Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
14:10, 06.08.2020
Rejestracja znaku towarowego wiąże się z wieloma korzyściami. Świadectwo ochronne jakie otrzymasz wtedy z Urzędu Patentowego jest potwierdzeniem Twoich formalnych praw do marki. To z kolei ułatwia postępowania dowodowe w razie sporu. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że rejestracja znaku otwiera również drogę do profitów sprzedażowych. Takie możliwości stwarza program Amazon Brand Registry. Przekonaj się co daje rejestracja marki na Amazon.
13:08, 06.08.2020
Wśród koszulek męskich – podobnie jak zresztą damskich – jest jeden król, a mianowicie biały T-shirt. Pasuje do wszystkiego! Podpowiadamy, jak go zestawiać i jak wybrać model najlepszej jakości.
11:20, 05.08.2020
Wygląd naszych piersi odgrywa niezwykle ważną rolę. Większość kobiet ma kompleksy dotyczące tego, jak one się prezentują. Za małe, zbyt duże, obwisłe, asymetryczne. Tworzących się problemów jest naprawdę wiele. Jedne kobiety z tym żyją, inne stosują różnego rodzaju triki dobierając odpowiednią bieliznę, jeszcze inne stawiają na operację, dzięki której można pozbyć się kompleksu i w końcu wyglądać tak, jak się tego chce. Czy warto stawiać na chirurgiczną zmianę piersi? Czy implanty są dla każdego? Jeśli postawić na operację, to w jakim miejscu?
10:17, 05.08.2020
Współczesne modele kominków są nie tylko bardzo efektowne, ale również mają praktyczne zastosowanie. Mogą być niezwykle dekoracyjne albo skromne. Poza tym można je zaprojektować odpowiednio pod kolorystykę i wystrój danego wnętrza. Dzięki właściwie przygotowanej instalacji kominek może także stanowić dodatkowe ogrzewanie domu czy mieszkania. W najnowszej ofercie producenta znajdują się nowoczesne wkłady kominkowe przeznaczone do kominków narożnych oraz tradycyjnych.
00:01, 04.08.2020
Można już korzystać z bonu turystycznego. W naszych portfelach pojawi się dodatkowe 500 zł. Podpowiadamy jak możecie wykorzystać ekstra środki.
08:53, 23.07.2020
Kiedy decydujemy się na budowę domu, musimy podjąć kilka ważnych decyzji. Wśród nich znajdują się między innymi: wybór projektu oraz aranżacja wnętrza. Jak zrobić to dobrze? Nowoczesne, wygodne i tanie w eksploatacji gotowe projekty domów z aranżacją!
11:17, 22.07.2020
Przekraczamy próg salonu fryzjerskiego w Radomiu i chciałybyśmy czuć, że rozmawiamy z profesjonalistą. Niektórzy fryzjerzy zadają jednak bardzo mało pytań, niewiele od siebie mówią, potakują głową jeszcze zanim powiemy o jaką stylizację nam chodzi. Po czym poznać, że oddajemy się w dobre ręce?
08:37, 10.07.2020
Diagnoza zaćmy jest najczęściej dla pacjentów trudna. Wielu traktuje to jak wyrok. Nie jest tajemnicą, że nie ma w tej chwili żadnych leków, które pomogłyby w całkowitym wyleczeniu postępującej choroby. A jednak pacjent nie jest bezradny. Z pomocą przychodzi operacja.
08:32, 10.07.2020
Syndrom DDD to określenie brzmiące dość enigmatycznie. Tymczasem to nic innego jak syndrom dorosłego dziecka z rodziny dysfunkcyjnej. Osoby, które są nim dotknięte muszą na co dzień mierzyć się z wieloma trudnościami. Na czym dokładnie polega ów syndrom oraz jak należy go leczyć? Wskazówki dotyczące tego znajdą się w tym artykule.
09:58, 07.07.2020
Często można spotkać się ze stwierdzeniem, że dobra oferta biznesowa rozpoczyna się od teczki. Zazwyczaj to właśnie ona jako pierwsza ląduje w dłoniach kontrahenta. Musi być więc estetyczna, schludna i powinna budować pozytywne skojarzenia wokół firmy. Jak to osiągnąć?
00:01, 06.07.2020
Wyjątkowe marki premium w doskonałych cenach tylko w SH Clothes. Znajdziesz tu produkty takich marek jak Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, River Island czy Zara.  To pierwszy w Polsce second hand online z cotygodniową wymianą towaru.
10:48, 01.07.2020
Zamiast wyprawy do galerii handlowej – przeglądanie ofert sklepów internetowych. Tak coraz częściej wygląda robienie zakupów. W sieci bez problemu zamówimy idealną sukienkę na lato w naszym rozmiarze, porównamy ceny książki w kilku księgarniach czy zamówimy lampę do sypialni ze sklepu działającego na drugim końcu świata.
14:03, 30.06.2020
Każdy z nas kto posiada własny dom, ogród czy też przynajmniej ogródek działkowy, dokonuje wszelkich starań, aby miejsce było wykończone w stu procentach. Wiąże się to oczywiście z dużym wydatkiem, ale z czasem na pewno będziemy mogli sobie na to pozwolić. Czym wykończyć alejki ogrodowe? Najlepszym i najbardziej estetycznym rozwiązaniem jest kostka brukowa.
10:26, 25.06.2020
Historia pieniądza jest równie długa co historia ludzkości. Na początku panował handel wymienny, w którym sprzedawaliśmy towar za towar. Później formujące się państwa stopniowo wprowadzały pierwsze monety z drogocennych kruszców. Zastąpiły je pieniądze papierowe, a finalnie plastikowe w formie kart płatniczych.
00:00, 24.06.2020
Rośliny oblepione mszycami i pogryzione przez ślimaki, krecie kopce na trawniku – niestety to może popsuć humor każdemu ogrodnikowi. Jak walczyć z tymi szkodnikami? Skorzystaj z naszych porad i ciesz się pięknym ogrodem o każdej porze roku.
REKLAMA