Zamknij
REKLAMA

Nagłośnienie sufitowe - dla małego mieszkania oraz salonu kosmetycznego

10:54, 01.06.2020 | materiały partnera

Nie w każdym mieszkaniu, biurze, czy sklepie sprawdzą się duże wolnostojące kolumny, czy nawet nieco mniejsze głośniki, które jednak tak, czy inaczej, trzeba gdzieś ustawić. I tu z pomocą przychodzi nagłośnienie sufitowe. Doskonałej jakości dźwięk i estetyka w jednym. Dowiedz się, czy sprawdzi się także u Ciebie.

Głośniki sufitowe są praktycznie niezauważalne, a zapewniają jakość dźwięku, która nie ustępuje tradycyjnym kolumnom

Dlatego to świetna propozycja zarówno dla osób, którym zależy na minimalistycznej estetyce wnętrza, jak i dla prawdziwych audiofilii. Wysokiej klasy zestaw głośników sufitowych, ja te, które znaleźliśmy na https://www.skleptonsil.pl/glosniki-sufitowe,c142.html, nie potrzebuje żadnego zewnętrznego urządzenia/wzmacniacza, aby działać.
Wystarczy podłączyć zasilanie do głównego głośnika ze wzmacniaczem i odbiornikiem Bluetooth oraz wejściem AUX, następnie podłączyć głośniki ze sobą kablem głośnikowym i już możesz cieszyć się doskonałej jakości dźwiękiem w wybranym w pomieszczeniu. Koniecznością jest tutaj jedynie podwieszany sufit. Najlepiej, aby przestrzeń pomiędzy sufitem właściwym, a sufitem podwieszanym wynosiła od 8 do 15 cm. Jeśli nie będzie wystarczająco dużo miejsca, po prostu nie zamontujesz głośników.

Prosta instalacja i łatwa obsługa - przez telefon lub tablet

Głośniki sufitowe są bardzo proste w instalacji. Musisz jedynie wykonać w suficie otwór o odpowiedniej średnicy (konkretne wskazówki na ten temat znajdziesz w instrukcji montażu głośnika). Następnie wystarczy podłączyć przewody zasilające oraz przewody audio, wyprostować zaciski sprężynowe, umieścić głośnik w otworze sufitowym i gotowe. Sterowanie głośnikiem odbywa się poprzez urządzenia mobilne, np. smartfon.

Głośniki sufitowe sprawdzą się w biurze, w mieszkaniu i w restauracji

A także w małym sklepie, w salonie kosmetycznym i fryzjerskim, czy w poczekalni gabinetu lekarskiego. Dodatkowo, samo montaż nagłośnienie w domu stwarza wiele ciekawych możliwości. Możesz bowiem zainstalować nagłośnienie w łazience i dzięki temu cieszyć się ulubiona muzyką podczas kąpieli (wybrane modele głośników są specjalnie przystosowane do tego typu zastosowań, m.in. pod względem wyższej odporności na działanie wilgoci). Zatem wszędzie tam, gdzie chcemy, aby towarzyszyła nam muzyka w tle, nagłośnienie sufitowe to idealne rozwiązanie.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA