Zamknij
REKLAMA

Sala weselna

13:02, 26.04.2019 | materiały partnera

Najważniejszy dzień Państwa drogi dla nas również jest wyjątkowy! Dzień, w którym dwoje ludzi wkracza na wspólną drogę życia z pewnością wymaga odpowiedniej oprawy. Doskonale wiemy, jak ważny jest każdy szczegół w tym uroczystym dniu. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby uroczystość, którą powierzają Państwo również w nasze ręce – cechowała się najwyższą jakością.

Składowe naszego sukcesu

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu przyjęć weselnych, dlatego wiemy, jakie czynniki składają się na sukces. Do Państwa dyspozycji oddajemy nasze sale, nad których aranżacją i wystrojem czuwają odpowiedni do tego fachowcy. Zdajemy sobie sprawę, że choć piękne wnętrze to powód do domy, to jednak tylko częściowy triumf. Dlatego też zatrudniamy najlepszych kucharzy, którzy zadbają, aby podczas weselnej zabawy goście mogli docenić również pyszne jedzenie, którego z pewnością będzie pod dostatkiem.  Nasi kelnerzy pozostają do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania przyjęcia weselnego.

Nie zapominamy również o najmłodszych gościach, którzy przybędą świętować z Państwem ten dzień. Specjalnie dla nich udostępniamy plac zabaw znajdujący się przy naszym obiekcie. Zdobyte przez lata doświadczenie nauczyło nas, że nasi mali goście stawiają przede wszystkim na zabawę, więc dla nich oferujemy specjalne upusty.

Swoją ofertę rozbudowaliśmy o jeszcze jeden aspekt. Jeśli Państwa życzeniem jest zorganizowanie ślubu – udostępniamy w tym celu specjalne przystosowany ogród, który z pewnością urzeknie Państwa swoim urokiem.

Zdecydujmy jak będzie wyglądał najpiękniejszy dzień Waszego życia!

To Państwa dzień, dlatego też wszelkie szczegóły uroczystości będziemy ustalać wspólnie. Nasi menadżerowie sal z pewnością posłużą Państwu swoim doświadczeniem, ale to do Państwa będzie należało decydujące słowo. Spis dań, które zaserwujemy podczas Państwa wesela, zostanie ustalony odpowiednio wcześniej podczas wspólnego spotkania.

Zorganizujmy ten dzień wspólnie!

Do Państwa dyspozycji oddajemy naszą stronę internetową, na której odnajdą Państwo zdjęcia sal weselnych. Dla wygody umieściliśmy tam również podstawowe parametry sali. Nasza witryna oferuje również możliwość sprawdzenia wolnych terminów i cen na najbliższe lata. Świętujcie ten dzień z nami – w Lublinie!

Jeśli interesuje Cię sala weselna Lublin – nasz lokal spełni Twoje oczekiwania!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone