Zamknij
REKLAMA

REKLAMA
15:24, 13.08.2019
Imprezy okolicznościowe w firmach, w których pracujemy wykroczyły już daleko poza Święto pracy i Dzień Kobiet. Dzisiejsi przedsiębiorcy starają się przenieść klimat możliwie największej ilości okazji do świętowania na łono firmowe, by w ten sposób zintegrować pracowników i stworzyć miły i rodzinny klimat w miejscu pracy. Od niedawna wiele mówi się o firmowych imprezach mikołajkowych. Dotychczas najczęściej pomijane w takich strukturach święto zwraca uwagę coraz większej ilości pracodawców. Czy jest to dobry trend? Jak najlepiej spędzić ten dzień ze swoimi pracownikami?
08:30, 18.07.2019
Początek kolejnej Ekstraklasy to również początek obstawiania zakładów, kto tym razem zostanie zwycięzcą. Wraz z chęcią wygranej idzie całkiem konkretna porcja adrenaliny, jaka towarzyszy nam przy sprawdzaniu, czy kupony okazały się być wygrane. Gdzie zatem możemy bezpiecznie i legalnie obstawiać zakłady? Jak wybrać dobrego bukmachera? I w końcu najważniejsze - co możemy zrobić, aby znacząco podnieść nasze szanse na poprawne wytypowanie wyników?
09:40, 15.07.2019
Polscy siatkarze brawurowo weszli do półfinałów Final Six, potwierdzając swoją znakomitą formę. Ich mecze z zapartym tchem śledzą kibice w całym kraju, a BETFAN umożliwia im typowanie wyników kolejnych starć z gigantami międzynarodowej siatkówki. Kibicuj polskim siatkarzom razem z zakładami bukmacherskimi BETFAN!
1
11:19, 28.06.2019
Pracownicze Plany Kapitałowe nie weszły jeszcze na dobre w życie, a już pojawiają się na ich temat krytyczne głosy. Najczęściej porównuje się je do OFE i wspomina porażkę tego rozwiązania. Tymczasem PPK to zupełnie inny projekt.
14:21, 27.06.2019
Lasery molekularne na dwutlenku węgla - w skrócie lasery CO2 - to narzędzia o bardzo szerokim i praktycznym zastosowaniu. Praktycznie codziennie każdy z nas może zetknąć się z laserami CO2 - od jubilera grawerującego napis na obrączce czy medaliku, aż po instytucje naukowe czy placówki medyczne. W szpitalach pomagają ratować życie, w przemyśle kosmetycznym służą do usuwania niepożądanych brodawek, blizn czy tatuaży, a w metalurgii i przemyśle ciężkim umożliwiają spawanie, cięcie oraz nawęglanie. Technologia sama w sobie bywa również częstym motywem filmów i gier typu science fiction czy post apokalipsy, gdzie używa się karabinów i pistoletów laserowych.
10:56, 26.06.2019
Odkurzacz został stworzony do tego, aby usprawnić sprzątanie, ale też poprawić jego efektywność. Obecne modele jeszcze bardziej podniosły wygodę podczas pracy i co najważniejsze pozwoliły zaoszczędzić wiele czasu. Jednak, aby móc czerpać z tych wszystkich korzyści, koniecznie trzeba najpierw zakupić wysokiej jakości odkurzacz. Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć, aby kupić odkurzacz dopasowany do twoich potrzeb. Zestawienie przygotowane przy współpracy z ekspertami z firmy rankingmania.pl.
14:38, 17.06.2019
Zapewne każdy musiał kiedyś wysłać paczkę, a dla wielu z nas stało się to już codziennością. Minęły czasy, kiedy wysyłaliśmy prezenty tylko z okazji świąt - do członków rodziny czy przyjaciół, Dziś wystawiamy rozmaite przedmioty na lokalnych i ogólnopolskich portalach aukcyjnych, wysyłamy dokumenty, elektronikę, odzież itp. Dlatego, kiedy już musimy nadać paczkę, szukamy najbardziej korzystnych ofert. Często wpisujemy w wyszukiwarkę hasła „kurier wycena” lub „wysyłaj taniej” i przeglądamy setki ofert. Wiadomo, że nikt nie chce przepłacać, ale też każdy chce nadać paczkę szybko i bezpiecznie. Jak więc odnaleźć się w tym gąszczu ofert i na co zwrócić uwagę?
11:25, 11.06.2019
W sieci można znaleźć i porównać ze sobą wiele ofert kredytów gotówkowych. Klient w niektórych przypadkach będzie nawet mógł zaciągnąć kredyt w trybie online, załatwiając wszystkie formalności zdalnie.
13:40, 03.06.2019
Hurtownia elektryczna Szczecin to miejsce gdzie każdy poszukający asortymentu do wykonania instalacji elektrycznej znajdzie coś dla siebie. Oferowane produkty są sprawdzone i cechują się wysoką jakością wykonania, a ponadto wszystkie potrzebne elementy Klienci znajdą w jednym miejscu, od gniazdek elektrycznych, poprzez rozdzielnice, aż po szafy kablowe. Bogaty asortyment poparty wieloletnim doświadczeniem świadczy o sukcesie i jest gwarancją najwyższej jakości.
13:52, 29.05.2019
Praca socjalna rozumiana jako definicja, zapisana w odpowiednim akcie prawnym, to interdyscyplinarne działanie zawodowe mające na celu pomoc osobom oraz rodzinom we wzmacnianiu lub odzyskiwaniu zdolności do prawidłowego funkcjonowania w społeczeństwie. Jako funkcjonowanie w społeczeństwie ustawodawca miał na myśli prawidłowe pełnienie ról społecznych w oparciu o właściwe warunki. Oznacza to po prostu dbanie o zmianę losu ludzi słabszych i niezaradnych życiowo w celu poprawienia ich sytuacji życiowej.
12:23, 29.05.2019
Wakacje w Niemczech to dobra okazja do zapoznania się z wyjątkową historią, kulturą i przyrodą naszych zachodnich sąsiadów. Przesiąknięte na wskroś historią małe miasta i miasteczka, malownicze góry i lasy, liczne muzea i ośrodki sztuki – w Niemczech trudno o nudę. Przed Wami kilka najważniejszych atrakcji Niemiec.
15:25, 28.05.2019
Przydatne, wartościowe treści to oczko w głowie algorytmu Google. Dlatego jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie twojej stronie wysokiego miejsca w wynikach wyszukiwania jest współpraca ze specjalistami od content marketing (marketingu treści).
11:52, 27.05.2019
Niekiedy emeryci decydują się na pracę, mimo zasłużonego już odpoczynku i wieku. Czasem wynika to z potrzeby dorobienia do emerytury, ale zdarza się, że chcą się po prostu czymś zająć. Zwykle podejmują zatrudnienie w niepełnym wymiarze godzin, wybierając prace niewymagające nadmiernego wysiłku fizycznego.
11:50, 27.05.2019
Według najnowszych danych elastyczny czas prac zbawiennie wpływa na efektywność pracowników. Nic dziwnego, że coraz więcej właścicieli firm stara się zapewniać zatrudnionym osobom możliwość wykonywania obowiązków zawodowych również w domu.
11:48, 27.05.2019
Współczesny rynek pracy jest bardzo zróżnicowany, dzięki czemu każdy ma szansę znaleźć dla siebie odpowiednią ścieżkę zawodową. Jednak z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na pracę w charakterze freelancera, rezygnując ze standardowej formy zatrudnienia.
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone