lutowanie jest podstawowym działaniem, jakiej wymagają wszelkiego rodzaju prace przy sprzęcie elektronicznym. Coraz większa precyzja wykonania ich podzespołów powoduje, że tym bardziej musi być ona wykonywana jak najdoskonalej. Żadne porady nie zastąpią co prawda praktyki i nabrania w tego rodzaju czynnościach odpowiedniej wprawy, mogą je jednak ułatwić, zwłaszcza tym początkującym adeptom elektroniki. Zajmijmy się więc kilkoma typowymi błędami.
00:00, 23.11.2018
Wielkimi krokami zbliżają się najbardziej oczekiwane wyprzedaże sezonu. Tegoroczny Black Friday przypada 23 listopada, a zaraz po nim kolejny dzień zakupowych szaleństw to 26 listopada, czyli Cyber Monday. Chociaż te wyprzedażowe tradycje przywędrowały do nas z zagranicy, to z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków.
10:49, 19.11.2018
Po złożeniu rocznej deklaracji PIT, wielu podatników zadaje pytania dotyczące terminu przewidzianego na zwrot podatku. Urzędy nie nadążają z odpowiedzią na wielość pytań, często zdenerwowanych podatników, którzy w ich ocenie czekają zbyt długo. Warto więc poznać swoje prawa oraz obowiązki organów podatkowych w zakresie zwrotu z podatku.
14:51, 13.11.2018
Większości z nas raczej nie doskwiera problem braku pomysłów na to, jak wydać posiadane pieniądze. Częściej za to zmagamy się z ich niedoborem, bądź niemożnością odłożenia jakiejkolwiek poważniejszej sumy. Wówczas należy przedsięwziąć odpowiednie działania, które mogą nas uniezależnić od zniecierpliwionych drobnymi pożyczkami krewnych lub sprawić, że planowany przez nas od dawna zakup wkrótce znajdzie się w naszym zasięgu. Często nie trzeba wiele – jedynie pewnej dyscypliny i konsekwencji.
11:33, 29.10.2018
Wiesz, że co chwilę wyjeżdżasz w różne trasy, dlatego też chcesz mieć w zanadrzu wizytówkę do firmy, która udzieli Ci pomocy drogowej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ tak naprawdę nigdy nie wiesz, kiedy może przytrafić Ci się nieprzyjemna przygoda powodująca przerwanie dalszej podróży.
15:05, 25.10.2018
Pizza jest zdecydowanie najczęściej wybieraną potrawą bez względu na to, czy gotujemy w domu, czy decydujemy się na spożycie posiłku w restauracji. Danie to swoją popularność zawdzięcza Włochom, którzy serwowali je turystom odwiedzającym ich kraj. Dzięki temu wraz z biegiem czasu pizza pojawiła się w wielu zakątkach świata, co sprawia, że jej regionalnych odmian spróbujemy zarówno w Polsce, jak i Stanach Zjednoczonych, a nawet w Rosji. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że bardzo dobrze sprawdza się połączenie smacznego posiłku z wyjątkowymi atrakcjami turystycznymi.
1
14:35, 10.10.2018
Nasi ukochani dziadkowie zawsze powtarzają, że nie potrzebują żadnych prezentów, a najcenniejsze są dla nich odwiedziny dzieci i wnuków. Oczywiście nie wypada jechać do babci bez kwiatów, ani zaglądać do dziadka bez naleweczki. Choć starsi ludzie nie obrażą się, kiedy nic im nie przywieziemy, będzie im niezmiernie miło, gdy otrzymają choćby drobny upominek. Mamy parę pomysłów na wyjątkowe prezenty dla seniorów i chętnie się z Wami nimi podzielimy.
08:20, 26.09.2018
Z roku na rok i miesiąca na miesiąc najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa świata zaskakuje nas coraz bardziej. Stale dopracowywane algorytmy zmieniając się potrafią z nagła skazać niejeden sieciowy biznes na dodatkowe inwestycje i poszukiwanie specjalistów nadążających, a nawet przewidujących politykę technologicznego hegemona z Moutain View.
13:00, 25.09.2018
Niewyjaśnione zaginięcia to sprawy, które najbardziej intrygują twórce filmów na kanale YouTube „NIEDIEGETYCZNE”. Jednym z nich jest właśnie materiał, który już jakiś czas temu pojawił się w sieci i dotyczy właśnie takiej historii. Historii niewyjaśnionych zaginięć, o których również swego czasu pisaliśmy na naszym portalu. Czy po latach coś się zmieniło? Czy wiemy więcej?
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone