Zamknij
REKLAMA

Szukasz auta do ślubu? Wypożycz nowoczesny samochód z wypożyczalni

14:09, 25.09.2020 | materiały partnera

Ślub i wesele to niewątpliwie wydarzenia, które na długo zostają w pamięci nie tylko pary młodej, ale również gości przybyłych na uroczystość. Nic więc dziwnego, że państwo młodzi starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik i zorganizować tak, aby było co wspominać. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z planem. Poszukiwania odpowiednich usługodawców mogą przyprawić o ból głowy. Wygórowane ceny, brak wolnych terminów czy negatywne opinie to tylko niektóre z przeszkód stojących na drodze do idealnego ślubu. Podpowiadamy jak poradzić sobie z jedną z nich - z wynajmem samochodu do ślubu!

Samochód do ślubu - jak się za to zabrać?

O tym, że jest to aspekt często przez niektórych zapominany, chyba nie musimy wspominać. W natłoku przygotowań, często przypominamy sobie o ślubnym samochodzie na kilka tygodni przed samą ceremonią. Wtedy zaczynamy przeszukiwać internet i ze strachem odkrywamy, że białe limuzyny w rozsądnej cenie są już zarezerwowane i musimy obejść się smakiem.

Istnieje jednak wyjście z tej sytuacji, które w dodatku jest znacznie korzystniejsze niż wynajmowanie samochodu razem z kierowcą. Opcją, którą zdecydowanie warto rozważyć jest skorzystanie z usług miejsc takich jak CarFree, wypożyczalnia samochodów w Gdyni.

Dlaczego warto wypożyczyć samochód na ślub?

Jest to rozwiązanie niosące ze sobą wiele korzyści, z których niejednokrotnie nawet nie zdajemy sobie sprawy. Pierwszą z nich jest możliwość wybrania modelu/marki samochodu, który nam się podoba i który najlepiej wpisze się w koncepcję wesela. Firmy oferujące typowo ślubne limuzyny najczęściej proponują białe lub czarne samochody jednoznacznie kojarzące się właśnie z tą okazją. Wybierając auto w wypożyczalni możemy sami zadecydować, czy chcemy, aby było ono sportowe, zielone a może nawet bez dachu?

Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest czas. Ślubne samochody są zazwyczaj udostępniane wyłącznie na czas uroczystości a "nadprogramowe" godziny są dodatkowo płatne. Decydując się na auto z wypożyczalni nie musimy się martwić, że coś się przedłuży lub wypadnie coś niespodziewanego. Pojazd możemy odebrać nawet dzień wcześniej i swobodnie z niego korzystać przez tyle dni, ile konkretnie potrzebujemy. Kiedy emocje opadną i wrócimy do codziennego funkcjonowania, odstawiamy samochód w umówione miejsce bez ryzyka, że pojawią się jakieś koszty dodatkowe. Można zatem stwierdzić, że jest to komfortowe rozwiązanie pozwalające na zaoszczędzenia czasu oraz pieniędzy. 

No właśnie, a co z pieniędzmi? Nie od dziś wiadomo, że wszystko z przedrostkiem "ślubne" kosztuje więcej. Jest to niewątpliwie kwestia dobrze prowadzonego marketingu w tej branży. Za samochód ślubny z eleganckim kierowcą zapłacimy zatem więcej, bo według usługodawcy jest to wyjątkowy dzień i wyjątkowa usługa. Jeśli nie chcemy przepłacać i w dodatku cieszyć się pełna swobodą, auto z wypożyczalni będzie znacznie lepszym rozwiązaniem. Cena będzie standardowa, jak dla każdego klienta i co więcej, nikt nawet nie zorientuje się, że wykorzystamy wypożyczony pojazd w drodze do ołtarza.

Wypożyczenie samochodu tylko na ślub?

Odpowiedź na to pytanie brzmi: zdecydowanie nie. Samochód, który wypożyczamy na ślub, może nam z powodzeniem służyć jeszcze kilka dni po uroczystości. Jest to świetna okazja, aby wykorzystać go do przewiezienia prezentów, pomocy przy przeprowadzce czy nawet do odbycia podróży poślubnej. Wycieczka po Polsce we dwoje to doskonały pomysł na spędzenie chwil ze współmałżonkiem w ciszy i spokoju oraz na przetrawienie wszystkich emocji, jakie towarzyszyły nam w ciągu ostatnich dni. Jedną z takich podróży może być zwiedzanie Trójmiasta, co może się udać nawet w weekend jeśli dobrze to rozplanujemy. Warto zatem skorzystać z 5 pomysłów na zwiedzanie Gdańska, Gdyni i Sopotu wynajętym samochodem

Wielu z nas ślub i wesele kojarzą się z wielkimi wydatkami i stresem związanym z organizacją poszczególnych elementów uroczystości. Okazuje się jednak, że niekoniecznie trzeba wydawać tysiące złotych na usługi, aby osiągnąć zamierzony efekt. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów, gdzie z pewnością znajdziemy auto na miarę naszych potrzeb. Co więcej, nie musimy się w tym przypadku martwić o to, czy wybrany przez nas termin będzie dostępny. Odbieramy tylko kluczyki i jedziemy w stronę nowego życia!

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA