Zamknij
REKLAMA

Na co zwrócić uwagę kupując panele podłogowe?

13:03, 03.10.2019 | materiały partnera
Skomentuj

Parametry techniczne, kolorystyka, okres gwarancji, łatwość montażu, V-fuga – zestawienie czynników, na które warto zwrócić uwagę kupując panele podłogowe jest wyjątkowo szerokie. Przed wizytą w sklepie warto dokonać porównania cen i detali przez internet.

Jednym z najpopularniejszych salonów sprzedaży podłóg w Trójmieście – jak i w całym regionie kaszubskim – jest Abler w Gdyni. To sklep i hurtownia prowadzone przez spółkę z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku wnętrz. Firma od lat zapewniająca sprzedaż wysokiej jakości paneli podłogowych jest autoryzowanym dystrybutorem wiodących marek na rynku – m.in. Swiss Krono, Kaindl, AB Premium czy ter Hurne. Szeroka oferta w każdym z ośmiu salonów Abler w Polsce – również w sklepie i hurtowni w Gdyni przy ul. Wendy 7/9 – pozwala doskonale dobrać podłogi do specyfiki każdego wnętrza.

Jak dobrze kupić panele podłogowe

Podstawowym kryterium jest oczywiście kolorystyka – ogólna estetyka wizualna. Ciemne podłogi zmniejszą optycznie wnętrze, ale nadadzą pomieszczeniu elegancji. Jasne – zdecydowanie optycznie powiększą powierzchnię. Oprócz samej szerokiej gamy kolorystycznej, Abler w Gdyni oferuje również spore zestawienie paneli o zróżnicowanym stylu: od nawiązujących do naturalnego drewna przez opcje przypominające betonowe podłoża po ekstrawaganckie kolekcje o niebanalnych rozwiązaniach graficznych.

Oprócz samych barw warto zwrócić uwagę na kwestie techniczne. Dobra klasa ścieralności w przypadku mieszkania czy domu to AC4; wyższa – AC5 – to już opcja o bardzo wysokich parametrach wytrzymałości na zużycie. Większość paneli dostępnych na rynku to już produkty dostosowane również do ogrzewania podłogowego. Ważną kwestią techniczną jest też ich wykończenie. Efektowna V-fuga sprawia, że podłoga po ułożeniu staje się jednolita, spójna wizualnie.

Warto też pamiętać, że Abler w Gdyni zapewnia sprzedaż paneli podłogowych wraz z montażem – taka usługa oznacza realne oszczędności i tylko 8% zamiast 23% podatku VAT na towar.

Porównanie paneli podłogowych przez internet

Szeroką gamę podłóg laminowanych w sieci Abler zobaczyć można wykorzystując serwis internetowy. Z kolei producent – renomowana firma Swiss Krono – zapewnia specjalny aranżator. Po wpisaniu konkretnego dekoru podłogi można wybrać charakter pomieszczenia – od salonu przez kuchnię po sypialnię – by zobaczyć, jak dany wzór sprawdzi się w różnym typie wnętrza. Choć telewizja i internet to spore zestawienie programów i narzędzi do porównania poszczególnych dekorów czy koncepcji wnętrz, najlepszym rozwiązaniem dla osób planujących remont na Kaszubach będzie połączenie możliwości online z wizytą w salonie Abler w Gdyni przy Wendy 7/9.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone