Zamknij
REKLAMA

Jak pożyczyć pieniądze przez Internet?

12:25, 22.09.2020 | materiały partnera

Popsuty laptop, awaria samochodu, wymarzona kanapa o połowę taniej - takie niespodziewane wypadki mogą zdarzyć się każdemu. Jeśli nieplanowany wydatek pojawi się po wypłacie - problem z głowy, ale jeśli do przelewu z firmy jeszcze daleko, a czas nagli, trzeba poszukać alternatywy. Całe szczęście mamy Internet, dzięki któremu kredyty online są dostępne nawet w kilkanaście minut. Poniżej kilka pomysłów na to jak zorganizować pieniądze szybko i bez wychodzenia z domu.

  • Pożyczka online czy kredyt z banku
  • Formalności potrzebne do kredytu online
  • Gdzie szukać pożyczki online

Pożyczka online czy kredyt z banku

Aktualnie banki, oprócz placówek stacjonarnych, prowadzą sprzedaż swoich produktów również online. Dlatego możemy znaleźć wiele ofert na kredyty online, bez wychodzenia z domu. Co więcej, istnieje również wiele instytucji pożyczkowych, które również udzielają pożyczek online. Co wybrać?

Wszystko zależy od tego jakie są nasze możliwści i potrzeby. Kredyty bankowe na ogół wiążą się z większą iloscią formlaności, np. w postaci konieczności dostarczenia różnych zaświadczeń. W przypadku pożyczek od firm pozabnkowych, finansowanie możemy uzsykać szybciej, ale może wiązać się to z wyższymi kosztami.

Formalności potrzebne do kredytu online

Cała procedura uzyskania pożyczki online trwa niedługo, ale ostateczny czas zależy od instytucji, którą wybierzemy. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji, pieniądze są przelewane prosto na nasze konto bankowe. Ilość formalności uzależniona jest od banku lub firmy, która ma nam udzielić finansowania. Istnieją takie, gdzie otrzymamy gotówkę "na dowód", ale czasmi wymagane są zaświadczenia dotyczące uzsykiwanych dochodów lub np. wyciągi bankowe.

Gdzie szukać pożyczki online

Wystarczy otworzyć przeglądarkę. I tutaj sposobów jest kilka. Można przeglądać strony internetowe banków i firm pożyczkowych i wypisywać sobie w tabelce poszczególne stawki za kredyt, a następnie porównywać je ze sobą. Alternatywą dla monotonnych analiz jest użycie nowoczesnych narzędzi dostępnych przez Internet. Przykładem mogą być porównywarki ofert kredytów online lub skorzystanie z innowacyjnej platformy kredytowej Bancovo. Platforma ta współpracuje z wieloma instytucjami - bankami i firmami pożyczkowymi. Dlatego składając na niej tylko jeden wniosek, możemy otrzymać nawet kilka dopasowanych ofert, z których sami wybierzemy tę najlepszą dla siebie. Wszystko można załatwić w jednym miejscu od ręki, bez wychodzenia z domu.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA