Zamknij
REKLAMA

Czy korzystanie z wypożyczalni samochodów jest bezpieczne?

07:16, 24.01.2020 | materiały partnera

Dzięki wypożyczalniom samochodów możesz nie tylko szybko dotrzeć w każde miejsce, ale też nie musisz przejmować się ewentualnymi problemami z autem. Trudno więc zrozumieć osoby, które wciąż nie korzystają z takich usług.

  1. Którą wypożyczalnię samochodów wybrać?
  2. Niezbędne dokumenty przy wypożyczaniu auta
  3. Luksusowe auta dostępne w ofercie wypożyczalni
  4. Oferta aut, które można wypożyczyć
  5. Kiedy opłaca się korzystać z pożyczonego auta?

Wiele z nich twierdzi, że nie mają gwarancji, czy wypożyczenie auta od firmy, która się w tym specjalizuje, nie narazi ich na wysokie koszty oraz ukryte opłaty. Wystarczy jednak, że będziesz postępował zgodnie z poniższymi wskazówkami, a w dowolnym momencie wynajmiesz dobre auto za niewielkie pieniądze.

Którą wypożyczalnię samochodów wybrać?

Branża związana z wypożyczaniem samochodów rozwija się z każdym rokiem i zarówno w Polsce, jak i na świecie przybywa firm, które pozwalają klientom skorzystać z auta w dowolnym terminie. Musisz jednak mieć świadomość tego, że różnice w cenach, jakości obsługi oraz stanu technicznego aut mogą być naprawdę duże. Dlatego też lepiej nie korzystać z niesprawdzonej firmy, bo może się okazać, że trzeba będzie uiścić opłaty, o których na początku nikt klienta nie uprzedził. Zamiast tego sprawdź ofertę firmy, która na świecie działa od 1957 roku, a od 2014 oferuje swoje usługi również w Polsce. Dzięki temu, że firma w krótkim czasie otworzyła ogromną ilość punktów w całym kraju, jest to obecnie najlepsza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku oraz w wielu innych polskich miastach. Ogromną zaletą tak rozbudowanej sieci wypożyczalni jest to, że klient nie musi się martwić, gdzie odda auto. Bez problemu znajdziesz miejsce, w którym będziesz mógł je zostawić. Doświadczenie zdobyte w ciągu kilkudziesięciu lat oraz rozwiązania testowane w ponad 70 krajach pozwoliły natomiast stworzyć niezwykle prosty system, dzięki któremu każdy klient może samodzielnie wybrać auto, wskazać interesujący go termin i dokonać rezerwacji.

Niezbędne dokumenty przy wypożyczaniu auta

To sprawia, że wynajem samochodu na lotnisku, z którego będziesz chciał skorzystać dopiero za kilka tygodni, możesz załatwić już dzisiaj i to bez potrzeby wychodzenia z domu. Jedyne co musisz zrobić, to odwiedzić stronę z formularzem i wypełnić niezbędne informacje. Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car przygotowała go tak, aby dało się to zrobić nawet w ciągu kilku minut. Na tym etapie będziesz mógł nie tylko sprawdzić ceny, dostępne terminy i wszystkie inne rzeczy, ale też sprawdzić, jakimi samochodami dysponuje pobliska wypożyczalnia. Każda z nich zapewnia bogaty wybór aut, na który składają się zarówno najnowsze samochody osobowe, jak i SUVy dla wymagających kierowców.

Luksusowe auta dostępne w ofercie wypożyczalni

Jeżeli potrzebujesz auta, aby zrobić dobre wrażenie na kontrahencie, zawsze możesz sięgnąć po jeden z luksusowych modeli. Chociaż wypożyczenie auta klasy premium jest nieco droższe niż tradycyjny wynajem samochodów w Gdańsku obejmujący standardowe modele, to dzięki temu, że godziny wynajmu możesz dopasować do swoich potrzeb, zapłacisz tylko za czas, w którym faktycznie będziesz korzystać z pojazdu. To właśnie odróżnia wspomnianą sieć wypożyczalni od innych firm. Nie stosuje ona w umowach ukrytych zapisów, które mogłyby narazić klientów na niepotrzebne wydatki. Wszystkie zasady wynajmu zostało jasno określone, a w razie wątpliwości zawsze możesz sprawdzić regulamin usługi lub skontaktować się z przedstawicielem firmy. W razie potrzeby pomoże ci on z procesem rezerwacji samochodu i udzieli dodatkowych wyjaśnień.

Oferta aut, które można wypożyczyć

Aktualna oferta pojazdów, którą udostępnia wypożyczalnia aut w Gdańsku, zawiera wspomniane już SUV-y, samochody osobowe (oferowane w 6 klasach, w tym również ekonomiczne, kompaktowe, fullsize) i Vany (standardowe, którymi przewieziesz aż 9 pasażerów oraz średnie Vany, które pomieszczą 7 osób). Nie musisz jednak podejmować decyzji w ciemno, gdyż szczegółowy opis wyposażenia, marki i dodatkowych udogodnień znajdziesz na stronie wypożyczalni. Nowoczesny system automatycznie podpowiada kierowcom podobne pojazdy, więc nawet jeżeli interesujący się model nie będzie w danym momencie dostępny, to z pewnością szybko znajdziesz coś zbliżonego, co również spełni twoje oczekiwania.

Kiedy opłaca się korzystać z pożyczonego auta?

Trudno odpowiedzieć na pytanie o to, kiedy najlepiej korzystać z usług wypożyczalni, gdyż w praktyce każdy klient ma inne potrzeby i oczekiwania. Niektórzy korzystają z pożyczonych aut wtedy, gdy potrzebują pojechać gdzieś dalej, a nie są pewni czy używane przez nich na co dzień auto poradzi sobie z dłuższą trasą. Część klientów jest natomiast zadowolonych z tego, że wypożyczalnia samochodów na lotnisku działa w aż tylu krajach, więc po dotarciu na miejsce mogą od razu wypożyczyć bezpieczne auto, z którym na pewno nie będzie żadnych problemów podczas jazdy. Nic nie stoi również na przeszkodzie, abyś wypożyczył auto po to, aby pojechać na zakupy lub przewieźć większą ilość osób.

 

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car Car Hire Poland Sp. z o. o.

Świętojańska 56/2

81-393 Gdynia

pomorskie

Tel.: +48586210606

https://www.enterpriserentacar.pl/

Wszystkie lokalizacje:

https://www.enterpriserentacar.pl/pl/wypozyczalnia-samochodow/lokalizacje.html

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone