Zamknij
REKLAMA

Nowoczesny model smartfona LG – innowacyjne funkcje i najwyższa jakość

13:06, 04.04.2019 | materiały partnera

Misją firmy LG jest dostarczanie innowacyjnych, wygodnych rozwiązań z zakresu komunikacji i multimediów. Koncern LG stara się nieustannie opracowywać nowoczesne urządzenia, które starają się sprostać stale rosnącym wymaganiom dzisiejszych klientów. Z myślą o nich powstał jeden z najbardziej popularnych smartfonów LG V30 64GB Niebieski, który spełnia wymagania nieprzeciętnego użytkownika telefonów komórkowych.

Smartfon LG V30 – niezwykły design i wysoki standard

Nowoczesny smartfon LG wygląda niezwykle nowocześnie dzięki szklano-metalowej obudowie i wąskim ramkom. Prestiżowy charakter i doskonała prezencja to główne wyznaczniki stylu tego innowacyjnego urządzenia. Smartfon LG V30 64GB Niebieski posiada certyfikat IP68 i tzw. militarny standard odporności MILSTD-810G. Oznacza, że w trakcie projektowania tego smartfona uwzględniono skrajne temperatury oraz niekorzystne dla urządzeń elektronicznych warunki, takie jako podwyższona wilgotność oraz wysokie zapylenie. 

Innowacyjny wyświetlacz OLED FullVision i dokładny ekran

 Wyświetlacz LG OLED stworzony przez projektantów z zespołu LG charakteryzuje się znakomitą jakością obrazu, która podkreśla szczegóły i doskonale odwzorowuje kolory. Technologia FullVision oraz nowoczesny, 6-calowy ekran zapewniają doskonały odbiór filmów czy seriali. To świetny smartfon nie tylko dla wielbicieli gier ze względu na optymalną przestrzeń roboczą, lecz również dla wszystkich korzystających z tego urządzenia jak z ne-czytnika. Smarfon LG V30 64GB Niebieski pozwala na wyświetlanie treści w czytelny sposób, a ponadto umożliwia współpracę z wieloma aplikacjami jednocześnie. Ekran w tym modelu smartfona zapewnia większą precyzję oraz lepszą nawigację. Zupełnie nowa funkcja Emotional Haptic daje możliwość swobodnej obsługi aplikacji nawet jednym palcem. Smartfony marki LG dostępne są na stronie https://bestcena.pl/telefony/lg-v30-64gb-niebieski.

Aparat fotograficzny z super jasnym obiektywem Crystal Clear

Wbudowany w smartfon LG aparat fotograficzny zapewnia wysoką jakość fotografii, które będą znacznie wyraźniejsze i bardziej naturalne, dzięki zastosowaniu optymalnego światła. Główny aparat o rozdzielczości 16 Mpix wyposażono w szklany obiektyw o jasności f/1.6. Zastosowany obiektyw Crystal Clear to najjaśniejszy obiektyw, jaki kiedykolwiek zastosowano w smartfonie. Posiada on również obiektyw o największym otworze względnym spośród istniejących dotychczas smartfonów, co w praktyce oznacza, że do matrycy aparatu dociera o 25% więcej światła. Przejrzyste szklane soczewki obiektywu znakomicie rejestrują obrazy, które wyglądają jak żywe.

Lepsza jakość zdjęć

Dzięki tym parametrom poprawia się jakość zdjęć oraz ekspozycji. Drugi aparat 13 Mpix posiada szerokokątny obiektyw pozwalający na wykonywanie efektownych zdjęć panoramicznych. Wszelkie zniekształcenia przy krawędzi kadru są automatycznie eliminowane, dlatego jakość tych ujęć jest wyjątkowo dobra. Kamera 5Mpix z szerokim obiektywem umieszczona z przodu smartfona gwarantuje efektowne selfie oraz wykonywanie atrakcyjnych zdjęć wspólnych z małej odległości .

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone