Zamknij
REKLAMA

Bukmacherzy w Polsce - z kim warto grać?

08:33, 13.05.2019 | artykuł sponsorowany

Świat zakładów bukmacherskich jest dynamiczny, żywy i bogaty w różnorodne, czasem bardzo niszowe dyscypliny. Aby sprawnie się w nim poruszać potrzebujemy nie tylko dobrej platformy i godnego zaufania bukmachera. Możliwość zgarnięcia różnych bonusów i dodatkowych atrakcji również jest istotną rzeczą, która przyciąga nas do konkretnego operatora. Jak zatem wybrać, z kim warto grać i gdzie szukać informacji na temat konkretnych platform do zakładów?

  1. Przeglądaj listy i zestawienia
  2. Nie zapomnij o komentarzach i opiniach
  3. Śledź nowinki związane z branżą zakładów wzajemnych

Przeglądaj listy i zestawienia

Podobnie jak w przypadku rankingów OC, kredytów na mieszkanie czy najlepszych wydarzeń kulturalnych w danym roku, tak samo wiele stron tworzy zestawienia dla operatorów świadczących usługi bukmacherskie. Dużą zaletą takich artykułów jest zwykle ich zwięzłość i bardzo precyzyjne punktowanie zarówno zalet, jak i wad każdego operatora. Przeglądając podobne rankingi dla platform świadczących zakłady wzajemne możemy wiele się dowiedzieć, nie poświęcając na lekturę i analizę zbyt dużo czasu. Jest to szczególnie przydatne, gdy dopiero chcemy zacząć przygodę z obstawianiem zakładów lub gdy lubimy polować na promocje i inne atrakcje.

Nie zapomnij o komentarzach i opiniach

Bukmacherzy w Polsce są szeroko komentowani zarówno na forach tematycznych czy pod wizytówkami firmy w wyszukiwarce, jak i za pomocą mediów społecznościowych czy po prostu na żywo, w rozmowach. Przeglądanie opinii co jakiś czas da nam nie tylko ogólne pojęcie o wybranej platformie, ale także ułatwi uniknięcie przeoczenia jakiejś ważnej informacji, np. dotyczącej promocji czy tymczasowych problemów technicznych. Opiniami warto się również dzielić, tak aby inni, być może mniej doświadczeni gracze, również mogli znaleźć dla siebie jakieś źródło informacji.

Śledź nowinki związane z branżą zakładów wzajemnych

Możemy to robić na wiele sposobów - subskrybując blogi tematyczne czy kanały na YouTube, należąc do grona fanów jakiegoś fanpage'a na Facebooku czy po prostu przeglądając strony dedykowane zakładom bukmacherskim. Te ostatnie są najlepsze szczególnie na początek naszej przygody z zakładami, ponieważ współtworzą je osoby już doświadczone, które mają dużą wiedzę na zadany temat. Nie musimy jednak ograniczać się do jednego źródła informacji, a wręcz przeciwnie - kilka różnych miejsc będzie dostarczało nam więcej dokładnych, potwierdzonych i przede wszystkim prawdziwych informacji, niż jedno niepewne.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone