Zamknij
REKLAMA

Chmielno. E-skarbonka i licytacje na YouTube podczas 29. finału WOŚP

12:06, 26.01.2021 | M.D
Skomentuj fot. archiwum/W. Drewka
REKLAMA

W najbliższą niedzielę 31 stycznia odbędzie się 29. finał WOŚP. Sztab w Chmielnie już teraz zachęca do wpłacania środków poprzez specjalną e-skarbonkę, a w niedzielę na ulicach Chmielna, Miechucina i w gm. Sulęczyno kwestować będą wolontariusze. Zaplanowano też licytacje on-line.

Tegoroczny finał WOŚP z powodu pandemii będzie różnił się od poprzednich. Nie będzie stacjonarnych wydarzeń, a wszystko będzie odbywać się w sieci. 

Sztab w Chmielnie od kilku lat działa wraz z Sulęczynem. W dniu finału na ulicach miejscowości w tych gminach: Miechucinie, Chmielnie, Sulęczynie, Węsiorach, Mściszewicach będzie można spotkać wolontariuszy z tradycyjnymi tekturowymi puszkami WOŚP. Sztab w Chmielnie utworzył również e-skarbonkę, do której można wrzucić datki za pomocą kilku kliknięć: e-skarbonka sztabu w Chmielnie.

W dzień finału na kanale YouTube Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie odbędzie się specjalna transmisja on-line. Podczas wydarzenia będzie można licytować przedmioty wystawione na aukcje.

Więcej informacji na temat chmieleńskiego finału WOŚP na stronie GOKSiR Chmielno na Facebooku.

29. Finał WOŚP odbędzie się 31 stycznia 2021 roku. W zbiórkę, która dedykowana będzie wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy, włączy się 120 tys. wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie.

(M.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


REKLAMA
0%