Zamknij
REKLAMA

Damian Jarzębiński kandydatem na posła do Sejmu RP

08:49, 07.10.2019 | Artykuł sponsorowany/materiał wyborczy komitetu Konfederacja

Przedsiębiorca z Kartuz startujący z listy Konfederacja Wolność i Niepodległość - jasno o wolności i konieczności wzięcia udziału w zbliżających się wyborach.

Elekcje, które odbędą się 13.01.2019 będą dla nas najważniejszymi od 30 lat, nie z racji mojego wieku, a konieczności zmiany. Dokładnie tyle lat żyję w rządach, które od początku walczyły ze sobą, zamieniały się stołkami, reformowały reformy z coraz to gorszym efektem. Korupcja, ogromna niegospodarność i ilość afer związanych z PIS, KO (PO), SLD, PSL (tzw. banda czworga) nie ma końca. Nikt z nich nie odpowiedział za swoje czyny, ani stan Polskiej gospodarki. Dzisiaj wyciągamy wnioski, są one jasne i klarowne, układ zawarty w Magdalence 1988 roku tylko nas w tym upewnia, musimy powiedzieć stop, dosyć ich władzy, limit zaufania został wyczerpany.

13-tego do urn zapraszam wszystkich, którym zależy na zdrowiu, rodzinie i własnej przyszłości. W szczególności młodych – uczniów, rozpoczynających pracę, zakładających rodzinę bo to właśnie dla nich teraz zaczyna się życie jako pełnoprawni, pełnoletni i decyzyjni obywatele kraju. Konfederacja ma dla was realny plan lepszej przyszłości. Polska dla Ciebie to nie chwytliwe hasełko, a nasz cel, który już realizujemy. Przygotowaliśmy nową ustawę konstytucji, kolega Dr Mentzen wraz z zespołem opracował ponad 100 ustaw które zapewnią nam wolność, ułatwią życie, umożliwiając bogacenie się.

Dlaczego stawiam na Konfederację? Jako członek partii Wolność, osoba dorosła i dojrzała, zamierzam samodzielnie decydować o mojej emeryturze, przyszłości czy też rozwoju firmy. W chwili obecnej opiekuńcze państwo zabiera mi ok 50% dochodów pochodzących z mojej pracy w podatkach, kuriozalne składki ZUS nie mające pokrycia, nie zapewniają mi żadnego bezpieczeństwa emerytalnego. ZUS jest bankrutem, a wszystkie zewnętrzne pomysły wprowadzone przez rząd zostały legalnie zagrabione (OFE). Ja, wraz z konfederatami nie zgadzamy się by rząd próbował przekupywać obywateli ich własnymi pieniędzmi, przy okazji przejadając większość z nich na swoją korzyść.

Państwo minimalne, depenalizacja czyli nie zakazywanie obywatelom używek m.in. Marihuany, która w wielu przypadkach jest jedynym sensownym i naturalnym lekiem (padaczka, stwardnienie rozsiane, poprawa neuroplastyki mózgu), rozrywek typu Poker. Wolność rynku, która umożliwi nam ekspansje gospodarczą i wzrost zarobków. Państwo dla obywateli, nie my dla Państwa – to nasz cel.

Program Konfederacji przez ekspertów określany jest mianem najlepszego i jest to prawda, jednak bez rewolucyjnych zmian oraz Twojego głosu, nie pójdziemy do przodu. Grozi nam realne pogrążenie w kryzysie służby zdrowia, edukacji i finalnie gospodarczym. Mamy obecnie 137 tyś lekarzy (nie wliczając dentystów) z czego chorych leczy ok 80 tys, a pozostałe 50 tys pracuje w instytucjach NFZ, ministerstwach, farmacji itd. Działanie polegające na likwidacji NFZ oraz prywatyzacji lecznictwa uwolniłoby rzesze lekarską zdolną do pracy natychmiast, co spowodowałoby tym samym zmniejszenie kolejek i zagwarantowało wyższej jakości, a zarazem tańsze leczenie.

Dobrobyt nie bierze się z konsumpcji, tylko ciężkiej pracy.

Nie pozwólmy się za nią karać.

My jako jedyna partia prawicowa chcemy by w budżecie państwa było mniej pieniędzy dla rządzących, a żeby to obywatele byli bogatsi. Obniżymy podatki tym samym państwo przestanie grabić, a politycy i urzędnicy nie będą mieli pieniędzy na nieprzemyślane działania swoich rządów.

Oddaj swój głos mądrze, na mnie, na Konfederację, rozbijemy bandę.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© expresskaszubski.pl | Prawa zastrzeżone