Zamknij
REKLAMA

Koronawirus: dwa nowe przypadki zakażenia na Pomorzu (aktualizacja)

20:37, 01.06.2020 | M.D
Skomentuj
REKLAMA

Ministerstwo Zdrowia powiadomiło w poniedziałek łącznie o 380 przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce, w tym w sumie 5 na Pomorzu. Łącznie liczba potwierdzonych przypadków w województwie wynosi 558.

Dwa nowe przypadki dotyczą kobiety w średnim wieku z Gdańska, objętej wcześniej nadzorem epidemiologicznym oraz mężczyzny w średnim wieku z pow. malborskiego, objętego kwarantanną.

Przypadki zakażenia koronawirusem, o których powiadomiliśmy rano dotyczą dwóch mężczyzn w średnim wieku z powiatu starogardzkiego, objętych kwarantanną graniczną oraz kobiety w średnim wieku z pow. gdańskiego, objętej nadzór epidemiologicznym. W niedzielę resort zdrowia powiadomił o 1 przypadku zakażenia u kobiety w średnim wieku z pow. malborskiego, objętej wcześniej kwarantanną.

Obecnie liczba potwierdzonych przypadków na Pomorzu wynosi 558.

W Polsce liczba potwierdzonych zakażeń wynosi 24 165. Zmarły 1 074 osoby.

(aktualiz. godz. 20.37)

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ściemaściema

2 0

manipulacje!!!!!!!!!!globalna zmowa TVN, TVP, POLSAT< GW, onet, interia, wp i inne kłamią
dzisiejsze info z portalu onet.pl tj 2 czerwiec 2020 cyt newsu : "Pomorze. Rośnie liczba osób zakażonych koronawirusem" . 1 nowy przypadek podkreślam jeden, a ci piszą rośnie liczba osób zakażonych, do prawdy rośnie w katastrofalnym tępie, masowe groby trzeba wykopywać i to te chamy piszą po dziś dzień, to jest medialna ściema. Media po Tryybunał stanu w Norymberdze!!!!!!! natychmiast!!! 10:24, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA