Zamknij
REKLAMA

Marki premium w najniższych cenach? Takie zakupy tylko tutaj!

00:01, 06.07.2020 | .

Wyjątkowe marki premium w doskonałych cenach tylko w SH Clothes. To pierwszy w Polsce second hand online z cotygodniową wymianą towaru. 

Second Hand Clothes to pierwszy w Polsce second hand online z cotygodniową wymianą towaru. W każdy piątek punktualnie o godz.18:00 na stronę www.shclothes.pl trafia ponad 1200 sztuk odzieży, obuwia i torebek.

SH Clothes kupisz produkty takich marek jak Tommy Hilfiger, Adidas, Ralph Lauren, River Island, Zara. A ich maksymalne ceny, w dniu nowego towaru, to tylko 29,99 zł.

Każdego kolejnego dnia jest jeszcze taniej! Codziennie od poniedziałku do czwartku ceny wszystkich produktów są obniżane kolejno o 20, 30, 40, 50% aż do 2 złotych za sztukę.

- Nasz zespół dokłada wszelkich starań aby wyselekcjonować najlepszy towar, każdy produkt jest przez nas zmierzony, opisany zgodnie ze stanem faktycznym. W każdą sobotę o godz.18:00 dostawa zabawek, artykułów gospodarstwa domowego oraz biżuterii, a w każdą niedzielę, o tej samej porze, dostawa tekstyliów domowych - mówi Paula Jaranowska, właścicielka sklepu. 

Co ważne, zakupy nie podlegają na podbijaniu cen.

- Jesteśmy młodym zespołem, który jest otwarty na rynek online. Wciąż zwiększamy swój asortyment. Na naszej stronie znajdziesz np. kategorię vintage - cieszącą się ostatnio dużym zainteresowaniem oraz odzież roboczą. Często na dostawy udostępniamy dodatkowe promocje i kategorie np. artykuły szkolne, dostawa 100 par obuwia w cenie 9.99, dostawa 100 szt. stroi kąpielowych - dodaje Jaranowska. 

Proste i szybkie zakupy, ekspresowa wysyłka

Zakupy przez internet są banalnie proste. Wystarczy 20 sekund by dokonać zakupów.

Wystarczy zarejestrować się na stronie, a dane będą wypełniały się automatycznie. 

- W dniu, kiedy jest nowy towar trzeba być szybkim - mówi Paula Jaranowska, właściciel sklepu. 

W ramach akcji lojalnościowej - zakupy w SH Clothes mogą być w jeszcze niższych cenach. Robiąc zakupy od poniedziałku do czwartku za minimum 50 złotych otrzymasz nawet 10% rabatu na cały weekend nowej dostawy.

- Wychodząc naprzeciw naszym klientom udostępniliśmy top usługę, z której obecnie korzysta 90% naszych klientów - zamówienia zbiorcze. Klient wybierając tą opcję podczas transakcji w koszyku - może dokonywać zakupów ciesząc się nowymi dostawami, codziennymi promocjami nawet przez miesiąc - za przesyłkę płacąc tylko raz - tłumaczy właścicielka. 

To znakomite rozwiązanie, które wybierane jest także przez zagranicznych klientów. 

SH Clothes gwarantuje ekspresową wysyłkę. Zapłacisz dziś, a towar możesz odebrać już jutro! Paczki wysyłane są za pośrednictwem najwygodniejszej obecnie formy, czyli do paczkomatów Inpost. Towar można odebrać też osobiście we Włocławku. 

(mat. we współpr. z SH Clothes)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA