Zamknij
REKLAMA

Jakie usługi oferuje wirtualne biuro w Warszawie?

07:33, 25.03.2019 | materiały partnera

Wirtualne biuro oferuje takie usługi jak prestiżowy adres, pomoc księgowej i przechowanie dokumentów. Czego jeszcze możesz oczekiwać po e biurze?

Odbiór i przesyłanie korespondencji – jeśli nie masz duszy biurokraty

Usługi świadczone przez wirtualne biuro w Warszawie są od tego, aby uwolnić Cię od zajmowania się przychodzącymi listami, oferując kompleksowe usługi biurowe. A wszyscy wiemy, jakie to jest męczące, jeśli na przykład ktoś przyśle list polecony. Jeśli go nie odbierzesz, to listonosz zostawia kartkę, że trzeba dwadzieścia kilometrów jechać do najbliższej poczty. Jaka to niewygoda! A z odbiorem osobistym listów jest jeszcze większy problem, bo trzeba tu coś podpisać, to tam coś wypełnić. I jeszcze trzeba czasem paczkę wysłać, gdy się prowadzi firmę. Papierki, papierki, papierki... Uwolnisz się od nich, korzystając z usług e biura.

Odbiór i obsługa skrzynki mailowej - jeśli nie lubisz odpowiadać na maile

Jeśli jesteś biznesmenem, masz vloga lub chociażby prowadzisz jakiś projekt to wiesz, że na maila przychodzi często dużo wiadomości. Chociażby od fanów. Albo po prostu od kontrahentów. Wypadałoby każdemu z nich odpisać, bo każda znajomość może w przyszłości zaprocentować. Ale sam wiesz, że nie sposób jest każdemu odpowiedzieć oraz że często jest to zwyczajnie nudne, bo wiąże się to z siedzeniem przez kilka godzin przed komputerem. BiuroKamienica.pl Wirtualne biuro Warszawa uwolni Cię od tej przykrej konieczności odpowiadania na maile, gdyż właśnie taką usługę ma w swojej ofercie.

Pomoc księgowa czyli nudna papierkologia

To kolejna znienawidzona rzecz przez biznesmenów – podliczanie przychodów. I odliczanie ulg, odliczanie podatków, dzielenie, mnożenie, wypełnianie e-pitów, wreszcie comiesięczne wysyłanie składek chorobowych i emerytalnych.

Owszem, jest to potrzebne, ale zajmuje dużo czasu i pochłania trochę nerwów. Szczególnie jeśli ktoś nie jest urodzonym biurokratą. We wszystkim tym zastąpi Cię Twoja wirtualna księgowa.

Przechowywanie dokumentów czyli lepiej w segregatorze niż na parapecie

Dokumentów potrafi być mnóstwo. Tygodniami, miesiącami potrafią się gromadzić w szafie, na podłodze, czasami chowamy je na parapecie. Kto to wszystko ogarnie, kto to wszystko poukłada? Oczywiście zrobi to za Ciebie Twoje nowoczesne wirtualne biuro w Warszawie mające w swojej bogatej ofercie właśnie przechowywanie dokumentów.

Rejestracja firmy – dla tych, którzy boją się wystartować

A może nie masz jeszcze firmy? Ale chciałbyś mieć, ale rejestracja w KRS, ZUS, US czy GUS Cię przeraża. Przeraża Cię na tyle, że odkładasz założenie firmy miesiącami. W tym także Twoje e biuro potrafi Cię wyręczyć, bo w pakiecie usług standardowego biura wirtualnego jest właśnie rejestracja przedsiębiorstwa.

Doradztwo prawnicze, informatyczne, itp. - pomoc w każdej chwili

Dobrze jest być otoczonym wianuszkiem doradców, którzy w razie czego zaoferują pomoc. Wirtualne biuro w Warszawie ma to do siebie, że dysponuje ofertą różnych doradców. Czyli gdy nagle potrzebny będzie Ci prawnik, aby przejrzeć podsuniętą Ci przez kontrahenta umowę poufności, Ty kontaktujesz się ze swoim wirtualnym biurem, które gwarantuje Ci prawnicze doradztwo.

Biuro do wynajęcia na spotkanie biznesowe

Na spotkanie biznesowe albo szkoleniowe. Czyli coś dla tych, którzy organizują szkolenia, ale nie chcą wynajmować sali na cały miesiąc, bo zwyczajnie nie mają tyle zleceń. Albo chcą być wolni i pracować wtedy, kiedy zechcą. Biuro do wynajęcia jest też świetną propozycją dla biznesmenów lub początkujących biznesmenów, którzy pragną spotkać się w atrakcyjnym biurowcu w celu omówienia projektu.

Użyczenie adresu – jeśli chcesz sobie dodać prestiżu

Nie zapominajmy o podstawowej usłudze świadczonej przez wirtualne biuro w Warszawie. Oferta wynajmu adresu jest idealnym rozwiązaniem, jeśli pracujesz w domu i potrzebujesz prestiżowego miejsca zameldowania firmy. 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone