Zamknij
REKLAMA

Urządzenia pralnicze do pralni przemysłowych

15:34, 27.12.2021 | materiały partnera

Usługi pralnicze cieszą się coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego, w końcu klienci pragną cieszyć funkcjonalnymi i nowoczesnymi urządzeniami, których obsługa wymaga jedynie jednego kliknięcia. Intuicyjna obsługa maszyna połączona z wysoką jakością - jakie sprzęty na wyposażeniu pralni mogą nam to zagwarantować?

Maszyny pralnicze do pralni hotelowych

Każdy z nas zatrzymując się w hotelu oczekuje najwyższej jakości usług, które wpłyną na nasz komfort wypoczynku. Wybierając konkretny pokój zależy nam, by zarówno nasza pościel, zasłony i koce cechowały się świeżością, czystością i gładkością. Aby uzyskać taki efekt, zapewniając gościom najwyższy standard obsługi, pralnie hotelowe muszą być wyposażone w profesjonalny sprzęt pralniczy, dzięki któremu wszelkie tekstylia hotelowe będą zapewniać maksimum czystości i gładkości.

Wyposażenie pralni stanowią profesjonalne maszyny pralnicze, które są dedykowane dla pralni hotelowej. Jak wiadomo, to właśnie w szczycie sezonu pralnie hotelowe przeżywają gorący okres, podczas którego muszą uporać się z ogromną ilością roboczogodzin. W takiej sytuacjach, to właśnie czas odgrywa kluczową rolę. Podczas maksymalnego obłożenia i ciągłego zapotrzebowania na świeżą pościel zaangażowanych jest wiele osób, biorących udział w dość skomplikowanym procesie logistycznym. Oprócz sprawnego funkcjonowania hotelu nie należy stronić od najwyższej jakości sprzętu, który przez cały sezon będzie zapewniał bezawaryjną pracę. Goście hotelowi to niezwykle wymagający klienci, którzy oczekują obsługi na jak najwyższym poziomie. To samo dotyczy świeżości i czystości pościeli i innych tekstyliów. Aby przyznać maksymalną ilość gwiazdek danemu obiektowi hotelowemu oprócz doskonałej kuchni, pięknych widoków i przyjaznej atmosfery, również jakość pokojowej pościeli będzie odgrywać kolosalne znaczenie. Rekomendacje są najlepszym miernikiem jakości usług, co przekłada się na zyski finansowe danego obiektu. Każdy hotel, pensjonat lub hostel potrzebuje pralni chemicznej z nowoczesnym i funkcjonalnym wyposażeniem, które pośrednio wpłynie na umocnienie ich pozycji na rynku. Zobacz więcej na gp-pralnia.pl.

Wyposażenie pralni przemysłowych

Aby sprostać wymaganiom klientów i gości, aranżacja pralni przemysłowej, musi opierać się o kompleksowe wyposażenie, którego funkcjonowanie zyska ich satysfakcję i zadowolenie. Samo pranie i suszenie jest niewystraczające dla zaspokojenia coraz wyższych wymagań gości hotelowych, którzy zwracają szczególna uwagę na szczegóły. Dlatego tak ważnym elementem wyposażenia pralni przemysłowej lub hotelowej jest profesjonalny stół prasowniczy wraz z przemysłowym żelazkiem. W skład konstrukcji stołu wchodzi także odsysacz powietrza o mocy 300 Kpa, generator pary i podgrzewany blat. Dzięki dużej powierzchni blatu roboczego możliwe jest przeprasowanie większych modelów pościeli. Ponadto tego typu maszyny przeznaczone do prasowania wielkoformatowych tekstyliów, wyposażone są także w:

  • podwójny zawór ochronny
  • termostat zabezpieczający
  • wbudowany manometr
  • zawór odmulający
  • podkładkę sylikonową

Wśród profesjonalnych maglownic przemysłowych ogromną popularnością cieszą maglownice nieckowe, których cena jest naprawdę korzystna w stosunku do swych technicznych możliwości. Wyposażenie pralni przemysłowej nie może być kompletne bez odpornej na wilgoć maglownicy przeznaczonej do pracy ciągłej, której wydajność dochodzi do 50 kilogramów na godzinę, przy stosunkowo niskim hałasie o 45 decybelach. 

Interesującą propozycją okazuje się też prasowalnica z manekinem pneumatycznym, które świetnie sprawdzi się w przypadku szybkiego prasowania kurtek lub płaszczy. Tego typu urządzenie można podłączyć do uniwersalnego strumienia pary. Bez względu na rodzaj odzieży wierzchniej i materiału, z którego jest wykonana, manekin sprawdzi się również podczas prasowania z nadmuchem. Sprawdź co jeszcze powinno znaleźć się w przemysłowej pralni na vingle.net/posts/3561323.

Urządzenia pralnicze 

Przede wszystkim należy mieć świadomość, że profesjonalna pralnia będzie wymagać całkowicie innego typu wyposażenia, niż w przypadku ogólnodostępnych, komercyjnych modeli pralek i suszarek, które są dedykowane zupełnie odmiennej grupie odbiorców. Pralka przemysłowa ze względu na swoją moc, wydajność, głębokość wsadu oraz funkcję łączącą wszystkie urządzenia wavy będzie stanowić inną klasę sprzętu od tego, który znajduje się w naszych domowych pralniach. 

Aby cieszyć się bezawaryjnością maszyn pralniczych należy zadbać o nie w odpowiedni sposób. Podstawą jest systematyczne usuwanie kamienia i zabrudzeń, poprzez stosowanie środków chemicznych, które będą wyłapywać nieczystości i inne tłuste zabrudzenia. Należy pamiętać, że w większości miast Polski woda posiada bardzo wysokie pH, co sprzyja wystąpieniu kamienia, który może wypłynąć na prawidłowe funkcjonowanie sprzętu pralniczego. Aby urządzenia pralnicze służyły jak najdłużej, należy zwrócić uwagę na kondycję podajnika, gdyż to właśnie w nim gromadzą się nieczystości w olbrzymich ilościach. Profesjonalne urządzenia piorące charakteryzują dużą wytrzymałością pod warunkiem że są używane zgodnie z przeznaczeniem. Stosowane środki chemiczne do magla czy suszarek przemysłowych muszą być zgodne z zaleceniami producenta. Zobacz więcej na zycie.nastyku.pl/artykul/wyposazenie-pralni.

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%