Zamknij
REKLAMA

Jak znaleźć najlepszy hotel dla psa?

13:25, 08.04.2019 | artykuł sponsorowany

Psie hotele cieszą się dzisiaj dużym zainteresowaniem. To dobry wybór wtedy, gdy musimy wyjechać, ale nie możemy z nikim pozostawić swojego pupila. Jak wybrać dobry hotel dla psa? Jakie warunki powinien oferować? Gdzie szukać najlepszych psich hoteli?

Gdy nie możemy sprawować opieki nad psem, możemy poprosić o to bliską nam osobę. Jeżeli także ta opcja nie wchodzi w grę, rozwiązaniem może być hotel dla psa.

Znalezienie dobrego psiego hotelu nie jest jednak takie proste. Na co zwrócić szczególną uwagę? Zapraszamy do sprawdzenia porad przygotowanych przez serwis http://25fps.pl/!

Czy hotel dla psa to bezpieczne miejsce dla czworonoga?

Hotele dla psów to firmy, które zajmują się świadczeniem usług profesjonalnej opieki 24h dla zwierząt. Są przystosowane do ich obecności – zapewniają właściwe warunki, atrakcje dla zwierząt, dodatkowe usługi weterynaryjne, dlatego nasz pupil może bezpiecznie zaczekać tam na nasz powrót.

Możemy spotkać się z przekonaniem, że umieszczenie psa w hotelu jest naganne, ale w rzeczywistości to bardzo dobry wybór, gdy nie możemy zapewnić zwierzęciu innej opieki podczas naszej nieobecności.

Gdzie szukać dobrego hotelu dla psa?

Najlepiej skoncentrować się na tych hotelach dla psów, które znajdują się blisko naszego miejsca zamieszkania. Wtedy sama podróż do celu także nie trwa długo, więc zwierzę nie jest nadmiernie zestresowane.

Dzisiaj pomocne informacje o hotelach dla psów można znaleźć przez internet. W sieci znajdziemy także wiadomości przesłane przez klientów takich placówek – możemy wtedy dowiedzieć się, czy rzeczywiście cechują się wysoką jakością i są rekomendowane.

Oczywiście, warto zapytać także bliskich – być może korzystali już z takiej usługi i mogą polecić dobry hotel dla zwierząt?

Jak sprawdzić, czy psi hotel rzeczywiście jest godny zaufania?

Jak wskazaliśmy wcześniej, warto zwracać uwagę na rekomendacje – pozytywne opinie na temat danego miejsca będą najlepszym potwierdzeniem, że warto z niego skorzystać.

Jeżeli jednak nie chcemy polegać tylko na rekomendacjach innych, warto także samemu przyjrzeć się hotelowi dla psów. Najlepiej zrobić to osobiście – możemy wtedy zobaczyć, jakie warunki panują na miejscu.

Zwróćmy uwagę na wielkość boksów, w których znajdują się czworonogi, na dostęp do pożywienia oraz wody, na podejście do zwierząt.

Zanim skorzystasz z psiego hotelu – co przygotować?

Gdy na podstawie zdobytych informacji jesteśmy już całkowicie przekonani, żeby skorzystać z danej oferty, po prostu zadzwońmy do hotelu i zarezerwujmy miejsce dla swojej pociechy. W okresie wakacyjnym zainteresowanie takimi usługami rośnie, więc swoją rezerwację warto wykonać z wyprzedzeniem.

Co należy zabrać do hotelu dla psa? Przede wszystkim w takiej „wyprawce” powinny znaleźć się karma, z której korzystamy, zabawki psa, jego legowisko, gdy zwierzę z niego korzysta.

Niektóre hotele dla psów zapewniają wyżywienie – takie newsy można znaleźć na ich stronach internetowych. Pamiętajmy jednak o tym, że koszty pobytu psiaka będą wyższe wtedy, gdy nie będzie jadł swojej karmy z domu. Aby uniknąć takich wydatków, zabierzmy własną karmę.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone