Zamknij
REKLAMA

Sierakowice. W niedzielę kwesta na rzecz WOŚP

13:26, 28.01.2021 | W.D.
Skomentuj fot.W.D.
REKLAMA

Z powodu pandemii tegoroczny finał WOŚP w Sierakowicach będzie nieco inny niż poprzednie. Nie może odbyć się impreza na sali sportowej, ale za to wolontariusze na pewno pojawią się na ulicach i będą zbierać datki do puszek. 

Finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sierakowicach cieszyły się zawsze sporym zainteresowaniem. Co roku zbierano też pokaźne kwoty, które zasilały orkiestrowe konto. W tym roku - z powodu pandemii - będzie nieco skromniej. Nie odbędą się licytacje, które zawsze budziły duże emocje. Nie będzie też części sportowo artystycznej w hali przy Szkole Podstawowej nr 2. 

Ale za to 50 wolontariuszy, od samego rana będzie kwestować na terenie całej gminy Sierakowice. Będzie można ich spotkać m.in. w okolicach kościołów. W tym roku kwesta odbywa się na rzecz laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

fot.SP nr 2 Sierakowice

(W.D.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MopsekMopsek

0 0

A teraz klechy i prawica ze zlosci sie ze......a tyle kasy na pomoc do szpitali i dla dzieci a nie na zlodziejski Caritas, ten to nic nie pomaga, jego dewiza, cierpiec tutaj na ziemi, tylko klechy zra. 15:38, 31.01.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%