Zamknij
REKLAMA

Inspiracje na świąteczne prezenty

14:13, 28.01.2020 | materiały partnera

Okres świąt jest bardzo ciężki nie tylko ze względu na natłok zajęć w pracy czy ciężkie warunki panujące na drodze, ale też za sprawą konieczności kupienia prezentów. Zwłaszcza, gdy nie zrobimy tego z odpowiednim wyprzedzeniem, by uniknąć gigantycznych tłumów w sklepach i poszukiwania czegoś idealnego "na ostatni gwizdek". Dlatego warto pomyśleć zawczasu i zacząć poszukiwanie prezentów, niezależnie od tego, czy na takowe będzie się składał robot Robomaster S1, czy też para zwykłych skarpetek, jak najwcześniej - nawet tuż po rozpoczęciu nowego roku. Nie trzeba od razu ich kupować! Znalezienie odpowiedniej inspiracji i zapisanie jej wystarczy, aby potem uniknąć stresu, zamieszania oraz zażenowania po wręczeniu niewłaściwego upominku.

Aby jednak wybrać dobrze, warto zapoznać się z wszelkiego rodzaju inspiracjami, które mogą podrzucić nam doskonały pomysł lub nakierować nas na coś, o czym w życiu nie pomyślelibyśmy sami. Poniżej k-

Prezent nowoczesny i zachwycający technologicznie

Skoro już wspomnieliśmy o robocie Robomaster S1, wręcz nie wypadałoby rozwinąć tego tematu - stanowi on w końcu doskonały prezent zarówno dla dziecka, jak i dorosłego. Czym on tak właściwie jest? Słowo "robot" nie definiuje go w pełni, gdyż tak naprawdę to inteligentna maszyna, z aż 46 możliwymi do osobnego zaprogramowania komponentami, 6 modułami sztucznej inteligencji i... możliwością toczenia pojedynków z innymi robotami. Jako prezent sprawdza się wyśmienicie ze względu na to, że łączy zabawę z nauką programowania w Scratchu i Pythonie, jednocześnie ucząc tego. Jeżeli więc mamy odpowiednie środki na nią, rozsądne byłoby postawienie właśnie na nią.

Osoby o bardziej ograniczonym budżecie mogą zdecydować się na zakup innych nowinek technologicznych - dronów, zaawansowanych kamer czy aparatów. Wszystko zależy od budżetu, wieku oraz gustu osoby obdarowywanej.

Prezent klasyczny

Jeżeli nowoczesna technologia to kompletnie nie konik osoby, którą zamierzamy obdarować, a Robomaster S1 po prostu nie sprawdziłby się w jej przypadku, możemy zainwestować w prezent bardziej typowy i klasyczny. Któż nie będzie zadowolony z dodatkowej pary skarpetek czy personalizowanej koszulki? Takie rzeczy zawsze się przydają, a jeśli pomyślimy o nich odpowiednio wcześnie, będziemy w stanie pozytywnie zaskoczyć osobę w każdym wieku. Klasyczny prezent to nie tylko skarpety i T-Shirt, ale też stylowy długopis (któż z nich nie korzysta?), gadżet do telefonu czy też voucher na ulubiony zabieg w spa / bilet do kina. Opcji jest ogrom!

Podsumowanie

Zastanawianie się nad świątecznym prezentem warto rozpocząć możliwie jak najwcześniej, zwłaszcza, jeśli obdarowujemy osoby naprawdę bliskie naszemu sercu. Jeżeli wpadniemy na jakąkolwiek inspirację, jaką może być chociażby wspomniany już robot Robomaster S1, warto ją zapamiętać - zwracajmy na to uwagę na długo przed świętami, by okres ten nie zaskoczył nas, niczym zima kierowców i nie zmusił nas do wykonywania zakupów "na ostatnią chwilę". Prawda jest bowiem taka, że cierpi na tym każdy.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone