Zamknij
REKLAMA

Rozpoczęcie kolejnego sezonu Ekstraklasy

08:30, 18.07.2019 | artykuł sponsorowany

Początek kolejnej Ekstraklasy to również początek obstawiania zakładów, kto tym razem zostanie zwycięzcą. Wraz z chęcią wygranej idzie całkiem konkretna porcja adrenaliny, jaka towarzyszy nam przy sprawdzaniu, czy kupony okazały się być wygrane. Gdzie zatem możemy bezpiecznie i legalnie obstawiać zakłady? Jak wybrać dobrego bukmachera? I w końcu najważniejsze - co możemy zrobić, aby znacząco podnieść nasze szanse na poprawne wytypowanie wyników?

1. Mecze Ekstraklasy - gdzie obstawiać zakłady

2. Jak obstawiać, aby wygrać?

3. Jak wybrać dobrego, godnego zaufania bukmachera?

Mecze Ekstraklasy - gdzie obstawiać zakłady

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych sportów w naszym kraju, więc każdy bukmacher posiada ją w swojej ofercie dyscyplin sportowych. Gdy już zdecydujemy, na jakiej platformie chcemy się bawić, nie pozostaje nam nic innego jak złożenie depozytu i rozpoczęcie szaleństw typowania, sprawdzania i wygrywania. O tym, gdzie najlepiej typować mecze Ekstraklasy i w jaki sposób to robić, aby wyszło dobrze, dowiesz się oglądając mecze na żywo i będąc na bieżąco z wszelkimi nowinkami dotyczącymi zakładów. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają także "podglądanie" kuponów innych osób, dzięki czemu możemy łatwo dowiedzieć się, w jaki sposób inni próbują obstawić wyniki meczów i spotkań.

Jak obstawiać, aby wygrać?

Decydując się na rozpoczęcie przygody z zakładami wzajemnymi musimy przede wszystkim pamiętać, że wiedza to potęga. Im więcej wiemy na temat wybranego przez nas sportu czy wydarzenia - jak np. w tym przypadku, Ekstraklasy - tym lepiej dla nas. Wyposażeni w rozległą wiedzę w danym temacie będziemy w stanie lepiej i celniej przewidywać wyniki spotkań czy inne parametry, na które przeznaczymy kupon. Jak zatem zdobywać wiedzę? Najprostszym i najtańszym sposobem jest po prostu oglądanie wybranej dyscypliny, a także szukanie wszelkich informacji na stronach i blogach dedykowanych tej dziedzinie sportu.

Z drugiej strony, wiedza o samym sporcie to nie wszystko. Na pewno nie zaszkodzi nam, jeżeli poznamy kilka strategii obstawiania zakładów, jakie możemy znaleźć dokładnie rozpisane i wyjaśnione na forach i stronach poświęconych zakładom. Warto również przejrzeć typy bukmacherskie, zanim obstawimy nasze własne.

Jak wybrać dobrego, godnego zaufania bukmachera?

Zanim założymy konto na platformie, powinniśmy podjąć pewne kroki. Po pierwsze musimy sprawdzić, czy dany bukmacher działa w Polsce legalnie, a więc czy posiada odpowiednie zezwolenie Ministra Finansów. Po drugie, bezwzględnie musimy zapoznać się ze wszelkimi regulaminami, warunkami korzystania z usługi i innymi dokumentami dostępnymi na stronie bukmachera. Jeżeli nas to interesuje, możemy także sprawdzić, czy dany operator działa tylko online, czy może ma również punkty stacjonarne - czasem jest to istotne, jeżeli nie mamy akurat możliwości wpłacić depozytu, a jednak chcemy zagrać.

Większość legalnie działających bukmacherów ma w swojej ofercie szereg promocji, bonusów i programów mających zachęcić nowych graczy do skorzystania z oferty. Jeżeli więc już wybraliśmy operatora i chcemy założyć konto na jego platformie, warto sprawdzić, czy nie łapiemy się na jakieś dodatki. Często są to dodatkowe pieniądze do wpłaconego depozytu, kupon bez ryzyka czy zwielokrotnienie wygranej. Zapoznanie się z ofertą leży więc w naszym interesie. Niektórzy bukmacherzy umożliwiają także obstawianie zakładów live, co jest ciekawą opcją dla wszystkich tych, którzy poszukują jeszcze większej adrenaliny podczas typowania wyników, a także chcą spróbować, jak to jest obstawiać zakłady jednocześnie oglądając wybrany mecz w telewizji.

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone