Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
07:30, 18.04.2019
Prowadzenie przedsiębiorstwa tylu call center albo konieczność utrzymania i rozwijania biura obsługi klienta wymaga korzystania z rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie zadbanie zarówno o komfort pracowników, jak również podwyższenie jakości obsługi. Jeżeli chcesz zoptymalizować koszty i codzienne działania, postaw na telefonię VOIP, a także rejestrator rozmów telefonicznych, który da Ci wiele korzyści. Jakich? Sprawdźmy!
06:48, 18.04.2019
Odpowiednio usytuowany lokal jest najlepszą inwestycją na start. Strategiczne położenie zapewni nam stały dopływ klientów i pozwoli na naturalną reklamę działalności. Decyzja o tym, gdzie wynajmiemy pomieszczenie powinna być poprzedzona zapoznaniem się z sytuacją na rynku i aktualnymi cenami. Warto również zgromadzić kilka podstawowych informacji o prawach, jakimi rządzą się lokale użytkowe – Wrocław jest jednym z miast, w których łatwo znajdziemy siedzibę i uzyskamy pomoc w gromadzeniu potrzebnej wiedzy.
16:57, 16.04.2019
Kwiecień jest ostatnim miesiącem, w którym podatnik rozliczający się przy pomocy arkusza PIT-37 ma możliwość rozliczenia zarobków z poprzedniego roku podatkowego. Obowiązek złożenia deklaracji spoczywa na każdej osobie, która w minionym roku podejmowała pracę zarobkową. Termin złożenia PIT-37 za 2018 rok upływa 30 kwietnia o godzinie 23:59. Niezłożenie PIT w przewidzianych ustawą ramach czasowych może skutkować konsekwencjami prawnymi. Z jakimi karami mogą spotkać się niefrasobliwi podatnicy i jak można zredukować jej wymiar?
13:06, 11.04.2019
Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Dzisiaj pożyczkę można otrzymać również bez wychodzenia z domu – całkowicie przez internet. Kto oferuje pożyczki internetowe?
10:27, 11.04.2019
Opony samochodowe także mają swój termin przydatności. Kiedy warto zdecydować się na wymianę tych obecnie użytkowanych na nowe?
09:31, 11.04.2019
Osoby mające problemy ze stopami wspomagają leczenie noszeniem ortezy, dobranej z pomocą fizjoterapeuty lub rehabilitanta. Większość stabilizatorów jest przeznaczonych do użytku w ciągu dnia. Jak zatem chronić chorą nogę w nocy, kiedy nie kontrolujemy pozycji, w jakiej się ona znajduje? Czy istnieją ortezy zaprojektowane tak, aby użytkować ich podczas snu? W niniejszym wpisie skupimy się właśnie na takich modelach. Zobacz, czym różnią się one od klasycznych aparatów ortopedycznych i wybierz model, dopasowany do swoich potrzeb.
09:26, 11.04.2019
Właściwie urządzona siedziba firmy nie tylko stanowi dobre miejsce do pracy, ale także jej wizytówkę, może wspierać prowadzone na innych polach działania marketingowe. Warto zadbać o to, by każdy, kto przekroczy nasz próg nie miał wątpliwości, że trafił do profesjonalistów, którzy nawet jeśli wciąż nie są liderem w danej branży, to nieustannie kontynuują marsz ku pewnemu zwycięstwu, a przy okazji stanowią zespół, z którego usług chce się korzystać bądź z nim współpracować.
18:42, 10.04.2019
Aparat kryształowy to jeden z najczęściej wybieranych aparatów. Popularniejszy jest tylko aparat metalowy. Czy warto inwestować w aparat kryształowy? Czy poniesienie nieco wyższych kosztów za jego założenie się opłaca? Czy aparaty kryształowe mają jakieś wady? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.
18:05, 10.04.2019
Przygotowanie wyprawki dla niemowlaka wiąże się z podjęciem kilku ważnych decyzji. O ile niektóre przedmioty są nieodłącznym elementem wyposażenia pokoju dziecięcego, o tyle kilka z nich można potraktować jako dodatkowe - ich zakup pozostaje w kwestii wyboru rodziców. Takim elementem jest kołyska dla dziecka.
13:25, 08.04.2019
Psie hotele cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem. To dobry wybór wtedy, gdy musimy wyjechać, ale nie możemy z nikim pozostawić swojego pupila. Jak wybrać dobry hotel dla psa? Jakie warunki powinien oferować? Gdzie szukać najlepszych psich hoteli?
10:02, 08.04.2019
Aby znaleźć najlepszych pracowników dla swojego przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim dać się zauważyć. Reklama w mediach, w internecie czy na zewnętrznych nośnikach to oczywiście must have każdej istniejącej na rynku firmy, lecz ona pomoże nam pozyskać klientów, a nie pracowników. Jeśli pragniemy zasilić naszą kadrę, warto wykorzystać potencjał organizowanych cyklicznie targów pracy. Zanim jednak wypakujemy samochód aż po dach materiałami promocyjnymi i wyruszymy w drogę, poznajmy kilka trików, które pomogą nam odnieść sukces w trakcie tego typu wydarzenia.
09:59, 08.04.2019
Najprostsze, banalne wręcz rady, zadziwiająco często okazują się najskuteczniejsze. Nie inaczej mają się sprawy w dziedzinie biznesu. Nieco gorzej jest z wymyśleniem i zastosowaniem konkretnych rozwiązań – no bo czym właściwie się wyróżniać? Niższymi cenami, szybszą obsługą, a może wyjątkowym asortymentem? Z pewnością takie cechy wypadają korzystnie w bezpośrednim porównaniu konkurencji... ale przecież to reklama jest dźwignią handlu. Nawet niebywale atrakcyjna oferta na niewiele się zda, jeżeli nikt nie będzie o niej wiedział. A opieranie całego marketingu o pozytywne opinie zadowolonych klientów i polecenia znajomych rzadko kiedy przynosi pożądane efekty.
09:55, 08.04.2019
Dobry ortodonta to gwarant dobrego leczenia ortodontycznego. Warto zatem znaleźć odpowiedniego specjalistę, który podejmie się rzetelnego leczenia wady naszego uzębienia. Czy trudno znaleźć takiego specjalistę? Cóż, ortodontów w Warszawie, jak i w całej Polsce jest wielu, jednak aby znaleźć najlepszego dla siebie, trzeba poświęcić na to kilka chwil.
09:54, 08.04.2019
Przemysłowcy w zakładach produkcyjnych oczekują jak najwyższych wyników – zarówno od zespołu pracowników, jak też specjalistycznych urządzeń. Dopóki jakiś genialny umysł nie stworzy cudownego perpetuum mobile, dopóty trzeba mierzyć się z postępującym zużyciem materiałów i maszyn. Szczególnie wrażliwe pod tym względem są małe elementy, zwłaszcza tam gdzie występują rozmaite reakcje, połączenia oraz przesył z jednego miejsca do drugiego. Aby maksymalnie ograniczyć destrukcyjny wpływ tych energii na wyposażenie fabryki, należy stosować odpowiednio dobrane zabezpieczenia. Do tego celu służą między innymi przemysłowe kompensatory, które występują w wielu różniących się od siebie wariantach.
09:47, 08.04.2019
Dawna szarzyzna już lata temu zaczęła znikać z ulic naszych miast. Dziś w wielu miejscach narzekać możemy raczej na zalew pstrokacizny i nieporządek dotyczący zarówno samej miejskiej architektury, jak i umieszczania na niej wszelkiego rodzaju treści. To nie są najłatwiejsze warunki do tego, by miejscom, w którym prowadzi się działalność zapewnić należytą widoczność i rozpoznawalność. Można to jednak osiągnąć, stosując odpowiednie narzędzia i umiejętnie je wykorzystując.
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone