Zamknij
REKLAMA
REKLAMA
11:12, 15.01.2021
Wiele osób z dnia na dzień postanawia zakupić duże, piękne akwarium do swojego wnętrza. Większość z nich jednak nie do końca zdaje sobie sprawę, z czym się wiąże posiadanie rybek. Akwarium to nie tylko ozdoba i element dekoracyjny wnętrza (choć gdy jest zadbane i odpowiednio wypielęgnowane, to z pewnością nim jest). To przede wszystkim dom dla żywych stworzeń. Trzeba więc dać im odpowiednie warunki do życia, a to już wymaga sporo wiedzy, doświadczenia i odpowiednich akcesoriów. Co trzeba wiedzieć zanim kupi się do domu swoje pierwsze akwarium?
08:18, 15.01.2021
Już po raz jedenasty Rossmann wydał swój firmowy kalendarz, w którym modelkami były  pracownice naszych sklepów i centrali. W edycji na 2021 rok pozowały one w modowych kreacjach pokazujących jak zmieniała się moda przez dziesięciolecia XX i XXI wieku.
12:53, 11.01.2021
Platyna uznawana jest za jeden z najładniejszych metali na świecie, co zawdzięcza swojemu charakterystycznemu kolorowi przywodzącemu na myśl srebro. Surowiec ten znajduje zastosowanie w wielu branżach, dzięki czemu jest pożądanym składnikiem dla przemysłu. Naturalne złoża platyny są jednak coraz trudniej dostępne, dlatego warto poszukać innych źródeł jej pozyskiwania. Recykling platyny ma wiele zalet, które odczuwa zarówno środowisko, jak i osoba, która zdecyduje się na sprzedaż złomu.
12:51, 11.01.2021
 Salon jest niewątpliwie jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Zazwyczaj w tym miejscu przyjmuje się gości i relaksuje. Dlatego bardzo ważne jest wybranie odpowiednich mebli wypoczynkowych, które zapewnią komfort podczas użytkowania.  
09:56, 08.01.2021
Bardzo ważnym elementem dla prawidłowego działania akwarium jest uzyskanie jak najsilniejszej filtracji. Jeśli dostarczamy do akwarium CO2, czy to w postaci gazowej, czy płynnej, albo na przykład nawozimy, konieczna jest filtracja, która pomoże nam pobudzić wodę, a tym samym przetransportować CO2 i nawóz do roślin. Gdy woda nie wiruje wokół roślin i nie dostarcza niezbędnego nawozu, liście stopniowo obumierają. Jeśli nasze liście w dużej mierze gniją, mamy w wodzie dużo amoniaku, który może wspomagać tworzenie się glonów, co oczywiście jest niepożądane.
14:44, 04.01.2021
Zabiegi kosmetyczne to coraz bardziej popularne działania, dzięki którym możliwa jest poprawa wyglądu oraz samopoczucia czy samoakceptacji. Wiele z działań wpływa również na zdrowie oraz funkcjonowanie organizmu. Niektóre z nich przyciągają wzrok innych, dzięki czemu kobieta staje się bardziej pewna siebie. Jednym z popularnych zabiegów jest przedłużanie i zagęszczenie rzęs. Na czym polega terapia? Jakie narzędzia wykorzystywane są do tego rodzaju działań? Które metody pozwalają cieszyć się pięknym i czarującym wzrokiem?
13:53, 04.01.2021
Oczekiwania konsumentów wobec nowoczesnych technologii, m.in. nieograniczonego dostępu do Internetu stale rosną. Potrzeba coraz szybszej transmisji przyczyniła się do rozwoju innowacyjnych systemów domowego przesyłu danych zwanego FTTH, czyli Fiber to the home. Ideą sieci światłowodowej jest dostawa światłowodu bezpośrednio do poszczególnych gospodarstw domowych, bez stacji pośrednich. Wcześniejsze systemy dostarczały łącze do konkretnego budynku lub stacji i dopiero za ich pośrednictwem kabli odbiorca finalny mógł korzystać z transferu. Technologia światłowodowa to system przeźroczystych włókien szklanych i innych tworzyw sztucznych. Dane przesyłane są za pomocą światła, co zapewnia błyskawiczną transmisję.
12:46, 03.01.2021
Każdy doskonale wie, jak wygląda tradycyjny klimatyzator. Składa się on z dwóch części, wewnętrznej i zewnętrznej, które połączone są ze sobą specjalnie zaprojektowaną instalacją. W domu użytkownik widzi jedynie moduł nadmuchujący powietrze i nic poza tym. Czymś zupełnie innym jest jednak klimatyzacja przenośna. Czym się ona charakteryzuje, a także czy warto się na taki właśnie model zdecydować? Czy jest on lepszy niż wersja stacjonarna?
09:32, 24.12.2020
Zastanawiasz się nad wzięciem kredytu gotówkowego? Przeczytaj poniższy wpis, aby dowiedzieć się m.in. czym charakteryzuje się kredyt gotówkowy, jak znaleźć najbardziej korzystną ofertę, na co zwrócić uwagę decydując się na ten rodzaj pożyczki?
00:00, 22.12.2020
Oferta producentów narożników jest obecnie coraz większa. Mebel ten charakteryzuje się tym, że jest bardzo uniwersalny. Niektóre modele możemy nawet dowolnie formować według naszych preferencji. Najczęściej wyróżniamy takie rodzaje narożników, jak te o niezmiennej konstrukcji, składające się z dwóch elementów, kilku elementów czy nawet całe komplety mebli. Na jaki więc warto się zdecydować? Tego dowiecie się poniżej!
08:56, 21.12.2020
Łóżka piętrowe młodzieżowe to niejednokrotnie urealnienie snów nastolatka. Poza tym spełniają także wysoce praktyczną funkcję - pozwalają na zwolnienie przestrzeni w pokoju. Niezależnie od tego, czy w kręgu Twoich zainteresowań i potrzeb jest pojedyncze łóżko piętrowe czy może dwuosobowe łóżko piętrowe - Dostawcamebli.pl dostarczy Ci wiele rozwiązań szytych na miarę. Jest to odpowiednia propozycja nie tylko dla rodzin, w których jest kilkoro dzieci - również jedynacy skorzystają na takim rozwiązaniu i docenią atuty piętrowego łóżka. Nowoczesne wykończenia i wiele modeli pozwoli dobrać odpowiedni wariant.
08:49, 21.12.2020
W obecnych czasach dostęp do wysokiej jakości artykułów elektrotechnicznych jest niezbędny dla wielu przedsiębiorców działających w całkowicie odmiennych dziedzinach. Nic więc dziwnego, że każdy z nich poszukuje hurtowni elektrycznej, która zapewni wszystkie potrzebne produkty przy jednocześnie korzystnych cenach. Nie czekaj więc i dowiedz się już teraz, jak ją znaleźć...
08:41, 21.12.2020
Minął tydzień od dnia podania do publicznej wiadomości stanowiska KNF w sprawie kredytów frankowych, tj. wyjścia z propozycją przekształcenia tych umów w tradycyjne kredyty złotowe oprocentowane na stopie WIBOR. Wypowiedziało się już w tej kwestii wiele osób i instytucji jednak faktycznie jesteśmy ciągle w punkcie wyjścia. Obecnie dalsze działania zależą od zarządów banków. Pytanie czy zdecydują się one na wyjście z propozycją ugodową do swoich klientów. Potem pojawi się pytanie – czy owi klienci zaproponowane ugody zaakceptują.
00:01, 18.12.2020
Zakupy, porządki, przygotowanie wigilijnych potraw - lista rzeczy do zrobienia przed świętami jest długa. Warto jednak na chwilę zatrzymać się, a także podzielić się magicznymi chwilami i powalczyć o nagrody. Jak to zrobić? 
12:54, 16.12.2020
Założenie restauracji to marzenie niejednego kucharza. Lokal o najlepiej odpowiadającym mu profilu i wystroju, dopracowane, samodzielnie menu, bycie gospodarzem i managerem – marzenia kucharza o własnej gastronomii zwykle znacznie wybiegają poza jego codzienną rolę. Dowiedz się, jak prezentują się plany na własny biznes w zderzeniu z rzeczywistością i czy rzeczywiście lepiej prowadzić własną restaurację, czy raczej pracować na etacie w lokalu należącym do kogoś innego.
REKLAMA