Zamknij
REKLAMA

Pożyczki przez internet - sposób na gotówkę

11:12, 13.05.2019 | artykuł sponsorowany

Prawie każdy miał w życiu sytuację, w której w krótkim czasie potrzebował zdobyć sporą sumę pieniędzy. Jeszcze niedawno trudno byłoby uwierzyć w możliwości, jakie oferują dzisiaj firmy pożyczkowe. W prosty i szybki sposób możesz zdobyć pieniądze - rozwiązaniem są pożyczki online.

  1. Pożyczki przez internet - na raty
  2. Kiedy pożyczka może być przydatna?
  3. Pożyczki przez internet

Pożyczki przez internet - na raty

Pożyczki online na raty to bardzo prosty sposób na szybką gotówkę w twoich rękach. Wiele ludzi bardzo często myli pojęcia pożyczek ratalnych i kredytu. Najważniejszą cechą odróżniającą je, jest konieczność określenia celowości  zaciągania kredytu - pożyczka tego nie wymaga. Kredytów udzielają jedynie banki i najczęściej wymagają wtedy dostarczenia dużej ilości dokumentów, po których przejrzeniu zostanie podjęta decyzja. Niestety ten proces często trwa nawet kilka dni, a nierzadko ostateczna decyzja okazuje się negatywna.  Pożyczki pozabankowe nie mają takich wad. Często w ostatecznym rozrachunku opłaty za taką usługę będą kosztowały cię więcej, ale jest to cena za szybką obsługę i komfort zachowania dla siebie wiedzy o celu pożyczki.

Kiedy pożyczka może być przydatna?

Prowadzenie własnej działalności ma wiele plusów, ale również generuje wiele zagrożeń. W sytuacji, w której osoba jest muzykiem freelancerem, ale w pewnym momencie drogi instrument zostanie jej skradziony lub zniszczony - jeżeli nie ma pokaźnego zasobu pieniędzy to zostaje bez narzędzia do pracy, a tym samym bez możliwości zarobku. Z rozwiązaniem przychodzą pożyczki ratalne. Pieniądze są dostępne praktycznie od ręki, tak że nawet w przeciągu kilkunastu minut znajdą się na twoim koncie. Z łatwością możesz skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki dedykowanej do wyszukiwania najlepszych dla klienta ofert - na przykład money24.pl.

Pożyczki przez internet

W zależności od potrzeb, przed podjęciem ostatecznej decyzji warto, żebyś zastanowił się jakie dokładnie sumy potrzebujesz i w jakim czasie będziesz w stanie spłacić zadłużenie. W zależności od decyzji, najlepiej sprawdzi się inna oferta. Dostępne są pożyczki:

  • pożyczki od 18 lat - dla osób które posiadają dowód
  • pożyczki bez BIK - doskonałe rozwiązanie dla osób, które znalazły się już kiedyś w sytuacji, kiedy w wyniku zbyt długiego opóźnienia w płatnościach, trafiły do BIKu. Najczęściej jest to główny argument przy odpowie możliwości pożyczki przez bank. Oferta “pożyczek bez BIK” zakłada, że usługodawca nie będzie sprawdzał BIK-u.
  • pożyczki na raty miesięczne to opcja dla osób, które potrzebują skorzystać z oferty pożyczki na większe kwoty. Raty należy spłacać co miesiąc (od dwóch do 48 miesięcy), a kwoty, które można wybrać wahają się od 5 do 25 tysięcy złotych.
(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone