Zamknij
REKLAMA

Co warto wiedzieć przed zabiegiem powiększania ust

14:19, 30.04.2019 | materiały partnera

Dbanie o własny wygląd już dawno przestało nosić znamiona pychy. Praca nad atrakcyjną sylwetką czy zdrowo wyglądająca skórą pozwala wyraźnie zwiększyć pewność siebie, a co za tym idzie, zwiększyć codzienny komfort i satysfakcję z życia. W niektórych przypadkach nie da się jednak samodzielnie zmienić tego, co przyniosła matka natura. Różnorodne defekty lub po prostu niezadowolenie z jakiejś cechy wyglądu może sprawić, że jednostka stanie się wstydliwa i niepewna siebie. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna może skutecznie pomóc takim sposobom. Jednym z zabiegów na które decyduje się sporo osób jest powiększanie ust.

Powiększanie ust - o czym warto wiedzieć?

Przede wszystkim dobrze jest zdawać sobie sprawę, że nowoczesne metody są bezpieczne i przynoszą efekty, które nie mają nic wspólnego z efektami widocznymi na twarzach celebrytów i celebrytek gustujących w silikowowych wypełniaczach. Obecnie przy zabiegu powiększania ust najczęściej stosuje się kwas hialuronowy., a efekty są bardzo naturalne.

Podczas zabiegu używa się znieczulenia miejscowego, co pozwala pacjentowi lub pacjentce zaraz po wizycie w gabinecie udać się do domu. Efekt wypełnienia utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie następuje naturalne metabolizowanie kwasu hialuronowego przez organizm. Oznacza to, że utrzymanie efektu wiąże się z regularnymi zabiegami.

Kiedy można zdecydować się na zabieg medycyny estetycznej?

Profesjonalna placówka na początku wykluczy wszelkie przeciwwskazania do zabiegu. Zaliczyć można do nich np. obniżoną odporność, opryszczkę, przyjmowanie niektórych leków czy choroby autoimmunologiczne. Specjalista powinien poinformować również o ewentualnych powikłaniach. Wybierając gabinet warto kierować się opiniami. Coraz więcej miejsc oferuje tego typu usługi, więc dobrym pomysłem jest wpisanie w wyszukiwarkę np. "powiększanie ust lublin" i wybranie profesjonalnej, cieszącej się prestiżem placówki.

Powiększanie ust za pomocą wypełnienia z kwasu hialuronowego jest bezpieczne. Każda decyzja dotycząca zabiegów medycyny estetycznej powinna być jednak poprzedzona zdobyciem wyczerpujących informacji o zabiegu, wykonujących go specjalistach, przeciwwskazaniach, zaleceniach po zabiegu oraz o możliwych powikłaniach.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone