Zamknij
REKLAMA

Twisto. Nowość na rynku usług finansowych

13:15, 20.01.2020 | materiały partnera

Twisto to stosunkowo młoda, bo obecna rynku od niespełna dwóch lat marka, która jednak może sporo namieszać w sektorze finansowym. Oferowany przez nią produkt to bowiem absolutna nowość, a jego szeroka funkcjonalność sprawia, że grono potencjalnych klientów jest naprawdę duże. Jego możliwości coraz częściej doceniają osoby szukające prostego, wygodnego, niezawodnego i taniego sposobu na finansowanie nieprzewidzianych wydatków. Na czym jednak polegają innowacje oferowane przez Twisto? Czy warto się nimi zainteresować? Co o tym startupie sądzą dotychczasowi klienci?

  1. Twisto – na czym polegają jego usługi?

  2. Karta Twisto – gdzie można nią płacić?

  3. Twisto. Opinie klientów o tej usłudze

Twisto – na czym polegają jego usługi?

Działalność Twisto opiera się na innowacyjnym koncepcie polegającym na połączeniu karty kredytowej z kredytem odnawialnym. Kolejną nowością w stosunku do konkurencyjnych, obecnych na rynku już wcześniej produktów jest fakt, że do korzystania z tej usługi nie jest wcale potrzebna karta – wszystkie transakcje odbywają się z wykorzystaniem telefonu komórkowego. Klienci, którzy zaciągną w ten sposób zobowiązanie, na jego spłatę bez konieczności regulowania odsetek mają aż 45 dni. Sama spłata jest bardzo wygodna i może odbyć się zarówno za pomocą tradycyjnego przelewu, jak i BLIK-iem. Proste zasady, długi okres bezodsetkowy oraz innowacyjna forma sprawiły, że chętnych do skorzystania z Twisto nie brakuje.

Karta Twisto – gdzie można nią płacić?

Karta Twisto (a konkretnie zastępująca ją aplikacja) umożliwia płacenie za zakupy wszędzie tam, gdzie honorowane są standardowe karty Mastercard. Jej właściciele mogą więc korzystać z niej w prawie wszystkich działających obecnie sklepach stacjonarnych, a ponadto pokrywać wydatki związane z zakupami w sklepach internetowych. Firma od niedawna oferuje też kartę wielowalutową, w ramach której możemy płacić we wszystkich najważniejszych walutach z całego świata oraz Europy (wśród obsługiwanych walut znalazł się rzecz jasna również złoty).

Twisto. Opinie klientów o tej usłudze

Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów finansowych, przed podjęciem ostatecznej decyzji o skorzystaniu z Twisto należy dobrze ją przemyśleć. Jednym z kluczowych czynników, do których powinniśmy uzależnić swój wybór jest to, co o jakości świadczonych przez firmę usług sądzą osoby, które do tej pory miały już okazję z nich skorzystać. Dotyczące Twisto opinie na szczęście stosunkowo łatwo znajdziemy w internecie – warto szukać ich przede wszystkim na specjalistycznych, branżowych blogach, na których wypowiadają się osoby posiadające fachową wiedzę.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone