Zamknij
REKLAMA

Poczekalnia to także ważne pomieszczenie. Urządź je odpowiednio!

09:26, 11.04.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Właściwie urządzona siedziba firmy nie tylko stanowi dobre miejsce do pracy, ale także jej wizytówkę, może wspierać prowadzone na innych polach działania marketingowe. Warto zadbać o to, by każdy, kto przekroczy nasz próg nie miał wątpliwości, że trafił do profesjonalistów, którzy nawet jeśli wciąż nie są liderem w danej branży, to nieustannie kontynuują marsz ku pewnemu zwycięstwu, a przy okazji stanowią zespół, z którego usług chce się korzystać bądź z nim współpracować.

Porządek zawsze robi dobre wrażenie

Strefa oczekiwania, z której korzystać będą wszyscy nasi goście, a więc m.in. klienci, kontrahenci, czy kandydaci do pracy, musi być miejscem, które pozwoli uzyskać korzystne pierwsze wrażenie i zbudować zaufanie do danego podmiotu, a jednocześnie zapewniać wygodę, co oznacza także łatwość komunikacji ze znajdującymi się w niej ludźmi i przemieszczania się. Z punktu widzenia recepcji, jeśli w danym miejscu taka istnieje, wszystko powinno być w zasięgu wzroku, a na nią samą powinni trafiać goście wchodzący do wnętrza. Będzie dobrze, jeśli przestrzeń przeznaczona dla osób oczkujących nie zostanie umieszczona zanadto na uboczu, jednocześnie jednak warto dążyć do uniknięcia dyskomfortu związanego ze znajdowaniem się bezpośrednio przy miejscu, w którym odbywa się najbardziej intensywny ruch. Ważne jest ponadto, by we wnętrzu panował porządek i nie dezorientowało ono przybyłych gości.

Charakter pomieszczenia w dużej mierze zależy oczywiście od rodzaju prowadzonej przez dane przedsiębiorstwo czy inny podmiot działalności i charakteru wizyt, jakie będą odbywać korzystający z niego ludzie – im bardziej liczne będą, tym na dalszy plan może schodzić kwestia komfortu, choć oczywiście ostatecznie zależy to od woli osób projektujących konkretną aranżację.

Chwal się każdym osiągnięciem

Miejsce to, stanowiące jeden z pierwszych widoków, jakie ukazywać się będą oczom stykających się z danym przedsiębiorstwem osób, musi mieć charakter reprezentacyjny, jednocześnie jednak w mniejszym stopniu podlega jakimkolwiek sztywnym zasadom aranżacji, niż biura. Warto więc zastosować bardziej wyrafinowany wystrój, w którym dominującym elementem może być logotyp czy nazwa, do czego znakomicie nadają się np. litery 3D. Poczekalnia to także znakomite miejsce do tego, by chwalić się wszystkimi dotychczasowymi osiągnięciami. Zależnie od przedmiotu działalności, mogą to być np. zdjęcia realizacji, czy inna ekspozycja tego rodzaju. Ważne, by jej wykonanie było harmonijnie dopasowane do otoczenia. Warto więc sięgać po odpowiednie do danej przestrzeni systemy wystawiennicze. Jak można przekonać się np. przeglądając ofertę dostarczającej m.in. nośniki reklamowe i ekspozycyjne firmy Omega System, wybór tego rodzaju wyrobów jest dziś bardzo szeroki i obejmuje np. systemy linkowe, wolnostojące, czy popularne ramki zatrzaskowe. Dzięki temu wystarczy rzut oka, by po przestąpieniu naszego progu mieć wyobrażenie na temat naszych atutów. Akcesoria tego typu oczywiście mogą także znakomicie pełnić funkcje informacyjne.

(materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone