Zamknij
REKLAMA

Samochód z internetu – jak działa firmowy leasing w dobie cyfryzacji?

08:37, 11.05.2022 | art.sponsorowany

Samochód to jedna z tych ruchomości, które lepiej wybrać osobiście niż przez internet – takie myślenie wciąż jest popularne, ale warto otworzyć się na nowe rozwiązania. Zwłaszcza teraz, gdy tak wiele sektorów biznesu przechodzi fazę cyfryzacji. Czy firmową flotę samochodów można z powodzeniem rozbudowywać online? Przekonaj się.

Wirtualny samochód na wyciągnięcie ręki  

Wybór firmowego samochodu przez internet wcale nie jest tak uciążliwy jak mogłoby się wydawać. W końcu sam wybór to nie wszystko – przed zakupem trzeba porównać oferty, obejrzeć pojazdy i wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie – cyfryzacja pomaga przyspieszyć proces zakupu, a wsparcie rozpoznawalnych instytucji finansowych potwierdza jakość oferowanych usług. Tak jest w przypadku platformy mAuto – wirtualnego salonu, który umożliwia swobodny wybór pojazdów – niczym w tradycyjnym e-commerce. Wystarczy wejść na stronę, ustawić kryteria wyboru pojazdu i wybrać spośród dostępnych ofert.

Firmowe auto z sieci – dlaczego warto? 

Jakie korzyści przemawiają za ofertą wirtualnego salonu mAuto?

  • błyskawiczny wybór aut – w ramach oferty możesz wybierać zarówno spośród nowych, jak i poleasingowych modeli. Dzięki wielu filtrom możesz szybko określić, czego potrzebujesz i znaleźć model dopasowany do potrzeb Twojej firmy.
  • poznaj auto od podszewki – zanim wybierzesz konkretny model, możesz go dokładnie obejrzeć – w wirtualnym salonie w technologii Virtual Car 360. W przypadku aut poleasingowych też zyskujesz wgląd w kompletną historię pojazdu.
  • dostawa we wskazane miejsce – jak w przypadku zakupów internetowych tak i w mAuto, pojazd zostanie dostarczony pod umówiony adres na terenie Polski – za darmo.  

Jak działa leasing online?  

mAuto to wygodna platforma oferująca atrakcyjny leasing online. Jak działa to rozwiązanie? Po wyborze samochodu możesz szybko przejść do procesu dostosowywania oferty do Twoich potrzeb. Dzięki kalkulatorowi dostępnemu na stronie samodzielnie określasz czas trwania umowy (od 24 do 48 miesięcy), wysokość wpłaty wstępnej (może być nawet 0% wartości pojazdu) oraz dodatkowe usługi – ubezpieczenie, wsparcie serwisu itp. 

W ten sposób możesz wygodnie i szybko dostosować wysokość raty leasingowej do potrzeb Twojej działalności. Dużą zaletą jest także fakt, że decyzję o ewentualnym wykupie pojazdu możesz podjąć już w czasie trwania umowy.

Dzięki temu możesz szybko cieszyć się dostępem do firmowego auta. Nie musisz poświęcać wiele czasu na wybór – dzięki temu możesz w pełni skoncentrować się na codziennych obowiązkach. 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%