Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
12:36, 08.10.2019
Już nie tylko Egipt, Maroko i Zjednoczone Emiraty Arabskie kuszą nas egzotycznymi wakacjami. Wśród coraz popularniejszych kierunków podróży Polaków znajdziemy na przykład Tajlandię, Amerykę Południową, Zanzibar, a nawet odległą Australię. Jeżeli planujesz wyjazd poza Europę, pod żadnym pozorem nie rezygnuj z ubezpieczenia turystycznego, które nie tylko chroni w razie nieszczęśliwych zdarzeń, ale też gwarantuje pokrycie kosztów leczenia.
09:25, 04.10.2019
Przyzwyczajeni do noszenia okularów być wciąż mamy pewne opory przed sięgnięciem po soczewki. Nie powinniśmy jednak bać się takich zmian. Jeśli się przełamiemy i spróbujemy, z pewnością tego nie pożałujemy. Czy możemy korzystać ze szkieł kontaktowych, jeśli doskwiera nam jedna z wad wzroku?
13:03, 03.10.2019
Parametry techniczne, kolorystyka, okres gwarancji, łatwość montażu, V-fuga – zestawienie czynników, na które warto zwrócić uwagę kupując panele podłogowe jest wyjątkowo szerokie. Przed wizytą w sklepie warto dokonać porównania cen i detali przez internet.
09:24, 03.10.2019
Bukmacherzy oferujący swoje usługi online kuszą nas wieloma różnymi dodatkami, promocjami i atrakcjami, abyśmy wybrali dokładnie ich platformę. Część z przewidzianych dla graczy bonusów jest jednak bardzo ciekawa i zdecydowanie warto jest z nich skorzystać. Kiedy i na jakie bonusy możemy liczyć, jeżeli gramy u legalnego operatora? Które są idealne dla początkujących, a które wymagają od nas chociaż odrobiny umiejętności?
13:58, 30.09.2019
Wynajmowanie samochodów staje się coraz bardziej popularniejsze wśród kierowców. Może dokładnie trzeba sprecyzować sformułowanie “kierowca” - chodzi tutaj dokładnie o osoby, które mają prawo jazdy na samochody osobowe, ale jeszcze nie są posiadaczami żadnego samochodu na własność. Wynajmowanie samochodu na krótki lub na długi okres staje się dla pewnych osób o wiele bardziej korzystne niż zakup samochodu na własność.
10:40, 25.09.2019
Wyzwania w pracy, stres, szybkie tempo życia mogą sprawić, że poczujesz się zmęczona i przytłoczona. Pamiętaj, że każdego dnia warto zrobić coś dobrego dla siebie i od tego nie powinno być odstępstw! Myślisz, że nie zawsze się da? Podpowiadamy, jak zorganizować dzień, aby codziennie znaleźć czas na swoje przyjemności!
12:06, 23.09.2019
Od 2016 roku, w Polsce notuje się coroczny wzrost ilości energii czerpanej z promieni słonecznych. Polacy coraz chętniej sięgają po te rozwiązania ze względu na rosnące ceny prądu, a także coraz częste dofinansowania ze strony państwa związane z wypełnieniem celu OZE i obniżeniem smogu. Jest to inwestycja, która z czasem przynosi duże oszczędności, a jej dodatkowym atutem jest uniezależnienie się od postępujących podwyżek prądu. Zainteresowane tym tematem osoby często mylą dwie technologie pozyskujące korzyści z promienia słonecznego. Co warto wiedzieć o różnicach między nimi?
15:28, 16.09.2019
Zarówno młodsi, jak i starsi lubią raz na jakiś czas spędzić wolny czas poza domem. Dziś liczba dostępnych atrakcji jest naprawdę bardzo duża, więc jest pomiędzy czym wybierać. Nie trzeba zatem siedzieć w domu, a można za to kupić bilet i wziąć udział w jakimś wydarzeniu kulturalnym.
08:05, 11.09.2019
Już od dawna wiadomo, że produkty pszczele mają bardzo korzystne działanie na zdrowie człowieka. Przypisuje im się między innymi działanie antybakteryjne oraz to, że poprawiają wydolność organizmu. Wśród najcenniejszych wyrobów znajduje się nie tylko miód, ale i mleczko pszczele czy propolis. Chcesz wiedzieć o nich więcej? Zapraszamy do lektury!
14:13, 09.09.2019
Upadłość konsumencka jest postępowaniem sądowym, przewidzianym dla osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej, które popadły w długi. Wniosek o ogłoszenie upadłości może złożyć każdy, kto stał się niewypłacalny. Zadaniem upadłości konsumenckiej jest oddłużenie Kowalskiego, dlatego w toku postępowania może dojść do częściowego lub całkowitego umorzenia długu. Trzeba jednak pamiętać, że dotyczy to jedynie należności, które pojawiły się przed dniem ogłoszenia upadłości konsumenckiej. W postępowaniu upadłościowym dochodzi do częściowej lub całkowitej likwidacji majątku dłużnika.
REKLAMA
13:59, 09.09.2019
Zakup mieszania to decyzja, która wymaga spokoju oraz dokładnej analizy własnego budżetu, rynku nieruchomości oraz ofert kredytu hipotecznego. Dlatego mieszkanie najlepiej kupi wtedy, gdy nie tylko poznamy rynek nieruchomości, ale ustalimy kilka istotnych kwestii. Przygotowaliśmy dla Was listę 5 punktów, które należy wziąć pod uwagę.
07:52, 09.09.2019
Odszkodowanie za wypadek samochody w UK należy do jednego z najczęstszych przypadków o odszkodowanie. Jego wysokość różni się natomiast w zależności od wielu czynników, między innymi bierze się pod uwagę powagę doznanych obrażeń oraz wysokość poniesionych kosztów związanych ze zdarzeniem.
09:46, 05.09.2019
Wiele osób, które nie mają większego doświadczenia w podróżowaniu, zastanawia się gdzie znaleźć najlepszy nocleg w Zakopanem. Opcji jest wiele, więc trzeba rozpatrzyć każdą z nich, a potem wybrać odpowiednią ofertę dla siebie. Najpierw jednak warto zastanowić się, jakie potrzeby się posiada, gdyż od tego zależy to, gdzie będzie opłacało się szukać noclegu.
19:18, 02.09.2019
Czytanie książek to jedna z najdoskonalszych form zdobywania wiedzy. Istnieje przekonanie, że jeśli mamy jakiś problem to odpowiedź znajdziemy zawsze w bibliotece, gdyż ktoś już borykał się z pewnością z takim problemem i napisał książkę o tym, jak go rozwiązać. Czytanie daje nam możliwość zdobycia doświadczenia, którzy autorzy dzieł zdobywali przez długi czas. Nie wspominając o tym, ile książki mogą dać radości, odpoczynku i dobrej zabawy...
19:14, 02.09.2019
Jurata to wyjątkowa miejscowość położona na Półwyspie Helskim, niegdyś część Jastarni. Każdego roku przyjeżdża tu mnóstwo turystów, by cieszyć się pięknymi widokami, drobnym złotym piaskiem i klimatem luksusowego kurortu. Sama nazwa miejscowości pochodzi najprawdopodobniej od imienia litewskiej bogini Jurate, która była najstarszą i najpiękniejszą syreną.
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone